Jump to content

III. željezničko krkanje Budinšćina + Varaždin


Stanley

Recommended Posts

Nego... onaj teretni sa pocetka price.... sudeci po teretu ide samo do Konjscine pa za ARMCO tako da ga niste u Budinscini ni mogli vidjeti.

Sudeći po raspoloženosti šofera, mislim da je još tamo...

 

Budinscina09-04.jpg

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako se ne varam, ovo je do sada najmasovnije okupljanje forumaša sa zeljeznice.net.

Ja sam stjecajem okolnosti otvorio temu, ali bi ona ostala oskudna i siromašna bez ovako sjajnih priloga ostalih sudionika roštiljijade. Slobodan sam sa svoje strane čestitati svima.

Usput sam primijetio da je miris roštilja opako razrajcao ostatak forumaškog društva, jer broj pregleda tuče sve rekorde. :D

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

Usput sam primijetio da je miris roštilja opako razrajcao ostatak forumaškog društva, jer broj pregleda tuče sve rekorde. :D

Kriza je pa narod uz komad kruha gleda slike rostiglia Krepah.gif

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

Evo jedan filmić s Vž kolodvora, 2062 056 u akciji...

 

 

Uf, divno. Da mi je to čudo vidjeti kod Podruta. Ko zna, idu li tamo ikad teretni noću?

Samo je jedan lučni zagrebački željeznički most: ZELENI MOST (ili Most "Sava")!!!

Link to comment
Share on other sites

Uf, divno. Da mi je to čudo vidjeti kod Podruta. Ko zna, idu li tamo ikad teretni noću?

 

A fala, fala.. :kul3

 

Idu, idu, može se naletjet na njega, ima svoju trasu teretnjak negdi ponoći.. :kul

Link to comment
Share on other sites

Evo jedan filmić s Vž kolodvora, 2062 056 u akciji...

 

 

 

I ja se slažem da je snimka dobra samo nekako s obzirom na tvoje godine previše trese. Oćito nisi ruku podboćio na tijelo pa te "prevarilo" Sa kakvom aparaturom si snimao?

samoborcekver1_zps9440815b.gif

Link to comment
Share on other sites

Evo i da ja dam svoj doprinos

1 ekipa se skupila u Budinščini

IMG_0317-1.jpg

Zatim sam zbog malih poteškoča nastvio dalje snimat sa nužnom strujom

IMG_0318-1.jpg

zatim se navelko razglaba kaj dalje

IMG_0319.jpg

idemo na sljedeče mjessto za naslikavanje i jedna skupna fotka

IMG_0325-1.jpg

IMG_0331-1.jpg

Zeus i 2063 xxx

IMG_0332-1.jpg

Viktor pregledava šta je snimio

IMG_0333-1.jpg

Karavana na putu u Sveti ilija

IMG_0336-1.jpg

2063 xxx slika nas

IMG_0340.jpg

Kolko nas ima

IMG_0343.jpg

Novi marof

IMG_0344.jpg

Još 2 pokraj mene

IMG_0345.jpg

Zeus

IMG_0346.jpg

U iščekivanju vlaka

IMG_0347.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 dio

Dolazi i vuče ga 2044-020

IMG_0350.jpg

Strojovođa gleda i ništa mu nije jasno , jedino kaj mi je biteer ulatila u kadar

IMG_0351.jpg

i odlazi

IMG_0353.jpg

Jedan dio ekspedicije

IMG_0354.jpg

Naši mađarski gosti

IMG_0355.jpg

Stariji članovi u hladu u Svetom iliji dok mi zauzimamo pozicije

IMG_0358.jpg

Viktor trči na svoju poziciju

IMG_0360.jpg

i zauzima je

IMG_0362.jpg

Link to comment
Share on other sites

I ja se slažem da je snimka dobra samo nekako s obzirom na tvoje godine previše trese. Oćito nisi ruku podboćio na tijelo pa te "prevarilo" Sa kakvom aparaturom si snimao?

