Jump to content

III. željezničko krkanje Budinšćina + Varaždin


Stanley

Recommended Posts

E, jes' me okrpilo... :shock:

 

 

:palac: Sam si si kriv, jer kao iskusan u životu morao si znati da informacija mora biti potpuna a ne za čovjeka koji spava reći da je šofer. Čovjek malo ubio oko.

Ne mogu a ne primjetit da sam i ja imao takvu pozu na času političkog vaspitanja :shock:

 

Sory na malo izvan tema

samoborcekver1_zps9440815b.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nego da natavim dalje sa slikama

Stacionirali smo se sa ljepim pogledom na ovaj most nama jako važan

IMG_0366.jpg

IMG_0367.jpg

dolazi jedan šved kojeg sam jedva uhvatio pola jer nas je iznenadio

IMG_0368.jpg

pripreme za sačekušu

IMG_0370.jpg

izvjednica

IMG_0371.jpg

Odlazi šved koji nam je u početku zbrisao

IMG_0372-1.jpg

Vračaju se poslje obavljene sačekuše

IMG_0373.jpg

Daj nađi više taj sapun

IMG_0374.jpg

Kuhar u akciji

IMG_0376-1.jpg

IMG_0379-1.jpg

Tu su čevapi to ide prvo au drugoj kasnije 2 runda

IMG_0380-1.jpg

Malo se opet razglaba o željeznici

IMG_0382-1.jpg

IMG_0383-1.jpg

2 starija člana se odmaraju

IMG_0384-1.jpg

Netko je zaprljao ax-a

IMG_0385-1.jpg

IMG_0386-1.jpg

2 neustrašivih

IMG_0387-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

E, jes' me okrpilo... :shock:

No, ali da se idem malo tvrdolglaviti: Šofer dolazi od francuskog izraza chauffeur što bi po naški bilo ložač. Sljedstveno tome, ako je lik koji drijema pomoćnik strojovođe, onda bi to skoro mogao biti nekadašnji ložač iliti...

 

Zbog ovoga ti neću trubiti kad te vidim uz prugu....ignorirat ću te na "francuski"...

Ća je pusta Londra kontra Splita grada..

Link to comment
Share on other sites

Za početak par slika pod naslovom: "Kako to izgleda iz druge perspektive."

 

kod N. Marofa

 

IMG_1249.jpg

 

IMG_1248.jpg

na VŽ mostu

 

IMG_1318.jpg

 

th_MVI_1321.jpg

 

polazak iz Vrapča gdje me se odrekla 2 044 XXX.. doduše ja još nisam ni otišao a ona već nestrpljivo čeka bus.......

 

IMG_1190.jpg

 

ostatak ovih dana.. btw nisam uspio pročitat cijeli putopis u komadu.. na 5 stranici sam uzeo čik pauzu....

Portose jel znaš ti nekog tko mi je popalio plastičnu posudu u kojoj sam nosio meso... :shock:

...to znači da je mržnja prema Zagorju ipak nešto jača od ljubavi prema Koprivnici. :mrgreen:
Link to comment
Share on other sites

Portose jel znaš ti nekog tko mi je popalio plastičnu posudu u kojoj sam nosio meso... :shock:

A kako si mislio da ostatak mesa odnesem sa poprišta krkanja bez tvoje plastične posude? U rinfuzi u frižideru :shock:

Bez brige kod mene je čista i u jednom komadu, već sam ju uslikao i namjeravao staviti na forum da nađem vlasnika ali bio si brži. Pošalji mi na pp broj mobitela pa ti se javim da se nađemo i da ti ju vratim.

Dinamika vozila i Okretna postolja

KONČAR – Električna vozila d.d.

Link to comment
Share on other sites

Portose jel znaš ti nekog tko mi je popalio plastičnu posudu u kojoj sam nosio meso... :palac:

A kako si mislio da ostatak mesa odnesem sa poprišta krkanja bez tvoje plastične posude? U rinfuzi u frižideru :shock:

Bez brige kod mene je čista i u jednom komadu, već sam ju uslikao i namjeravao staviti na forum da nađem vlasnika ali bio si brži. Pošalji mi na pp broj mobitela pa ti se javim da se nađemo i da ti ju vratim.

