Jump to content

III. željezničko krkanje Budinšćina + Varaždin


Stanley

Recommended Posts

II. dio

 

Stižemo u Zabok par minuta prije dolaska vlaka kojeg smo ispratili u Zaprešiću. Usput nailazim na nešto što u Štacionu ima posebno značenje:

P7040034.jpg

 

Stiže i vlak. Prometnik je vrlo brzo mahnuo loparićem, prije nego sam stigao i reagirati. Na prozoru betejca ukazale su se dvije poznate face:

P7040036.jpg

 

I odjurile svojim vlakom dalje...

P7040038.jpg

 

Stanley i 2063 XXX vraćaju se nakon obavljenog posla

P7040039.jpg

 

P7040040.jpg

 

Šarafi, šarafi...

P7040043.jpg

 

Nastavljamo prema Budinšćini (Pfaffu svaka čast na izbjegavanju rupa, hodočasnika i biciklista-rekreativaca), gdje se ekipa već okupila u popriličnom broju:

P7040049.jpg

 

Dio ekipe gušta u hladu, dio u kafiću Cug, a dio se razmilio po kolodvoru:

P7040052.jpg

 

P7040056.jpg

 

P7040057.jpg

 

P7040061.jpg

 

Stigli su i posljednji članovi ekspedicije - spremni smo za dalje čim šoferi nadomjeste energiju izgubljenu okretanjem volana:

P7040063.jpg

 

Da Stanley nije stigao sa nama u autu, mislio bih da je ovo njegovo:

P7040065.jpg

 

Dogovor kamo ćemo dalje:

P7040067.jpg

 

Dalje ćemo prvo do Podruta:

P7040075.jpg

 

Stanična zgrada "ukrašena" je interesantnim detaljima:

P7040077.jpg

 

 

P7040078.jpg

 

Ekipa sa fotićima gadno je uznemirila prometnika, ali je uskoro skužio da ekipa nije ratoborna, pa se povukao u svoje odaje. Evo par slika:

P7040071.jpg

 

P7040074.jpg

 

P7040080.jpg

 

P7040078.jpg

 

P7040088.jpg

 

P7040091.jpg

 

Ćenifa:

P7040084.jpg

 

 

Dvostruki logo KLJŽ, ukopan u tucanik:

P7040090.jpg

 

Maci:

P7040092.jpg

 

Spremni za dalje! Dogovor što i kuda:

P7040094.jpg

d18bcddd.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

III. dio

 

Nakon silnih fotki u Podrutama, svi smo završili u Remetincu. Na sreću, ovaj Remetinec nije poznat po zatvoru, nego po mostu preko štreke. Kako je već došlo vrijeme okrepe, Stanley mi je u ruku gurnuo limenku "tekućeg zlata", pa zato i Remetinca samo dvije fotke. Prva je 2063 XXX koji se brzinom svjetlosti našao na samoj pruzi (u Štacionu je za takve bjegove zadužen Lleon):

P7040099.jpg

 

A druga je ogromni križ na brdu preko puta:

P7040097.jpg

 

Slijedeća postaja - Novi Marof! Tu bi trebali konačno dočekati STIB-a:

P7040107.jpg

 

I Novi Marof ima svoju ćenifu:

P7040106.jpg

 

Bitter i Skretničar istražili su krivene kutke kolodvora:

P7040111.jpg

 

A 2063 XXX se zabaljao detaljima ulazne skretnice:

P7040112.jpg

 

U jednom trenutku sam osjetio silni poriv da sjednem na klupu na kolodvoru, sačekam vlak i vratim se njime u Zagreb :mrgreen: :

P7040109.jpg

 

Vrijeme je da se malo "ohladi glava". Da bih se osjećao kao kod kuće, zagorci su birc okrstili talijanskim imenom, a da malo odmaknem misli od pruge, vlakova, putnica... naziv birca je "La strada" - Cesta!

