Jump to content

Seniori na sjeveru Hrvatske


Pfaff

Recommended Posts

Jedino mi je malo žal kaj mene niste pozvali, a ja sam bil u Varaždinu na praznicima i nisam znal kaj da delam od dosade. Nadam se da bu još prilika u budućnosti :)

Pa razmišljali smo da pozovemo Vedija, wigguma, neutralca i ostale iz Varaždina i šire okolice, no ko bi nas onda steral iz birtije? :mrgreen:

Šalim se, naravno. Raspored nam je bio previše zgusnut i ograničili smo se tek na kratke susrete s nekoliko forumaša. Bez brige, biti će još prigoda (daj Bog zdravlja i Majka Božja penez).

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ni jedan nije spomenuo, a to se zapravo tiče Pfaffa koji je slikisao, odvojka prema Lepoglavskom zatvoru. Gdje je točno bio i odakle se odvajao.

Mladići, demencija? vidiga.gifold.gif

Ako sam dobro razumio: mi smo u Lepoglavi trebali izaći iz vlaka i tražiti nekakav odvojak koji više ne postoji, a za koji nismo ni imali pojma da je postojao? I usput si sj.bati čitav dnevni raspored?

S obzirom da ni Pfaff ni ja u životu nismo bili lepoglavčani (značenje pojma vidi pod ''Krleža'' :mrgreen: ), ne bih rekao da smo nešto smetnuli s uma.

Uostalom, imamo novu temu za željezničke arheologe. Ako lokalni domoroci ne budu imali nadahnuće, tu je iskusna ekipa 3S + 2P (ovaj drugi P je Pfaff). :wink:

Edited by Stanley

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

 

Industrijski odvojak (nekadašnji) do ciglane (također nekadašnje). Nikad mi nije postalo jasno zašto u Lijepoj našoj uz sav postojeći glib zatvaramo ciglane i uvozimo pečeno blato iz inozemstva?

 

 

Ispravak netocnog navoda...

Ciglana ne samo da radi nego i vozi zeljeznicom :azdaja:

Link to comment
Share on other sites

Pridružujem se pohvalama i čestitkama za dobro urađen posao !

Uostalom od mojih kolega seniora se to i očekuje.

Pfaff me podsjeća na legendarnog Clinta Eastwooda koji je pod stare dane počeo režirati filmove i to mu se pozlatilo. Pfaffove filmove koje je snimio po hrvatskim prugama kada bi spojili dobio bi se cjelovečernji film i evo kanditata za Oscara. Kada jednog dana te pruge zarastu u korov (ako već i nisu)onda će tvoji filmovi imatu još veću vrijednost....

Edited by dnovakovic

Pozdrav iz Osijeka !

Link to comment
Share on other sites

Pridružujem se pohvalama i čestitkama za dobro urađen posao !

Uostalom od mojih kolega seniora se to i očekuje.

Pfaff me podsjeća na legendarnog Clinta Eastwooda koji je pod stare dane počeo režirati filmove i to mu se pozlatilo. Pfaffove filmove koje je snimio po hrvatskim prugama kada bi spojili dobio bi se cjelovečernji film i evo kanditata za Oscara. Kada jednog dana te pruge zarastu u korov (ako već i nisu)onda će tvoji filmovi imatu još veću vrijednost....

 

Clint Eastwood je prvi film rezirao kada je imao 41 godinu. To je bio "Play Misty for Me"

Naši seniori su ipak stariji pa je Oscar zajamcen vec za prvi film :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Clint Eastwood je prvi film rezirao kada je imao 41 godinu. To je bio "Play Misty for Me"

Naši seniori su ipak stariji pa je Oscar zajamcen vec za prvi film :mrgreen:

 

Znači ja onda mogu dobiti Oskara za najbolju sporednu ulogu.. :ves:

Link to comment
Share on other sites

Ako sam dobro razumio: mi smo u Lepoglavi trebali izaći iz vlaka i tražiti nekakav odvojak koji više ne postoji, a za koji nismo ni imali pojma da je postojao? I usput si sj.bati čitav dnevni raspored?

S obzirom da ni Pfaff ni ja u životu nismo bili lepoglavčani (značenje pojma vidi pod ''Krleža'' :mrgreen: ), ne bih rekao da smo nešto smetnuli s uma.

Uostalom, imamo novu temu za željezničke arheologe. Ako lokalni domoroci ne budu imali nadahnuće, tu je iskusna ekipa 3S + 2P (ovaj drugi P je Pfaff). :wink:

 

Ne ne ne ... došlo je do nesporazuma. Mislio sam da zna netko od vas dvojice odvojni kolosijek prema "Lepoglavi" ali ste si to smetnuli s uma pa niste slikali područje gdje je bio i stavili ga na forum uz opasku "evo tu je nekad ...". Jasnije sada?

Link to comment
Share on other sites

Ne ne ne ... došlo je do nesporazuma. Mislio sam da zna netko od vas dvojice odvojni kolosijek prema "Lepoglavi" ali ste si to smetnuli s uma pa niste slikali područje gdje je bio i stavili ga na forum uz opasku "evo tu je nekad ...". Jasnije sada?

 

Na ovom forumu se ipak okuplja samo fino drustvo koje robijanje ne smatra prednoscu :grin:

Link to comment
Share on other sites

Pa razmišljali smo da pozovemo Vedija, wigguma, neutralca i ostale iz Varaždina i šire okolice, no ko bi nas onda steral iz birtije? :mrgreen:

Šalim se, naravno. Raspored nam je bio previše zgusnut i ograničili smo se tek na kratke susrete s nekoliko forumaša. Bez brige, biti će još prigoda (daj Bog zdravlja i Majka Božja penez).

 

Sve oke, veselim se susretu u (što skorijoj) budućnosti :D

Edited by Adam

Naj pobegne, naj pobegne... prestignem ga z beciklom.

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast Pfaff i Starley na sjajnoj reportaži!!! Momci,vi ste kao Graševina - što starija,ona bolja i kvalitetnija.Ako,ako,hehe.

 

Pozdrav iz dosadnog Sombora.

Druže Stari,skrenuo sam s' puta...

Sad me jaše i Kurta i Murta.......

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast Pfaff i Starley na sjajnoj reportaži!!! Momci,vi ste kao Graševina - što starija,ona bolja i kvalitetnija.Ako,ako,hehe.

 

Pozdrav iz dosadnog Sombora.

 

 

Ajde da je R kraj N pa si pogriješio ... ali ovako kao da sipaš ulje na vatru tuctuc.gificon_mrgreen.gif

Link to comment
Share on other sites

Ajde da je R kraj N pa si pogriješio ... ali ovako kao da sipaš ulje na vatru

Bolje Starley (Sterli) nego Stacley (Stekli). :mrgreen:

Edited by Stanley

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...