Jump to content

Ex-kolodvor Ivani


ikar

Recommended Posts

Tako je. Kada zapocnu graditi novi kolodvor, otvorit cemo novu temu. :)

Ne samo to,nego ćemo imati i slike kako je to izgledalo davne 2007 god. :kul

Nemoguce, nek me neko pljusne da se probudim. HZ popravlja zatvorenu prugu.

Link to comment
Share on other sites

Dao sam link jer je slika velika (preporučam download pa gledanje), a nisam želijo da mi se dogodi što i majkyy-ju koji je na forum stavijo škinu u majici dimenzija metar sa metar pa ga sad Renato vuče za uši :puc

 

Mudro od tebe :lol:

No vidim da je ovo neka kritika na moj racun pa te pitam.... sto mislis kako bi izgledao forum da bas svi rade po svome?

Link to comment
Share on other sites

...A tek da se zmija nije umiješala, gdje bi vam bio kraj ... :mrgreen:

... u Kostreni na pivcu, ali sigurno nisu otišli doma suhih grla :mrgreen: .

Prijatelju dragi,nažalost još uvijek je 0,0 na snazi :?

Nemoguce, nek me neko pljusne da se probudim. HZ popravlja zatvorenu prugu.

Link to comment
Share on other sites

Čestitam sam sebi & mojim kolegama Ikaru i Kići na ovoj uspješnoj i zanimljivoj reportaži koju je dosad pogledalo preko 1000 posjetitelja :mrgreen:

Nemoguce, nek me neko pljusne da se probudim. HZ popravlja zatvorenu prugu.

Link to comment
Share on other sites

Pa hvala. :kul

Nego, moramo zaokruzit cjelinu; imamo Ivane, s Skrljeva i Kukuljanova ima podosta fotki. Preostaje mozda sama dionica Skrljevo-Kukuljanovo i Skrljevo-Bakar. Tu bi trebali sa 2 auta, da netko ceka na kraju dionice. Kolodvor Soici mi se isto cini zanimljiv.

Od malo daljih destinacija zanimljivom mi se cini odvojak prema Lucicama, kolodvor Moravice i naravno istarska pruga. Pa, decki, krenimo u pripremu projekta. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Od malo daljih destinacija zanimljivom mi se cini odvojak prema Lucicama, kolodvor Moravice i naravno istarska pruga. Pa, decki, krenimo u pripremu projekta. :mrgreen:

Je li se možda može negdje naletjeti na tragove vezane za započete (i naravno ubrzo prekinute :evil: ) radove na željezničkom tunelu kroz Učku ?

Link to comment
Share on other sites

Od malo daljih destinacija zanimljivom mi se cini odvojak prema Lucicama, kolodvor Moravice i naravno istarska pruga. Pa, decki, krenimo u pripremu projekta. :mrgreen:

Je li se možda može negdje naletjeti na tragove vezane za započete (i naravno ubrzo prekinute :evil: ) radove na željezničkom tunelu kroz Učku ?

Tunel kroz Učku je 60-tih počen gradit od Ž.St Učka(Vranja) prema Matuljima

i vrlo brzo je prekinuta gradnja,pošto je to područje danas u sklopu parka prirode Učka odustlo se od te trase i 90-tih se počeo graditi od Lupoglava prema Jušićima :?: ili tako nešto ali i ta gradnja je jako brzo obustavljena :oops::kul

Nemoguce, nek me neko pljusne da se probudim. HZ popravlja zatvorenu prugu.

Link to comment
Share on other sites

Malo sam išal O.T.ovdje je ipak reportaža o Ex-kolodvoru Ivani :kul

Ma ja sam zapravo započeo ovaj OT kad su se počele spominjati nove destinacije ... ali možda ovaj OT jednog dana i dobije vlastitu temu u putopisima :D

Link to comment
Share on other sites

Malo sam išal O.T.ovdje je ipak reportaža o Ex-kolodvoru Ivani :kul

Ma ja sam zapravo započeo ovaj OT kad su se počele spominjati nove destinacije ... ali možda ovaj OT jednog dana i dobije vlastitu temu u putopisima :D

Kad bih ja znao gdje su te lokacije u Poljanama,Vranju i Lupoglavu to bi već bilo na forumu,ali pošto je prošlo puno,puno godina :kul da ponovim: :kul

Nemoguce, nek me neko pljusne da se probudim. HZ popravlja zatvorenu prugu.

Link to comment
Share on other sites

Ekipa mala ali opaka do srži! Spremna na svakojaka iznenađenja, kiki273, boki23 i moja malenkost spremna da se uhavti u koštac sa svime što joj se nađe na putu! Prvi na redu opet ex-kolodvor Ivani ali iz jednog drugog kuta!

 

Najprije škarpa u Rijeci iznad Lenca ...

slika001vm3.jpg

 

... kolodvor Ivani ali sa Jadranske magistrale ...

slika002lr6.jpg

 

slika003en9.jpg

 

... pa malo gore ...

slika004kv9.jpg

 

slika005iw5.jpg

 

... pa pruga Škrljevo - Bakar, pogled prema Škrljevu ...

slika006ho1.jpg

 

slika007xk7.jpg

 

... i prema Šoićima ...

slika008qe9.jpg

 

... Šoići.

slika009nu3.jpg

 

oiitx9.jpg

Ovu je fotkao boki23.

 

By by Ivani, do neke slijedeće prilike!

slika010ju9.jpg

 

 

Ali naravno, kao pravi pustolovi, nismo se zaustavili na ovome! Nastavak je ovdje: http://www.zeljeznice.net/forum/viewtopic.php?t=5524

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

Mislim da kolodvor Ivani nije bio ovako popularan niti kada je bio u funkciji ( naravno zaslugom Naseg sefa stanice :mrgreen: ).

Hvala,budući da sam ja šef stanice,Ikar pomoćnik imenujem te glavnim skretničarom ove popularne stanice :mrgreen:

Samo još da Tomi nađemo titulu............

Ah,da sjetio sam se:Glavni strojovođa,naravno ako obojica prihvaćate ponuđeno :mrgreen::lol:

Nemoguce, nek me neko pljusne da se probudim. HZ popravlja zatvorenu prugu.

Link to comment
Share on other sites

Prihvacam radno mjesto. :kul Dze da stavim polugu sefe?

Samo ne znam sto je to srojovodja? :mrgreen:

Ispravljeno :mrgreen:

Sad sam na muci,svim suradnicima sam dodjelio titule,a zaboravih Bokija23

:roll:

Nemoguce, nek me neko pljusne da se probudim. HZ popravlja zatvorenu prugu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...