P7040113.jpg

 

Stanley i hortikultura:

P7040115.jpg

 

Evo i vlaka "z Varoaždina" i u njemu STIB, Ferito i njegov prijatelj Gergo (Dalmatinci bi rekli Grgo):

P7040116.jpg

 

Konačno smo u punom broju i krećemo prema ŽCP pokraj sela Sveti Ilija. Kroz šiber pfaffomobila hvatam Varaždin u daljini:

P7040119.jpg

 

Foto-ekipa proučava teritorij i hvata pozicije za slikanje vlaka koji bi trebao naići kroz desetak minuta:

P7040120.jpg

 

P7040125.jpg

 

ŽCP je "osiguran" Andrijinim križem i svjetlosno-zvučnim signalnim uređajem:

P7040124.jpg

 

A upravo je taj uređaj najavio očekivani vlak! Evo Macose:

P7040128.jpg

 

P7040129.jpg

 

Ode...

P7040130.jpg

 

Ekipa koja ne razumije hrvatsku mladež - što zbog generacijskog jaza, što zbog jezične barijere:

P7040134.jpg

 

Portosu i Zagiju je skoro deset minuta trebalo da se vrate sa svoje pozicije...

P7040136.jpg

 

Ljudi, vrijeme je za klopu! Pod hitno se treba dogovoriti gdje ćemo roštiljati, jer želuci sve glasnije ometaju razgovor.

d18bcddd.gif
Link to comment
Share on other sites

IV. dio

 

Na istočnoj strani Varaždina, jedan do drugoga smješteni su cestovni i željeznički most preko Drave. Idealna lokacija za railfanovsku roštiljadu u strahu od ljetnih pljuskova:

P7040138.jpg

 

2063 XXX je provjerio je li voda hladna:

P7040139.jpg

 

Tek što smo se smjestili, kad evo šveda preko mosta! Mlađa ekipa ima bržu ruku nego ja:P7040140.jpg

 

Uzvodno od naše lokacije nalazi se (pješački?) most preko dravskog kanala:

P7040143.jpg

 

Sve je spremno! Montiraj i pali!

P7040146.jpg

 

P7040147.jpg

 

P7040149.jpg

 

Zeus nas informira da će kroz koju minutu vlak iz Čakovca, što znači da treba zauzeti položaje za foto akciju. Evo ga!

P7040149.jpg

 

P7040150.jpg

 

Odmah za njim, šved u suprotnom smjeru:

P7040156.jpg

 

P7040157.jpg

 

Pogled na most s druge strane:

P7040152.jpg

 

Vraćamo se do gradela. Božo preuzima funkciju ložača, a Portos priprema sastojke:

P7040163.jpg

 

P7040166.jpg

 

POČELO JE, POČELO!!!

P7040171.jpg

 

P7040168.jpg

 

Na roštiljadama u prirodi većina usputnih predmeta dobije improviziranu funkciju. Tako smo za ovu prigodu imali improvizirane držače limenki:

P7040161.jpg

 

Da se pred četrdeset-pedeset godina zdravije hranilo nego danas, dokaz su seniori, koji su u prosjeku za glavu viši od ostatka ekipe:

P7040176.jpg

 

Kako više ne misle rasti, sada mogu jesti i krajnje nezdravo meso s roštilja, o kojem se brinu glavni kuhari, Portos i Božo:

P7040174.jpg

 

Ekipa u iščekivanju klope:

P7040173.jpg

 

P7040177.jpg

 

P7040178.jpg

 

P7040179.jpg

 

P7040180.jpg

 

P7040181.jpg

 

Uto se na mostu ukazala Macosa:

P7040184.jpg

 

Gospodo, prva tura mesa je pečena! Molim, pređimo s riječi nad jela!

