Jump to content

Zima na Mrežnici i pored nje, 29.12.2010


seabral

Recommended Posts

Hvala vam na komentarima. 8)

 

Jeli to taj most,kojega zele zamijeniti s betonskim?

Je, to je taj most. Nadam se da će naći neko rješenje da i ovaj drveni most ostane.

Link to comment
Share on other sites

Jako lijepo Seabral! :)

Ono kupalište gdje si vidio "čamci, pedaline 30 kn 1 sat" je po ljeti toliko krcato da jednostavno nemaš mjesta za staviti ručnik. Ja sam bio nekoliko puta tamo i ovo ljeto i vidio sam austrijske, slovenske, talijanske, mađarske registracije... Tako da se svakako odšetaj tamo u ljeto, ali... preporučujem ti da ideš vlakom jer buš auto moral ostavit u Duga Resi. 8)

 

Nadam se da će naći neko rješenje da i ovaj drveni most ostane.

Neće! Sve je spremno za rušenje u 4. ili 5. mjesecu, čeka se samo da prođe zima. :?:

Stari Bl-ovci su zakon!!!

Link to comment
Share on other sites

Hehe ... samo se vi zezajte :lol

 

Kolko si po procjeni taj dan prepješačio?

Sigurno tu večer kad si došao doma, zaspao "ko zaklan".. :x

Da, zaspao sam ko zaklan jer mi je ovo bila treća tura u tri dana, i u svakoj od njih sam se propisno nasmrzavao t09010.gif

Nahodao se baš i nisam .... ovaj put je to bila relaksirajuća tura gdje su me noge nosile samo tamo gdje moj Megane nije mogao. Ali doći će uskoro proljeće, pa će biti obrnuto. ;-)

 

Treba mu za rođendan kupiti (h)odometar uz obvezu da redovito posta rezultate :D

Rođendan mi je tek u rujnu, taman pred sezonu kiša .... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Treba mu za rođendan kupiti (h)odometar uz obvezu da redovito posta rezultate :x

Rođendan mi je tek u rujnu, taman pred sezonu kiša .... :lol

 

Pfaff, mislim da je s tim htel neizravno reći da mu uz to trebamo i kišobran kupiti.. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Treba mu za rođendan kupiti (h)odometar uz obvezu da redovito posta rezultate :D

Rođendan mi je tek u rujnu, taman pred sezonu kiša .... :x

Pfaff, mislim da je s tim htel neizravno reći da mu uz to trebamo i kišobran kupiti.. :mrgreen:

Nije loša ideja (ako sljedeće godine u sezoni kiša bude smio šalabajzati prugama) :lol

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

Wow...Prekrasnih li slika! Ovaj puta je željeznica definitivno u drugom planu!

Mrežnica je zaista biser, tijekom godine često sam sa svojim čamcem na njoj, ali uvijek kada je vidim pronađem neki novi detalj, nešto što me iznenadi!

I naravno odličan fotograf koji uspijeva izvući ono najbolje iz sebe i onoga što slika!

Link to comment
Share on other sites

Wow...Prekrasnih li slika! Ovaj puta je željeznica definitivno u drugom planu!

Hvala ti ! Slažem se da pored ovakve Mrežnice željeznica ima sporednu ulogu. Ali zato ti možeš ljeti iz čamca lijepo promatrati vlakove. :mrgreen:

 

Imaš kaj protiv da maznem jednu sličicu za wallpaper?

Nemam ništa protiv ... ako hoćeš, možeš mi u PP napisati naziv fotke, pa ti pošaljem u boljoj rezoluciji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...