Jump to content

Split-Zagreb-Split, vol. 3 - Crtice s ličke pruge


Vice

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Da da da...znam da postajem dosadan više sa svojim putovanjima na istoj relaciji i da sam dosadio i bogu i vragu sa pričom, ali šta mogu :kul

Uopće nisi dosadan sa slikama,,,slike su ti fantastične,,,,da barem mogu putovat s tobom :oops:

EDIT (STIB): Obrisane ponovljene slike!

Link to comment
Share on other sites

Odlične fotke! Nemam prigovora. Sviđaju mi se oni krajolici pod olujnim nebom.

Vidim, u Gračacu si se malo zadržao. Jel' to pravilo??? Kad budeš slijedeći put tamo, raspitaj se bi li mi u Rijeci moli trampiti našu 051 (novoobnovljena, nije puno prešla) za njihovu 062? Ta bi nam ovdje bila puno primjerenija...

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

Da da da...znam da postajem dosadan više sa svojim putovanjima na istoj relaciji i da sam dosadio i bogu i vragu sa pričom, ali šta mogu :kul

Uopće nisi dosadan sa slikama,,,slike su ti fantastične,,,,da barem mogu putovat s tobom :oops:

Slike jesu fantastične, ali to ipak nije razlog da se sve ponavljaju. :prof

Dobrodošao na forum :D

(molim pogledaj malo pravila...)

_______________________

Pozdrav iz Zagreba

Link to comment
Share on other sites

Odlične fotke! Nemam prigovora. Sviđaju mi se oni krajolici pod olujnim nebom.

Vidim, u Gračacu si se malo zadržao. Jel' to pravilo??? Kad budeš slijedeći put tamo, raspitaj se bi li mi u Rijeci moli trampiti našu 051 (novoobnovljena, nije puno prešla) za njihovu 062? Ta bi nam ovdje bila puno primjerenija...

 

Meni su osobno takve slike najdraže, najbolje mi ispadnu, nema sunca da mi blišči :kul

 

U Gračacu se često zadržimo, tu je križanje 520/521,a s obzirom da 521 zna kasnit, znamo ga 10-ak min pričekat, pa u tom vrimenu ja malo prošvrljam kolodvorom.

 

Idem u petak gori, vidit ču šta kažu :kul

Link to comment
Share on other sites

 

Meni su osobno takve slike najdraže, najbolje mi ispadnu, nema sunca da mi blišči :kul

 

U Gračacu se često zadržimo, tu je križanje 520/521,a s obzirom da 521 zna kasnit, znamo ga 10-ak min pričekat, pa u tom vrimenu ja malo prošvrljam kolodvorom.

 

Idem u petak gori, vidit ču šta kažu :kul

 

Petak,jel mozda 520. :kul

Marko-ST galerija!!Split pod snijegom.19.2.2009.

 

Antonu ide veliko HVALA

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
...od stajališta Cerovac prema... pa onda trasom željezničkog vodovoda

 

Neki dan u kolodvoru Malovan sam slusao o pumpnoj stanici za vodovod izmedju Cerovca i tunela Culum (nesto dalje prema Malovanu); i ona je bila dio zeljeznickog vodovoda.

Inace, Cerovac je do prve polovice sezdesetih bio stanica, a tada je pretvoren u stajaliste.

 

pozdrav

toma

Three Blind Mice

Link to comment
Share on other sites

Inace, Cerovac je do prve polovice sezdesetih bio stanica, a tada je pretvoren u stajaliste.

Vjerojatno ukrižje.

Dok sam u mladim danima (1965.-1972.) putovao Ličkom prugom dobro se vidio trag nekadašnjeg pomoćnog kolosijeka.

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

Pošto idem sa vlakom 10.7. iz Splita u Zagreb, htio bi se bar malo voziti u upravljačnici vlaka. Pa kaj mislite, jel bi me strojovođa pustio unutra da ga zamolim. :kul

 

Hm, ako me pusti, ona možda i putopis napravim (svoj prvi) :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Pošto idem sa vlakom 10.7. iz Splita u Zagreb, htio bi se bar malo voziti u upravljačnici vlaka.
Koje godine? :shock: Ove je 10.7. već davno prošao... :mrgreen:

_______________________

Pozdrav iz Zagreba

Link to comment
Share on other sites

Pošto idem sa vlakom 10.7. iz Splita u Zagreb, htio bi se bar malo voziti u upravljačnici vlaka. Pa kaj mislite, jel bi me strojovođa pustio unutra da ga zamolim. :kul

 

Hm, ako me pusti, ona možda i putopis napravim (svoj prvi) :mrgreen:

 

 

Hm, ovisi na kojega naiđeš, neće te svaki pustit :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Pošto idem sa vlakom 10.7. iz Splita u Zagreb, htio bi se bar malo voziti u upravljačnici vlaka. Pa kaj mislite, jel bi me strojovođa pustio unutra da ga zamolim. :kul

 

Hm, ako me pusti, ona možda i putopis napravim (svoj prvi) :mrgreen:

 

Pitaj pa što bude-mene jučer u Splitu nisu pustili. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Pošto idem sa vlakom 10.7. iz Splita u Zagreb, htio bi se bar malo voziti u upravljačnici vlaka.
Koje godine? :shock: Ove je 10.7. već davno prošao... :mrgreen:

 

U 8. mj. moja greška, čim je broj ja se zbunim. :oops::kul

 

Jura,Vice, hvala na savjetima, ma što bude bit će. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...