Lako za posudu, al' što je bilo s mesom? :shock:

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

@Pfaff...čovjek sjedi na desnoj strani upravljačnice u smjeru vožnje znači radi se o strojovođi!

Mene netko mulja... G. predator je na početku ovog diskursa označio rečenog spavača kao pomoćnika strojovođe??? Možda čovjek nana na desnoj strani jer je tamo 'ladovina?

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

Bez brige kod mene je čista i u jednom komadu,

 

mora biti u 2 komada...:shock:

 

već sam ju uslikao i namjeravao staviti na forum da nađem vlasnika ali bio si brži. Pošalji mi na pp broj mobitela pa ti se javim da se nađemo i da ti ju vratim.

 

nije hitno... poslat ču ti broj pa čemo se dog... ali neznam da li ču prije 9. mjeseca nać vremena... u najgorem slučaju sfuraš mi ju na roštilj 2010... :shock:

...to znači da je mržnja prema Zagorju ipak nešto jača od ljubavi prema Koprivnici. :mrgreen:
Link to comment
Share on other sites

Moje slike:

Nas vlak iz Murakeresztúra:

dscf2986m.jpg

U Varazdinu imali smo 2 sata do vlaka prema Budinscine zato otisli smo do Drave.

Vlak 994 na mostu Drave. Malo je uplasio me jer brze je dosao nego sam mislio

dscf2989.jpg

Pozdrav iz Varazdina :shock:

dscf2998n.jpg

no comment:

dscf2999m.jpg

Na kolodvoru STIB je ponasao nas i s njim smo putovali do Novog Marofa. Nas vlak:

dscf3024l.jpg

Putnicki za Koprivnicu:

dscf3029c.jpg

U Novom Marofu:

dscf3043.jpg

Macosa:

dscf3045.jpg

dscf3047.jpg

Kod Drave:

dscf3049k.jpg

dscf3054m.jpg

Kuhar :shock:

dscf3056.jpg

dscf3060j.jpg

Skupina:

dscf3066w.jpg

dscf3067v.jpg

dscf3072g.jpg

dscf3074d.jpg

Dupli Sveđan:

dscf3075o.jpg

dscf3076o.jpg

Na kolodvoru:

dscf3109h.jpg

dscf3112k.jpg

dscf3189.jpg

Vlak za Murakeresztúr:

dscf3206p.jpg

Link to comment
Share on other sites

@Pfaff...čovjek sjedi na desnoj strani upravljačnice u smjeru vožnje znači radi se o strojovođi!

 

Joj, sad ste zapeli za tog strojovođu. Jest, strojovođa je, ali utvaram si da si i mi mognemo priuštiti malo umjetničke slobode, zar ne? Akop itko zna tko je strojovođa, to smo mi forumaši. Usput, 2062055 se dokotrljala zacijelo negdje u rano poslijepodne (po bedastom mapperu, ona 4.7.2009. nije ni bila u Vž :shock::shock::? ) pa ne bi uopće čovjeku prigovorio da je dremnuo dok je morao čekati.

 

Štrekar, kaj si ti razgovarao sa strojovođom 2044 020 u Novom Marofu :?: Drempa je to sjajno snimio :palac: (a i fotke su mu dosta dobre :wink: ), ali samu konverzaciju nisam uspio uloviti...

Samo je jedan lučni zagrebački željeznički most: ZELENI MOST (ili Most "Sava")!!!

Link to comment
Share on other sites

@Pfaff...čovjek sjedi na desnoj strani upravljačnice u smjeru vožnje znači radi se o strojovođi!

Mene netko mulja... G. predator je na početku ovog diskursa označio rečenog spavača kao pomoćnika strojovođe??? Možda čovjek nana na desnoj strani jer je tamo 'ladovina?

