Jump to content

Lako je vama muškarcima


lovac_na_pruge

Recommended Posts

Muškarcima je lako. Oni se ne opraštaju dugo. U Ogulinu smo otišli svaki na svoju stranu bez pozdrava. Gledao sam ga. Glupo muško. Prišao joj je i naslonio se nježno kao što to samo znaju džemsovi, ona ga je kratko pogledala i zadovoljno ponovno zaspala što je sretno patila. Ostavio sam ih same, na osmom kod vage, skrivene iza bruta složenog za Kutinu.

 

A ja? Ja sam ostao sam. Na onih 3000 sam naučio. Ma nisu one tako ni loše. Brinuo me korijen iz tri. Sve je upućivalo na preko 5000. Nedjelja je, promjena vremena, oblačno je, ne radi veliki Konzum, zaboravio sam….. A što sve nisam?

 

Ostalo je samo čekati. I dočekati. Pozicije zelenih linija u odnosu na plave, njihov kut zakreta donijeli su mi lijepu vijest. Biće ispod 3500

 

BZ298642_1_resize.jpg

Bero

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Došavši kući pozitivno iznenađenje. Upravo je gledala slike Foruma sa posjeta sinova Rijeke, Daruvara, Osijeka izložbi u Tehničkom. Lijepo društvo rekla mi je. Rijetkost da se oni sa malo više godina dobro razumiju sa onima sa premalo godina, a još više obrnuto. I imate li neke tečajeve finog ponašanja? Imam puno klijentile za vas. Mislio sam da sanjam.

 

Ali? Pa dobro što ne misliš malo na sebe? Zar nisi mogao otići na crno pivo sa Pfafom, Fobosom, Gaspom, što Juri nisi pokazao ZET? Pa nisu svaki dan u Zagrebu. Okreni se malo sebi, što te zanimaju toliko tuđi životi?!. A ko su ti njih dvoje uostalom?.

Bero

Link to comment
Share on other sites

Kapa do poda prvom lovcu ovog Foruma.

Iako se ponekad pitam jesi li ti uopće lovac, ili si divokoza (s obzirom na mjesta snimanja). :mrgreen:

Ne znam jesu li ljepše fotke ili tekst.

P.S. Nisam skužio odmah, pa naknadno ubacujem: sretan ti rođendan!

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

Kapa do poda prvom lovcu ovog Foruma.

Iako se ponekad pitam jesi li ti uopće lovac, ili si divokoza (s obzirom na mjesta snimanja). :pla

Ne znam jesu li ljepše fotke ili tekst.

Potpisujem sve ovo napisano. Zaista se divim tvojim fantastičnim fotkama i isto takvim tekstom :mrgreen:

Svaka čast, lovče !!! :skok

 

 

 

EDIT: Sve najbolje ti želim za tvoj rođendan !!!

h015.gifh030.gifh045.gif

Link to comment
Share on other sites

Dokaz da se i sa 49 godina može biti mlad.

Dokaz si ti, prijatelju moj, a umjesto da mi tebe na Tvoj dan obasipamo poklonima, Ti si nama poklonio ovaj putopis.

Promijenio si i moj život, pomogao mi da okrenem stranicu u životu, savladam prepreke koje su me iznenada i u kratkom roku snašle, te da počnem raditi posao koji volim.

Stoga Ti želim da, i ovu jednu godinu stariji, nastaviš obilaziti pruge, fotografirati te osmišljavati originalne tekstove, te mi dozvoliš da ti se ponekad pridružim.

 

Lovče_na_pruge, želim Ti SRETAN 2 062 049-ti ROĐENDAN

Dinamika vozila i Okretna postolja

KONČAR – Električna vozila d.d.

Link to comment
Share on other sites

Bero, hvala ti na ovom prekrasnom putopisu i na svakoj minuti koju sam uživao čitajući i gledajući ga. Pravi melem za railfanovsku dušu. :mrgreen:

 

Naravno i ja se pridružujem čestitkama povodom rođendana.

 

SRETAN ROĐENDAN!!! :skok:pla

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vani kiša, tmuran dan jednom rječju katastrofa. I onda na forumu pročitaš ovako nešto, vidiš izvrsne slike i odjednom :pla

Nestalo oblaka, kiše... pojavi se veselje, zadovoljstvo!

Kako jedan čovjek razgali mnoga srca i duše!

 

Najmanje što mu mogu poželjeti za rođendan je puno zdravlja i sreće i još puuuuno lijepih motiva za slikanje!

 

Sretan rođendan ! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Evo dragi prijatelju isplatilo se čekati ovaj putopis i znao sam da spremaš nešto posebno i mogu ti reći da je zbilja posebno i i malo viđeno na ovim stranicama i ovim prostorima ,kako nebi bio oduševljen kad je to moja dionoca i moji vlakovi a nisam ni znao kako izgledaju iz ove tvoje perspektive ,hvala ti što si mi pruštio da sve to vidim iz tvog kuta gledanja za koji nisam ni znao da postoji. Ocjena za putopis od 1 do 5 je ČISTA DESETKA

Veselim se tvom novom pohodu u ove krajeve i nećeš me prevariti i iskrcat se u Kaštelima jer ću i ja biti tamo a i ja znam za još dobrih pozicija za povjesne snimke.

Hvala ti na ovom što si mi priuštio da sve ovo mogu pogledati iz ove tvoje dimenzije

 

Iz ovih stopa idem pogledati šta se nudi od fotića veće rezolucije ovaj moj je preslab(ako mi dozvole studenska usta iz metropole) da se i ja okušam u nečem sličnom, TEBE IZABIREM ZA MENTORA

 

HVALA TI LIPA I SRETAN TI ROĐENDAN

Ća je pusta Londra kontra Splita grada..

