Jump to content

moj dan na poslu (II dio) puuuuuuno slika....


ErrAseR

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Super fotke ErrAser i samo da ti kazem da je inace u sklopu festivala vatrometa otvoren nagradni fond za najbolju fotografiju i nagrade su vrlo bogate. Zato prijavi svoje fotografije ima sanse da budu uvrstene. Inace festival traje jos tri dana pa bit ce jos prilike da se uslika jos koja.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

u brdima, putem prema lepavini uključujem autopilota i sad mogu pustiti volan...

img2767mediumvb2.jpg

 

Ljudi a za šta služi taj volan?

 

P.S. sorryite na glupom pitanju ali zanima me :lol:

Link to comment
Share on other sites

u brdima, putem prema lepavini uključujem autopilota i sad mogu pustiti volan... http://img521.imageshack.us/img521/9634/img2767mediumvb2.jpg

 

Ljudi a za šta služi taj volan?

 

P.S. sorryite na glupom pitanju ali zanima me :lol:

To se ErrAseR igra relija Pariz-Dakar. :kul

Imaš ovdje par slika kako treba stajati: http://www.zeljeznice.net/forum/viewtopic.php?t=6315&postdays=0&postorder=asc&start=0

Taj "volan" inače služi za regulaciju napona na vučnim motorima,tj.dodaje i smanjuje "gas" na elektri.

Link to comment
Share on other sites

Dirnulo me ovo sve što si postavio i nadam se ovakvim uradcima i u buduće. To je ono lijepo. Ono što sam slobodan primjetiti su i detalji nazovi sitnice na koje do sada nisi obraćao pažnju. Neki to zovu starenje. Ali meni je jako zanimljivo.

 

I u svakom slučaju hvala, uljepšao si mi večer,

 

Sa štovanjem,

Bero

Link to comment
Share on other sites

Dirnulo me ovo sve što si postavio i nadam se ovakvim uradcima i u buduće. To je ono lijepo. Ono što sam slobodan primjetiti su i detalji nazovi sitnice na koje do sada nisi obraćao pažnju. Neki to zovu starenje. Ali meni je jako zanimljivo.

 

I u svakom slučaju hvala, uljepšao si mi večer,

 

Sa štovanjem,

 

uopće ne razumijem niti jedno slovo tvojeg posta... u stvari osjećam neki sarkazam u zraku...

Link to comment
Share on other sites

Baš suprotno, radi se o pohvali. S tim da ovo "nisi obraćao pažnju" ne znači "ti, Erraser", nego "ti, čovječe, slušatelju".

Dakle, htio je reći da tvoje slike ukazuju na detalje koje običnom čovjeku, pa i railfanu, lako promaknu, jer nema priliku vidjeti stvari iz istog kuta kao i strojovođa.

 

Ako sam dobro protumačio.

Link to comment
Share on other sites

egérke hvala na pojašnjenju, i nema nikakvog sarkazma. Upravo je moj prvi komentar na tvoje fotografije i pisanje imao namjeru da pohvali ovo što si sada objavio. Pod pojmom starenja koji ti je vjerovatno zasmetao i kojeg smatraš sarkazmom podrazumijeva se MUDROST. Zato što si mi uljepšao večer i što sam se nasmijao od srca a ne iz sarkazma napisao sam pomenuti komentar.. I još jednom, a valjda ovo neće zvučat kao sarkazam hvala na fotkama i komentarima uz njih. Sa štovanjem

 

ja

Bero

Link to comment
Share on other sites

Ja tkđ. nisam primijetio nikakav sarkazam i bilo bi lijepo kad bi se tema, jedna od meni najzanimljivijih, nastavila. :wink:

 

Ni valjda crko Canon :kul

Samo je jedan lučni zagrebački željeznički most: ZELENI MOST (ili Most "Sava")!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja tkđ. nisam primijetio nikakav sarkazam i bilo bi lijepo kad bi se tema, jedna od meni najzanimljivijih, nastavila. :wink:

 

Ni valjda crko Canon :kul

nije crko... a ni nemožeš primjetiti sarkazam namijenjen trećoj osobi... :wink:

 

 

evo par slikica dok se ponovo ne ufuram u spiku...

došo ja u novsku... lijep dan, ali nedjelja i niš ne dela nedjeljom... osim željezničara (hebem ti zakone)... nema kave - kafić se renovira, nema gableca - dučani ne rade, ostaje mi samo da biram oću lijevo ili desno:

img1156lf5.jpg

 

 

pogledam ja lijevo:

img1155yy5.jpg

 

i odlučim da ću ipak ostati desno, produžim u toplu čekaonu, i nabasam na par brzopoteznih:

img1154qr8.jpg

 

i na oglas ženidba-udaja kao i obrtničke usluge (onaj sa teglom ajvara)

img1153di6.jpg

 

nakon čitanja zelenog oglasnika izađem van i ulovim Seabralovu macicu kako žica nekaj za u kljun...

img1160dz1.jpg

 

nakon maženja krenula je spavati...

img1161mg3.jpg

 

al ne zadugo, mijaut je bio spreman za frku,

img1164rn2.jpg

 

jer je došla skupina geliptera, neznam kaj su uopće tražili na kolodvoru

img1163ph3.jpg

 

približavalo se vrijeme dolaska mog vlaka pa sam krenuo obaviti neke "formalnosti" kad spazim zanimljivi natpis na ženskom WC-u

img1157aj3.jpg

 

i napokon na loksi, sada su gelipteri i hahari krenuli u pravcu gdje je obitavao Mijaut... neznam kaj je kasnije bilo...

img1165ar6.jpg

 

krenuh prema zagrebu... dosadna nedjelja, sretnem jednu brenu sa teretnim...

img1167xm3.jpg

 

malo kasnije i drugu za broj veću

img1168sh6.jpg

 

opet jedan teretnjak... sve sami teški vlakovi :kul

img1173te8.jpg

 

kasnije čekam još jednu brenu... ponadao sam se da nije i ova u brojnom slijedu za broj veća

img1176me8.jpg

 

nije ali je kao matematička jedinica veća od predhodnih

img1178nd6.jpg

 

ako sam dobro brojao, ova brena vuće više vagona nego zadnji teretnjak

img1180gw5.jpg

 

i ovako se dalje "zelenilo" sve do zagreba...

img1181wa5.jpg

Link to comment
Share on other sites

evo par slika od jućer... ujutro krenem da ću sjest na loksu

i kad me dočeka ovakav "šekret" nemam više inspiracije za ništa

2062-029, Istočni kolodvor... velika kružna

na ovome sam sjedio 12 sati...

img1182zg7.jpg

 

a moj kolega nije ništa bolje prošao....

img1184do6.jpg

 

malo smo se vozali uokolo...

img1188kf4.jpg

 

vidli u RK jedan kratki baat...

img1194gs4.jpg

 

i kuruze

img1198kq5.jpg

 

i onda nitko ne poštuje znak stop...

 

img1202vl3.jpg

img1203rr7.jpg

img1204hn5.jpg

 

jedna umjetnička prije nego je zazvonio mobitel

img1211yc6.jpg

 

a na mobitelu jako tužna vijest, moj mentor i dugogodišnji prijatelj, strojovođa po zanimanju...

img1216vu5.jpg

 

neka mu je laka hrvatska zemlja....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...