 

A što ak ide na rikverc, jel ima i takva solucija?

samoborcekver1_zps9440815b.gif

Link to comment
Share on other sites

 

Štrekar, kaj si ti razgovarao sa strojovođom 2044 020 u Novom Marofu :?: Drempa je to sjajno snimio :) (a i fotke su mu dosta dobre :) ), ali samu konverzaciju nisam uspio uloviti...

 

Pardon, mislio sam skretničar, a ne štrekar :shock::skriv:oops:

 

Ferito, vrlo lijepe slike :shock:

Samo je jedan lučni zagrebački željeznički most: ZELENI MOST (ili Most "Sava")!!!

Link to comment
Share on other sites

Čekao sam da svi koji su mislili postati fotke na forum da to i učine(a nadam se da jesu) i sada mogu svima reći svaka čast na odličnim fotkama što lokomotiva,vlakova i svega ostalog,tekstovima i odličnom provodu.Zbilja sam uživao i nadam se da ću moći iduće godine i ja sudjelovati. :):shock::)

 

P.S. Netko je rekao da bi se ovako nešto moglo i češće održavati.Zašto ne?Recimo svakih 6 mjeseci. :shock:

Link to comment
Share on other sites

Čekao sam da svi koji su mislili postati fotke na forum da to i učine(a nadam se da jesu)

 

nisu još svi.... :) ja moram... kroz par dana završiti putopis.. prva skupina slika je uplodana...

hvala na čestitkama... baš sam bio pitao Victora tamo di si ti da te nema...

...to znači da je mržnja prema Zagorju ipak nešto jača od ljubavi prema Koprivnici. :mrgreen:
Link to comment
Share on other sites

P.S. Netko je rekao da bi se ovako nešto moglo i češće održavati.Zašto ne?Recimo svakih 6 mjeseci. :)

Je. I ja sam nešto laprdao u stilu da bi se svekoliko pučanstvo moglo uprispodobiti u GK ili možda čak Istri. Jest da vam je malo dalje, al' vjerujte, može se :)

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

uprispodobiti u GK ili možda čak Istri. Jest da vam je malo dalje, al' vjerujte, može se :)

 

 

organizirajte vi tamo i mi dolazimo... to bi bilo vrlo dorbro... ku.ac.. odlično... :)

...to znači da je mržnja prema Zagorju ipak nešto jača od ljubavi prema Koprivnici. :mrgreen:
Link to comment
Share on other sites

P.S. Netko je rekao da bi se ovako nešto moglo i češće održavati.Zašto ne?Recimo svakih 6 mjeseci. :shock:

Je. I ja sam nešto laprdao u stilu da bi se svekoliko pučanstvo moglo uprispodobiti u GK...

A gdje bi ti na GK zakurio roštilj? :):shock:

Nije Istra na kraju svijeta da se ne može doći. :)

Link to comment
Share on other sites

He, he... bas mi je bio zloban komentar na vrhu jezika tj. tipkovnice, al' eto, dobre sam volje pa necu nista rec. :) Sad bar znas kaj je GK, narocito kad o njemu govori primorac. :)

 

Barney

Najpametniji čovjek na svijetu je onaj koji je izmislio WC školjku. Nikom nije uzeo mjeru, a svima odgovara.

Link to comment
Share on other sites

P.S. Netko je rekao da bi se ovako nešto moglo i češće održavati.Zašto ne?Recimo svakih 6 mjeseci. :)

Dakle, sljedeći roštilj početkom siječnja ? :)

 

r025.gifr050.gifr015.gif

Link to comment
Share on other sites

P.S. Netko je rekao da bi se ovako nešto moglo i češće održavati.Zašto ne?Recimo svakih 6 mjeseci. :shock:

Dakle, sljedeći roštilj početkom siječnja ? :)

 

r025.gifr050.gifr015.gif

Ha, mislim, može (ali zašto?). Po mom skromnom mišljenju, jedan lijepi vikend početkom listopada bi bio puno adekvatniji. Ne mora 6 mjeseci biti 6 x 30 dana; ima i manjih mjeseci, zar ne? :)

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...