P7040187.jpg

 

P7040189.jpg

d18bcddd.gif
Link to comment
Share on other sites

V. dio

 

Gradele se premještaju na drugu lokaciju, tako da dim umjesto direktno u aute, sada ide na nas. Neka, biti na roštilju a ne "mirisati" po dimu je kao da se voziš u vlaku, ali u Aeelt vagonu koji više sliči na autobus nego na pošteni vlak... Druga tura mesa je već na gradelama:

P7040192.jpg

 

Moj aparat ponovno miruje dok su u rukama vilica i plastični tanjur. Na naznaku vlaka na mostu trebalo je čim brže odložiti tanjur, obrisati ruke i upaliti foto aparat! Uspjevam:

P7040195.jpg

 

Ista situacija i sa duplim švedom:

P7040196.jpg

 

Ekipa je zadovoljna ulovom

P7040197.jpg

 

I rezimira dojmove:

P7040199.jpg

 

Eszemesz u Magyarorszag:

P7040200.jpg

 

Skretničar se prekasno uhvatio ove boce, pa nije ostala vremena za gitaru...

P7040201.jpg

 

Dodatno smo pojačani Vedijem!

P7040205.jpg

 

Vesele boje na svakom koraku:

P7040206.jpg

 

Zeus: Tko kaže da nema višnje?

P7040207.jpg

 

Na drugoj strani rijeke, ambijent je uljepšavao jedan labud:

P7040211.jpg

 

Najmlađi i najneiskusniji su već vidno umorni:

P7040214.jpg

 

Kuhar je negdje krenuo. Pa gdje ćeš u pol posla?

P7040218.jpg

 

Po olakšanje!

P7040219.jpg

 

Prijatelji iz Mađarske donijeli su mađarske željezničarske časopise. Neki su samo gledali slike, a neki su i čitali:

P7040222.jpg

 

P7040224.jpg

 

Ostatak vremena protekao je u ugodnom razgovoru o svemu i svačemu, a najviše o željeznici:

P7040226.jpg

 

P7040227.jpg

 

P7040232.jpg

 

Završna akcija - klasika iz Varaždina prema Čakovcu. 2063 XXX je u stilu Štacionovog Lleona odlučio događaj dokumentirati sa lica mjesta! Zapravo, zapanjujuća je brzina kojom se uspeo na most:

P7040230.jpg

 

I dok sam ja vrati zum fotića na neku razumnu mjeru, vlak se već našao na suprotnoj strani mosta!

P7040231.jpg

 

Došlo je vrijeme rastanka... Milenijska za kraj:

P7040234.jpg

 

Putem prema Zagrebu, dok su Pfaff i Stanley ugodno čavrljali na prednjim sjedalima, Egerke i ja smo lagano zakljucali punih želudaca na zadnjim! Spas u kavi potražili smo na odmorištu uz autocestu. Zadnje fotke sa izleta opalio sam unatoč strogoj zabrani od strane tete konobarice:

P7040237.jpg

 

P7040238.jpg

 

P7040239.jpg

 

Egerkea i Stanleyja iskrcavamo u Zagrebu. Putovanje prema Rijeci proteklo je u ugodnom čavrljanju i razmjeni dojmova sa Pfaffom. Zaključak svega: obavezno ponoviti. Predlažem za slijedeće okupljanje Ogulin ili (uz pomoć Narcisa) neki lokalitet u Istri.

 

Hvala svima na odlično provedenom danu!

d18bcddd.gif
Link to comment
Share on other sites

imao sam žarku želju da budem na susretu. Ne radi ćevapa nego ljudi. Na putu mi se isprečio svjedok što je jedini čuo sudbonosno DAA, nakon koga sam postao samo jedan dio množine. Trebao sam mu prebaciti neke stvari iz vikendice do stana, pa kako se kum ne odbija a nije ni on mene tako sam bio sprečen doći pod dravski most.

 

Ipak na jednom mjestu lako smo se mogli sresti. A kako je izgledalo Pojatno samo pola sata prije vašeg prolaska vidite na ovih par fotki..