Link to comment
Share on other sites

Sretan rođendan Lovče, i hvala na ovom izvrsnom putopisu i prikazu ličke i dalmatinske pruge iz ove jedne posebne perspektive, što svaki put iznova dočarava njezinu ljepotu. :kul

Link to comment
Share on other sites

Sretan rođendan Lovče

Hvala ti za ove lijepe putopise, jednostavno čitajući ostajem bez daha.

 

Ove putopise ja bi predložio i za lektiru u željezničko-tehničkoj školi, nadam se da se svi slažu sa mnom. :kul

Link to comment
Share on other sites

Lovacu _na_ pruge ......

 

Hvala za predivan putopis ....Uvijek nas iznenadiš sa nečim novim zato i dalje :

 

Mašti pusti na volju,

sivilo u dugine boje pretvori,

dobro dobrim čini,

lijepa riječ neka ti dušu ispuni…

 

Sretan rođendan si poželi,

ruku na srce stavi i majci zahvali,

što na taj dan sebe je žrtvovala,

da bi divnog čovjeka nama

na Forumu zeljeznice.net

podarila.

Evo jedne prigodne pjesme

 

Sretan rođendan ( Fantomi )

 

Sretan ti rođendan,sretan rođendan, sretan ti rođendan

Sretan ti rođendan,sretan rođendan, sretan ti rođendan

 

Šaren dan ko Disneyland

samo tebi svira bend

ti ostvari svaki san,

danas samo tvoj je dan

 

Sretan ti rođendan, sretan rođendan, sretan ti rođendan

Sretan ti rođendan, sretan rođendan, sretan ti rođendan

 

Zvijezde sve što blistaju,

šume sve što listaju

i na svijetu svaku stvar

dajem tebi ja na dar

 

Sretan ti rođendan, sretan rođendan, sretan ti rođendan

Sretan ti rođendan, sretan rođendan, sretan ti rođendan

 

Uzmi sva sanjarenja

sakrij se od starenja

modre kiše,ruže sve,

sve na svijetu tvoje je

 

Sretan ti rođendan, sretan rođendan, sretan ti rođendan

Sretan ti rođendan, sretan rođendan, sretan ti rođendan

 

http://www.muzika.besplatnestvari.biz/index.php?search=Sretan+rodjendan+-+Fantomi&source=all

 

Srdačan pozdrav !

Link to comment
Share on other sites

Imao sam izuzetnu čast da upoznam Lovac na pruge na kratkom susretu u restoranu osječkog koldvora.

Da pravi interesantne fotografije odmah sam primjetio ali da ima literarnih sklonosti tek sam sada shvatio. Lovče tvoji tekstovi ulaze u sam vrh forumaške proze...

 

Primi i moje čestitke za rođendan, uostalom ni pedest nemaš još, mlad si i čekamo nove slike i tekstove.....

Pozdrav iz Osijeka !

Link to comment
Share on other sites

Vidim da ovdje vlada čestitarsko raspoloženje, pa evo i ja se pridružujem sa najljepšim željama za rođendan, ŽIVIO!. O putopisu nema se što puno cifrati, više sam uživao gledajući fotke nego čitajući tekst, pored lijepih fotki postajem lijen čitati. :kul

samoborcekver1_zps9440815b.gif

Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno sam opet bio među prvima koji su noćas u sitnim satima svako malo očekivali novi post u ovoj temi.A svaki novi donosio je sve više uzbuđenja i oduševljenja i želja za snom je brzo nestala.U mislima sam se vratio u prošlo ljeto, kada sam boravio u tim krajevima, uz zavoje pruge na izlazu iz Kaštel Starog prema Perkoviću, cviljenje kotača vagona na ranojutarnjem vlaku za Perković s pogledom na tek suncem obasjanu obalu, Kaštele, Split i otoke, u zraku i vagonima miris dizela i zaglušujuća buka Turnera...

 

Hvala što si me na to podsjetio i probudio već pomalo uspavanu želju za novim putovanjima.

 

Uz sve čestitke, čestitam dakako i rođendan. I svaka čast!

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav iz Subotice...i sretan rođendan i normalno još puuuno putopisa

Čekamo Te da nam i uživo dočaraš ova putovanja...vidimo se za 10-tak dana

Samo par miliona ljudi imaju sreću da žive u Srbiji...ostali nemaju tu sreću ali imaju sve ostalo

Link to comment
Share on other sites

U celoj priči počelo me zanimati kam je zgasnul slavljenik. Ni traga mu ni glasa.

Sve si mislim da doma ovo čita, gladi bradicu i smišlja neku novu pesmu u reči i slici. :kul

Vidim da se neki hvale kak su ga čak vidli u živo. Jesam i ja, u četvrtak 26. ožujka iz Mađara oko 6,35 na peronu u Kustošiji, ispratil je jednu damu na vlak. :wink:

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

U celoj priči počelo me zanimati kam je zgasnul slavljenik. Ni traga mu ni glasa.

Sve si mislim da doma ovo čita, gladi bradicu i smišlja neku novu pesmu u reči i slici. :kul

:D

Vidim da se neki hvale kak su ga čak vidli u živo. Jesam i ja, u četvrtak 26. ožujka iz Mađara oko 6,35 na peronu u Kustošiji, ispratil je jednu damu na vlak. :wink:

Aha. Bila je to njegova Darling :wink:

Dinamika vozila i Okretna postolja

KONČAR – Električna vozila d.d.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...