Jump to content

Bakar - Moravice


thomcro

Recommended Posts

Koliko sam skužio skoro na cijeloj dionici su nosači za 25kv,valjda pripremaju za promjenu napona,za sada je još uvijek 3kv

Od Moravica do Rijeke,Škrljevo - Bakar,Pećine - Brajdica i Rijeka - Šapjane

 

Znam da na pojednim djelovima ima tih nosača, posebice kod Delnica, ali sve drugo su većinom 3kw nosači izuzev tih kod Meje, koji baš i ne izgledaju da su postavljeni isto kada i oni kod Delnica....

Vidio sam ovih dana kako ih zamjenjuju od Rijeke prema Škrljevu i dalje

Tomo,jesi naučio vozit parnjaču? :kul:?:

Nemoguce, nek me neko pljusne da se probudim. HZ popravlja zatvorenu prugu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

O remontu ima i obavijest na HŽ-ovoj stranici.

 

http://www.hznet.hr/iSite3/Default.aspx?sec=52

 

od 27. do 31. kolovoza od 7.50 do 14.55 sati (s prekidima zbog propuštanja pojedinih vlakova) zbog remonta kontaktne mreže bit će zatvorena pruga Zagreb - Rijeka od kolodvora Skrad do kolodvora Zalesina te od kolodvora Škrljevo do kolodvora Rijeka, osim u vrijeme prolaska IC vlaka br. 500. Putnike vlakova br. 4603, 4000, 701, 700 i 4001 na relaciji Delnice - Skrad i obrnuto, Škrljevo - Rijeka i obrnuto te na relaciji Delnice - Moravice i obrnuto umjesto vlakova prevozit će autobusi.

Ako Turci grade prugu, da li pruga gradi nas? :hm

Link to comment
Share on other sites

...Tomo,jesi naučio vozit parnjaču? :kul:?:

Koju, ovu iz 'gulina :mrgreen: ? Uf, cijeli dan mi je u mislima. Imam jednu sličnu u Trainzu i cijeli dan sam pokušavao voziti ali, je.i ga, ova mi je stalno odvraćala misli tako da se nisam baš navozio parnjače.

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

Reportaza, a i fotke su odlicne, kilometraza jos bolja. Decki, nadmasujete sami sebe. :kul

Idejni zacetnik ideje za ovu ekspediciju je jucerasnji dan proveo u rodilistu ( a bas sam se napalio :mrgreen: ), tako da sam morao odustati zbog slatkih briga. pozdrav svima od novopecenog tate. :D

BTW, sto je slijedece na redu: Karlovac-Sisak? 8)

Link to comment
Share on other sites

Reportaza, a i fotke su odlicne, kilometraza jos bolja. Decki, nadmasujete sami sebe. :kul

Idejni zacetnik ideje za ovu ekspediciju je jucerasnji dan proveo u rodilistu ( a bas sam se napalio :mrgreen: ), tako da sam morao odustati zbog slatkih briga. pozdrav svima od novopecenog tate. :D

BTW, sto je slijedece na redu: Karlovac-Sisak? 8)

Čestitke novom tati i BTW Karlovac - Sisak je istražena ali Istra krije mnoge ljepote i zanimljivosti :mrgreen:

Nemoguce, nek me neko pljusne da se probudim. HZ popravlja zatvorenu prugu.

Link to comment
Share on other sites

Reportaza, a i fotke su odlicne, kilometraza jos bolja. Decki, nadmasujete sami sebe. :kul

Idejni zacetnik ideje za ovu ekspediciju je jucerasnji dan proveo u rodilistu ( a bas sam se napalio :mrgreen: ), tako da sam morao odustati zbog slatkih briga. pozdrav svima od novopecenog tate. :D

BTW, sto je slijedece na redu: Karlovac-Sisak? 8)

Čestitke novopecenom tati. Sada ti je najvažnije da brineš o supruzi i bebinju a vremena za ekspedicije će uvijek biti. A da prepustimo Karlovac-Sisak zagrepčanima? Da i oni malo nešto rade? Da ne pokrivamo mi cijelu Kroaciju :mrgreen: ? Razapeti će me zbog ovoga :mrgreen: !!! Ali nadam se da će shvatiti da je sve ovo samo šala :oops: .

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

A da prepustimo Karlovac-Sisak zagrepčanima? Da i oni malo nešto rade? Da ne pokrivamo mi cijelu Kroaciju :mrgreen: ? Razapeti će me zbog ovoga :mrgreen: !!! Ali nadam se da će shvatiti da je sve ovo samo šala :oops: .

Zar si već zaboravio na naš putopis sa štreke Karlovac-Sisak ?

http://www.zeljeznice.net/forum/viewtopic.php?t=4377

 

Kao što vidiš, tu nije bila prisutna ekipa samo iz Zagreba, nego su na tu ekspediciju došli i naši forumaši iz Klanjca i iz Ljubljane (!). Dakle, prava interžupanijska i štaviše internacionalna ekipa. :D

Dečki, iako vam je jako dobro krenulo u zadnje vrijeme, u nekim pogledima nas je još uvijek teško dostići ... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Reportaza, a i fotke su odlicne, kilometraza jos bolja. Decki, nadmasujete sami sebe. :kul

Idejni zacetnik ideje za ovu ekspediciju je jucerasnji dan proveo u rodilistu ( a bas sam se napalio :mrgreen: ), tako da sam morao odustati zbog slatkih briga. pozdrav svima od novopecenog tate. :D

BTW, sto je slijedece na redu: Karlovac-Sisak? 8)

 

 

Malo je falilo da dođemo do Zagreba, ali smo se ipak odlučili za Ogulin :)

 

BTW Kićo čestitam :D

Link to comment
Share on other sites

Iako je OT, iskoristit cu priliku da se zahvalim mojim forumasima na iskrenim cestitkama povodom rodjenja moga Vita. Dok ne budem u mogucnosti da idem s vama u daljnje ekspedicije, zelim vam puno dobrih reportaza i druzenja. Kiki, Thomcro, Boki, Ikar i ostali ( neka se ne ljute oni koje nisam imenom spomenuo ) samo naprijed. ja i dalje citam. :D

Link to comment
Share on other sites

Iako je OT, iskoristit cu priliku da se zahvalim mojim forumasima na iskrenim cestitkama povodom rodjenja moga Vita. Dok ne budem u mogucnosti da idem s vama u daljnje ekspedicije, zelim vam puno dobrih reportaza i druzenja. Kiki, Thomcro, Boki, Ikar i ostali ( neka se ne ljute oni koje nisam imenom spomenuo ) samo naprijed. ja i dalje citam. :D

Hvala dragi naš skretničaru :mrgreen:

Nemoguce, nek me neko pljusne da se probudim. HZ popravlja zatvorenu prugu.

Link to comment
Share on other sites

Super slike a bogami ste i dobar put potegli.Ima li kakav promet uopće prema Bakru,s obzirom da koksara više ne radi,koliko znam?

Ima, ima. Bakarska luka za rasuti teret je dio riječke luke i prekrcava se uglavnom željezna rudača. Detalje ne znam napamet, ali ima prometa...

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...