BZ044043_resize.jpg

BZ044044_resize.jpg

BZ044045_resize.jpg

BZ044046_resize.jpg

 

hodočasnice

 

BZ044050_resize.jpg

 

Drago mi je što vam je bilo lijepo. Ipak kum je kum.

Bero

Link to comment
Share on other sites

Da se i ja malo pridružim s kojim komentarom i slikicom..

 

Jutro, oko 7.30, ključ od KRDA u ruci, spremam stniš za potkurjavu u gepek, kad stiže sms od šefa organizacije..

 

"El bi mogel sprintati grafikon VR-a"

 

Ajd, bum, palim komp open - file - print..

Gledam na sat, hmm, već je 7.50, a ja sam u to vrijeme trebal biti u Zaboku, zovem riječko-zagrebačku ekipu i javljam im da nastave prema mjestu događanja, jer bum ja malo kasnil..

 

Al, ajde, ovak sam si malo mogel skratiti put, oni koji znaju sam išel poprek od Mirkovca prema Bedekovčini..

 

Hmmm, od Zlatar - Bistrice hodočasnici, mislim, znam da su cijelu noć pješačili i da jedva stoje na nogama, al nije baš poželjno da hodaju u četveroredu posred ceste i onda kad vide da ide auto, uopće ga ne doživljavaju..

Pogoptovo kad su oni nasred ceste, a iz suprotnog smjera dolazi auto, pa ti biraj kam buš skrenul..

Ak niš drugo, mislim da su se pomolili za mene kad su došli tam, jer sam tu i tam rekel koju stvar koja baš i nije za javnost.. :mrgreen:

 

No dobro, oko 8.45 sam došel u Budinšćinu i već je tu bila gotovo cijela ekipa, al nisam zadnji, zaprešićani su ipak došli iza mene..

 

Nakon pozdrava, čašice razgovora, smo se uputili za Podrute..

 

Evo cijeli vozni park, bormeč ima nas..

 

3-zr-bud.jpg

 

 

Ko tu koga slika..

 

3-zr-bud1.jpg

 

Bil sam mu predložil da u Novom Marofu se nekam popnemo na breg pa da od gore slikamo vlakić, al me samo bijedo pogledal.. :-D

 

 

Slika se na sve strane..

 

3-zr-bud2.jpg

 

 

Zagorska ekipa, plus onaj iza fotića (valjda nisam nekoga pozabil :-) )..

 

3-zr-bud3.jpg

 

 

Mladenački entuzijazam.. :mrgreen:

 

3-zr-bud4.jpg

 

 

Mogli bi reći da je na ovoj slici zastupljena gotovo cijela Hrvatska..

 

3-zr-bud5.jpg

 

 

Riječan u Zagorju - egzotika..

 

3-zr-bud6.jpg

 

 

Oni koji šalju mailove..

 

3-zr-bud7.jpg

 

 

Moje oštro oko primjetilo je zanimljivu stvarčicu (a nemam veliku dioptriju.. :mrgreen: )

 

3-zr-bud8.jpg

 

 

Ubrzo smo se spakirali u aute i pravac N. Marof..

 

Mogli bi kupit i od ovog napravit službeno vozilo roštiljade..

 

3-zr-bud9.jpg

 

 

Nestrpljivo smo iščekivali vlakić, kad dođe Portos i pita, idemo u akciju, idemo..

Okupilo nas se 7, al naš profač Mađarskog si je samo htel skoknuti u dućan, Portos je stal pred dućanom i mislil sam da ga je pokupil i mi produžili za Portosom, kasnije se ispostavilo da smo ga pozabili uzeti.. :mrgreen:

Nemoj se srditi..

 

Kak su nam Portos i kompanija uzeli najbolja fotkališta u blizini, Zeus, Victor i ja smo se uputili uz prugu u potrazi za mjestom za sačekušu..

