Jump to content

Cipelcug-džunglopis: Kumrovec - Zagorska Sela, 19.02.2011


seabral

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ima itko fotografije vlakova na toj pruzi? S obzirom na vozni red je ovuda 2000 in 2001 godine vlak još vozio, ili se varam?

Vozni red 2000./2001. je bio zadnji u kojem su bili vlakovi na ovoj prugi. U idučem voznom redu su bili upisani vlakovi uz napomenu da ne voze do daljnjega, a vozni red poslije toga su bili upisani autobusi i tako je ostalo do ovog voznog reda od kada ti autobusi više nisu pod HŽ-om.

Slika imaš na forumu, mislim u ove dvije teme

http://www.zeljeznice.net/forum/index.php?/topic/60-savski-marof-kumrovec/

http://www.zeljeznice.net/forum/index.php?/topic/4385-vremeplov/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 5 months later...

Nadam se da se autor (i ostali) neće ljutiti što ovdje stavljam jednu snimku s kolodvora Kumrovec iz nekih boljih vremena. ;)

Ovu fotku nedavno sam iskopao i dao je skenirati. Mislim da je to bilo 1987. ili 1988. Sa suprugom i kćerkicom došao sam posjetiti Kumrovec. Naravno vlakom. Prije pješačenja u selo spopala me ''potreba za eliminacijom'', vulgo za ćenifom. Foto by ex-baba:

 

kumrovec.jpg

 

Malo photoshopa ne škodi. Ovakve stare fotke koje su izgubile boju uvijek su mi bile izazov. Nadam se da se ne ljutiš

uuth.jpg

 

Što se tiče ove Seabralove Indiana Jones avanture jako je zanimljivo bilo čitati i gledati. Na žalost izgleda jako postapokaliptično.

Link to comment
Share on other sites

Malo photoshopa ne škodi. Ovakve stare fotke koje su izgubile boju uvijek su mi bile izazov. Nadam se da se ne ljutiš

 

Jel ja? Kaj bi se ljutil, naprotiv - ovu uređeni fotku sam pospremio u osobni album. :palac:

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Hyperion, hvala ti na podsjetniku ! :palac:
Prošlo je već pet godina od tog haračenja po džungli kumrovečke pruge ... nažalost, u međuvremenu se ništa nije učinilo po pitanju revitalizacije ove pruge. Čak su i sve glasine i sva ranija obećanja utihnuli ... :| .

Link to comment
Share on other sites

... nažalost, u međuvremenu se ništa nije učinilo po pitanju revitalizacije ove pruge. Čak su i sve glasine i sva ranija obećanja utihnuli ... :| .

 

Ima glasina da su vukli nekakvu žicu ... a050.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Mi dugo u Europi ali pomaka nema,zbilja ova drva bi si neko za doma trebal spiliti i jednu zimu ima grijanje sigurno.Nema nimalo pomaka u vezi pruge,ali u tom tunelu u kumrocu je nedugo snimam spot neki,a priča se da bu unutra došel neki vagon i da bude caffe bar u tunelu,ak to naprave onda sigurno niš od te pruge,a tebi sve pohvale kaj si išel po toj šumi ;-) danas je sigurno prava đungla tam.

 

Poslano sa mobitela

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...