Jump to content

Ex-kolodvor Ivani


ikar

Recommended Posts

Trebali bi mi tražiti neku naknadu od hažeja zbog ovakve reklamne kampanje za Ivane :mrgreen: .

Ma fck i naknada,glavno da se mi dobro zabavljamo i družimo :mrgreen:

Nemoguce, nek me neko pljusne da se probudim. HZ popravlja zatvorenu prugu.

Link to comment
Share on other sites

Ma fck i naknada,glavno da se mi dobro zabavljamo i družimo :mrgreen:

I to je istina :mrgreen: . Za gušte sve :kul .

Napravit ćemo mi još bolju i veću reportažu (putopis) :mrgreen:

Nemoguce, nek me neko pljusne da se probudim. HZ popravlja zatvorenu prugu.

Link to comment
Share on other sites

ČESTITAM EKIPI U SASTAVU: IKAR,KICO 101,BOKI 23,THOMCRO i naravno moja malenkost NA OVOM LIJEPOM I ZANIMLJIVOM PUTOPISU TE ZAHVALJUJEM SVIMA VAMA KOJI STE U VIŠE OD 2000 PUTA POGLEDALI OVE STRANICE

-----------------------------------------------------------------------------------------

ŠEF STANICE IVANI

KIKI 273,v.r.

:loko:auto:skok:jup:jup:jup:jup

Nemoguce, nek me neko pljusne da se probudim. HZ popravlja zatvorenu prugu.

Link to comment
Share on other sites

Di ćeš veće! Ja sam u tri dana stavio skoro 200 slika :kul .

Nebi nikad rekao da ih je toliko,znači da smo ipak No.1 :mrgreen:

79 + jučer 99 u tri teme = 178 u milimetar (što radi Djevica :mrgreen: precizna do boli!!!). Da čovijek ne povjeruje, preko 2000 !!! Treba i to otvoriti!

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

Pa da se i ja javim. Bravo, decki. Ali nemojte se sada opustiti, ima jos puuuno mogucnosti. Vidim da nije jos detaljno istrazen kolodvor Brajdica, nisu fotkani oni odusnici Susackog tunela ( na vojaku i trsatskom parku ), ostaci kolosijeka u Vulkanu, kolosijek prema IVEX-u, bivsi odvojak za Transadriju na kolodvoru Pecine itd. Dakle,... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Pa da se i ja javim. Bravo, decki. Ali nemojte se sada opustiti, ima jos puuuno mogucnosti. Vidim da nije jos detaljno istrazen kolodvor Brajdica, nisu fotkani oni odusnici Susackog tunela ( na vojaku i trsatskom parku ), ostaci kolosijeka u Vulkanu, kolosijek prema IVEX-u, bivsi odvojak za Transadriju na kolodvoru Pecine itd. Dakle,... :mrgreen:

Hm, hm ući u Vulkan, hm, hm! Trenutno veliki izazov, jako velik! A ovo ostalo ... sad će kiki273 izgubiti volju za Tuđmanovim tunelom i svim žarom se baciti na domaćicu :mrgreen: . Ili se možda varam? Malo sam razmišljao, možda bi trebali angažirati nekoga iz Metropole za fotkanje :mrgreen: !

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

Ne bi bilo lose da se zagrebacka i rijecka ekipa nadju negdje na pola puta-Vuogulin ili Moravice i da krenu u malo istrazivanje prema Lici. :mrgreen: ( nadam se da me ne shvacate ozbiljno, jer ako je ekipa zadnji puta, samo tako, stigla u 'gulin, zasto ne bi i dalje ).

Link to comment
Share on other sites

Ne bi bilo lose da se zagrebacka i rijecka ekipa nadju negdje na pola puta-Vuogulin ili Moravice i da krenu u malo istrazivanje prema Lici. :mrgreen: ( nadam se da me ne shvacate ozbiljno, jer ako je ekipa zadnji puta, samo tako, stigla u 'gulin, zasto ne bi i dalje ).

Ma htio kiki273 za Zagreb ali ja nisam htio! Pa bi nas zagrepčani pojeli da smo im upali u dvorišče rollingonthefloorez8.gif.

 

Npr. ove subote s nama u zapadnu Slavoniju ? :wink:

Ja ne mogu perche je u subotu sretanroendankp1.gif!!!

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

Hvala, hvala! Ma ići ćemo mi tragati za Tt, no frx. Samo ja moram skupiti nešto informacija o lokaciji.

Svakako skupi info o lokaciji,nema smisla lutati okolo i vratit se doma neobavljena posla :kul

Nemoguce, nek me neko pljusne da se probudim. HZ popravlja zatvorenu prugu.

Link to comment
Share on other sites

Sretan rođendan unaprijed thomcro :D

 

BTW isti dan kad je i od moje sestre

Hvala, hvala. Ali ja imam koju godinicu više od nje :mrgreen: , sigurno.

 

Svakako skupi info o lokaciji,nema smisla lutati okolo i vratit se doma neobavljena posla

Jel' ja to osjetim strah od "neobavljena ... "? Ako imaš kakvu rezervnu varijantu, neeeema šanse da ćeš se vratiti doma neobavljena posla :mrgreen: . Ali, ne brini, sakupiti ću dovoljno informacija i nećemo ići uzalud. Poslikati ćemo mi sve živo i mrtvo u i oko Tt-a :mrgreen: .

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

Sretan rođendan unaprijed thomcro :D

 

BTW isti dan kad je i od moje sestre

Hvala, hvala. Ali ja imam koju godinicu više od nje :mrgreen: , sigurno.

 

Svakako skupi info o lokaciji,nema smisla lutati okolo i vratit se doma neobavljena posla

Jel' ja to osjetim strah od "neobavljena ... "? Ako imaš kakvu rezervnu varijantu, neeeema šanse da ćeš se vratiti doma neobavljena posla :mrgreen: . Ali, ne brini, sakupiti ću dovoljno informacija i nećemo ići uzalud. Poslikati ćemo mi sve živo i mrtvo u i oko Tt-a :mrgreen: .

Nećemo se vratiti neobavljena posla,oko Lupoglava se ima što za slikavat :kul

Nemoguce, nek me neko pljusne da se probudim. HZ popravlja zatvorenu prugu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...