 

Zeus je prvi našel, a ja i Victor nastavili dalje, trava je rasla sve više i više, a mi se počeli udaljavat od pruge..

Victor je ostal do mjesta di smo došli, a ja sam se vrnul malo unatrag, jer smo primjetili da je pokošen prolaz do pruge..

Tu sam dočekal vlak..

 

Stiže..

 

3-zr-bud10.jpg

 

I malo pobliže..

 

3-zr-bud11.jpg

 

 

Primjetil sam STIB-a i naše goste iz Mađarske, al ih nisam uspel zaslikat.. :(

 

I šli oni prema ostalim fotografima..

 

3-zr-bud12.jpg

 

3-zr-bud13.jpg

 

 

Da dočaram visinu trave, usput evo vam i tražilica, nađi Victora.. :mrgreen:

 

3-zr-bud14.jpg

Link to comment
Share on other sites

I došli mi do Sv. Ilije i pripremali se za sačekušu..

 

Međimurski zavoj..

 

3-zr-bud15.jpg

 

 

Zeus si našel mostek s kojeg bi mogel slikati..

 

3-zr-bud16.jpg

 

 

Stiže inspekcija..

 

3-zr-bud17.jpg

 

 

I ja sam imal čast, prvi ugledati makozlina..

Tam di se sad nalazi s desne strane nam je trebala biti lokacija za roštilj, al je propalo..

 

3-zr-bud18.jpg

 

 

I evo je u zelenilu (Rux, malo je ipak sunce bilo previše usmjereno u mene, pa nije baš ispala onak)..

 

3-zr-bud19.jpg

 

 

Zeus u akciji..

 

3-zr-bud20.jpg

 

 

Ode iza zavoja..

 

3-zr-bud21.jpg

 

 

Polako smo se vratili u aute i pravac Vetaun i dravski most..

KRDO je preuzelo vodstvo nad krdom uz poneku pomoć međimurskog navigatora..

Eto navigatora uz vodicu..

 

3-zr-bud22.jpg

 

 

Prvi šved, tu smo ostali zapanjeni kak to brzo ide tu..

 

3-zr-bud23.jpg

 

 

Stiže i klasika..

 

3-zr-bud24.jpg

 

 

U prolazu..

 

3-zr-bud25.jpg

 

 

U daljini..

 

3-zr-bud26.jpg

 

 

Kad bu stigel taj vlak..

 

3-zr-bud27.jpg

 

 

Stigao..

 

3-zr-bud28.jpg

 

 

I na bridge..

 

3-zr-bud29.jpg

Link to comment
Share on other sites

Di je to? :shock:

 

Kad smo se bili vraćali jučer prema Budinšćini i kad smo stali tam kod one autobusne stanice pred Marofom, tam je to, samo oko 5 minuta hoda uzvodno..

 

I ode šved u buš, al ne George..

 

 

3-zr-bud30.jpg

 

 

Evo i plave strijele..

 

3-zr-bud31.jpg

 

 

Tu je bilo smijeha..

Ej nemoj, kaj, zakaj, pa se još jemput, uz gromoglasan smijeh, uspjeli smo objasniti di je caka..

 

3-zr-bud32.jpg

 

 

Izvadi mi sapun iz džepa.. :shock:

 

3-zr-bud33.jpg

 

 

Neko je viknul, slikajte ove djedice, kad se izvuklo barem desetak fotoaparata i uperilo u..

 

3-zr-bud34.jpg

 

 

Je i macosa iz buša..

 

3-zr-bud35.jpg

 

 

Kak me je ovaj bijeli vagon zaribal, ja čekam da mi uđe vlakić u kadar, kad ono prođe zadnji Bt i vidim bijelo, prva pomisao nebo i klik, pa skužim da sam uslikal pol vagona.. :hai

Hoću da maknu sve Bl-ove iz Zagorja, jer samo smetaju pri fotkanju..