 

Ah, trese se jer je zumirano, pa onda i svaki mali pokret se manifestira trešnjom, dok se bez dodatnog zuuma ta trešnja manje osjeti..

Onda sam se okretal i izbjegaval manevristu u kadru s jedne i nekaj s druge, pa sam se moral osim okreta oko osi pomicati i uzdužno, pa sam ujedno i pazil na kaj stajem..

Eto zakaj je malo tresovita snimka.. :mrgreen:

 

Canon Powerškot A540..

Link to comment
Share on other sites

I ja se slažem da je snimka dobra samo nekako s obzirom na tvoje godine previše trese. Oćito nisi ruku podboćio na tijelo pa te "prevarilo" Sa kakvom aparaturom si snimao?

Ah, trese se jer je zumirano, pa onda i svaki mali pokret se manifestira trešnjom, dok se bez dodatnog zuuma ta trešnja manje osjeti..

Onda sam se okretal i izbjegaval manevristu u kadru s jedne i nekaj s druge, pa sam se moral osim okreta oko osi pomicati i uzdužno, pa sam ujedno i pazil na kaj stajem..

Eto zakaj je malo tresovita snimka.. :mrgreen:

Canon Powerškot A540..

Sve je dobro dok nije u pitanju parkinson... :mrgreen:

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

Nego... onaj teretni sa pocetka price.... sudeci po teretu ide samo do Konjscine pa za ARMCO tako da ga niste u Budinscini ni mogli vidjeti.

Sudeći po raspoloženosti šofera, mislim da je još tamo...

 

Budinscina09-04.jpg

 

Kao prvo ovo nije nikakav šofer a kao drugo tko zna u koje doba noći je primio službu ...nije ga baš ljepo vidjeti ..to mora biti jedan od nesavjesnih pomoćnika strojovođe ..i zbog ovakvih su dobili naziv "kofer" ...je pomoćnik a baš i ne pomaže...na znanje jednom iz KLJŽ -strojovođa vozi vlak ...

pozdrav

Ća je pusta Londra kontra Splita grada..

Link to comment
Share on other sites

E, jes' me okrpilo... :D

No, ali da se idem malo tvrdolglaviti: Šofer dolazi od francuskog izraza chauffeur što bi po naški bilo ložač. Sljedstveno tome, ako je lik koji drijema pomoćnik strojovođe, onda bi to skoro mogao biti nekadašnji ložač iliti...

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

5 filmič koji Stib čeka evo ga napokon

 

Drempa, ovaj ti je najjači do sad. :D

A. G. MATOŠ. Pjesnik.

 

120/121 A. G. MATOŠ. Legenda.

Link to comment
Share on other sites

Vidim bilo je super, zahvaljujem na pozivu i baš šteta kaj nisam mogel sudjelovati. Ipak, moram reći da je i meni lepo tu gdi jesam. Promet je sjajan, organiziran je besprijekorno, U-bahn, S-bahn, RE, IRE, IC, ICE itd. :D Infrastruktura na visini, veliki broj tunela, nadvožnjaka, mostova. E da, zupčasta gradska željeznica i uspinjača... Ah, dosta. Moram reći da mi se baš sviđa tu u Stuttgartu, muzej novog projekta Stuttgart 21 je također mrak, a muzej tramvaja - juhuhuhuuuuu!!!

 

Ajd, dost sad!

 

Pozdrav svima kaj su sudjelovali i baš mi je drago da ste se super zabavili!

Slijedeći put se valjda vidimo!

 

Bok!

 

Ante

Unin_grb.png.29f4a5dacaee32a0dea2e7b9930a22d4.png

 

 

1318035464_logovodoravni.jpg.374c9de55cca2fd0384894b16e3a0dd0.jpg

 

Moja galerija na Photrain.net - https://www.photrain.net/photos/member/ante.klecina

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...