 

3-zr-bud36.jpg

 

 

Antone, KLJŽ je dobil hostese..

 

3-zr-bud37.jpg

 

 

Kaj je tu čudnoga.. :hai

 

3-zr-bud38.jpg

 

 

Je, rep onog Bl-a koji me je zaribal, ode i on u buš..

 

3-zr-bud39.jpg

 

 

Klasika, klasika..

 

3-zr-bud40.jpg

 

 

Prinose žrtvu poglavici Dravi, na bogatom obroku.. :hai

 

3-zr-bud41.jpg

 

 

Pak smo zmijenili lokaciju, otišli smo u Varaždin..

Dočekal nas je RVR-ovac, al je moja dozvola spasila stvar.. :hai

Taman nam je ubrzo uletel i jedini zagorski brzi..

 

3-zr-bud42.jpg

 

3-zr-bud43.jpg

 

 

I ode u smjeru sjevera..

 

3-zr-bud44.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Ko tu koga slika..

 

3-zr-bud1.jpg

 

Bil sam mu predložil da u Novom Marofu se nekam popnemo na breg pa da od gore slikamo vlakić, al me samo bijedo pogledal.. :shock:

 

r10wmu.jpg

 

..Tja, pa di ćeš mene na brdo.. :shock:

 

Možda dogodine, al nemoj ovako naglo, tek sam se privikavao na brgav krajolik..

35k4tq1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hrpica railfanova je dobila novu zanimaciju..

Stručno bi ih se moglo nazvati railbuildingfans.. :shock:

 

3-zr-bud45.jpg

 

 

Onda smo naleteli na manevriranje teretnjaka, po riječima onih koji su bili u blizini vagona, taj tucanik ide za Krapinu..

 

3-zr-bud46.jpg

 

 

Trio gušti..

 

3-zr-bud47.jpg

 

 

2062 056, uuu kak ta ronda, evo dobila je i samo svoju sliku..

 

3-zr-bud48.jpg

 

 

Onaj žućo, kaj je nedugo posjetil Krapinu..

 

3-zr-bud49.jpg

 

 

Trio fantastikus..

 

3-zr-bud50.jpg

 

 

Eto, mislim da je to sve od mene..

 

Kaj reći, bilo nam je baš dobro.. :shock:

Link to comment
Share on other sites

Inače samo par slika od mene, motivi su uglavnom potrošeni, a neke će i ić u fotografiju ..

 

krajolik..

 

9runfp.jpg

 

16h235v.jpg

 

2rqbxpj.jpg

 

kombi mi u.ebe sliku..nije mi se dalo izrezat ga u PSu

296ku8g.jpg

 

Makoza + fotografi..

2rdc37q.jpg

35k4tq1.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Na roštiljadama u prirodi većina usputnih predmeta dobije improviziranu funkciju. Tako smo za ovu prigodu imali improvizirane držače limenki:

P7040161.jpg

 

U jednom trenutku sam osjetio silni poriv da sjednem na klupu na kolodvoru, sačekam vlak i vratim se njime u Zagreb :shock: :

P7040109.jpg

 

1. Mislim da si metio krivu sliku :shock:

 

2. Neznam kako vi, ali ja sam primjetio obilnu količinu dobroizgledajućih hodočasnica, pa si mislim, il ću se morati sa željeznice preorjentirati na prakticiranje vjere, il ćemo mi dotične morati malo pokvariti, i odvratiti od vjere, te ih prisvojiti sebi.., a ovo drugo mi bolje zvuči :hai

35k4tq1.jpg

Link to comment
Share on other sites

2. Neznam kako vi, ali ja sam primjetio obilnu količinu dobroizgledajućih hodočasnica, pa si mislim, il ću se morati sa željeznice preorjentirati na prakticiranje vjere, il ćemo mi dotične morati malo pokvariti, i odvratiti od vjere, te ih prisvojiti sebi.., a ovo drugo mi bolje zvuči

Još buš se ti nama priženil u Zagorje, onda buš se moral naviknuti na brda i doline.. :shock:
Link to comment
Share on other sites

Svaka ćast ,ljepo vas je vidjeti u tolikom broju ...isto neki fale od prošle godine ,pošto sam ja djelatnik a ne KLJŽ nisam siguran bili me primili u društvo poslje nekih susreta sa neljubaznih susreta sa djelatnicima...ionako sam radio taj dan i ludo se "proveo u hotelu Porin gdje su mi cjelu noć istočni susjedi iz nekakvih folklornih skupina svirali ,plesali i pjevali "serenadu pod prozorom i ne samo pod prozorom nego i pred vratima ..i napustih taj hotel u dva noću i do prijema presjedih kod dispečera uz kavicu ...ipak se odlučih svoje nagibalo vratiti doma...

Pomalo vam zavidim ...ipak ste mi pomalo daleko ...i na roštilj imam primjedbu ..tu kod mene bi za toliko ljudi pale barem dvije janjeće glave ha ha

Pozdravljam vas sve skupa i naravno podržavam u ovome što radite i tom se veselite...ako se jednom odlučite posjetiti i ovaj naš jug ,stojim vam na raspolaganju i spreman sam pomoći u organizaciji tog pohoda.

 

Svaka čast

 

zdravi iveseli bili

Ća je pusta Londra kontra Splita grada..

Link to comment
Share on other sites

 

Na roštiljadama u prirodi većina usputnih predmeta dobije improviziranu funkciju. Tako smo za ovu prigodu imali improvizirane držače limenki:

http://i107.photobucket.com/albums/m295/brki/Zeljeznice/Budinscina-Varazdin%2004072009/P7040161.jpg

 

U jednom trenutku sam osjetio silni poriv da sjednem na klupu na kolodvoru, sačekam vlak i vratim se njime u Zagreb :shock: :

http://i107.photobucket.com/albums/m295/brki/Zeljeznice/Budinscina-Varazdin%2004072009/P7040109.jpg

 

1. Mislim da si metio krivu sliku :shock:

 

Dobro misliš - kako sam slike upisivao ručno u postove, kasnije kad sam čitao naišao sam na tri-četiri krive adrese slika, ali više ne mogu ispraviti. Na ovom mjestu trebala je stajati slijedeća:

P7040160.jpg

d18bcddd.gif
Link to comment
Share on other sites

pošto sam ja djelatnik a ne KLJŽ

 

KLJŽ nema veze sa ovim, osim što su članovi tog kluba isto bili dobrodošli, jednako kao i djelatnici ha-že-a te doslovno bilo tko. :D

Štoviše, moram pohvaliti prometnike i općenito željezničke radnike jer su nas svi primili sa zadovoljstvom, izuzev prometnika u Podrutama koji nas je samo pitao što radimo i povukao se nazad u svoje odaje. Hmm, možda bi to trebali napisati u "Ugodna iznenađenja" :D

#1 truth hurts

#2 It's hard not to hate..

Link to comment
Share on other sites

Štoviše, moram pohvaliti prometnike i općenito željezničke radnike jer su nas svi primili sa zadovoljstvom, izuzev prometnika u Podrutama koji nas je samo pitao što radimo i povukao se nazad u svoje odaje. Hmm, možda bi to trebali napisati u "Ugodna iznenađenja" :D

 

Pih.... koliko vas je bilo normalno je da se covjek uplasio i pobjegao :D

Link to comment
Share on other sites

Joj joj... opet vam je bilo tak dobro a ja ovaj put nisam mogao ni uz najbolju volju.

Nego... onaj teretni sa pocetka price.... sudeci po teretu ide samo do Konjscine pa za ARMCO tako da ga niste u Budinscini ni mogli vidjeti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...