Jump to content

Potez Našice - Londžica i malo okolica Požege


Brunoh

Recommended Posts

Svaka čast, predivno :P:jup

 

Za radijus ne znam...onak odokativno - 300-350 :shock:

 

Navodno se i tamo vraški "brzo" :twisted: vozi, ako se tebi činilo.

 

Snijeg uvijek uljepša stvarnost, u tom dijelu Lijepe naše infrastruktura je u posebno jadnom stanju :cry:

Samo je jedan lučni zagrebački željeznički most: ZELENI MOST (ili Most "Sava")!!!

Link to comment
Share on other sites

Predivne slike zimskog ugođaja. U isto vrijeme na Primorju je sjalo sunce i bilo je relativno toplo. Taj dan je temperaturna razlika bila sigurno min. 10-15°C! Znam to jer sam taj dan putovao u Zagreb i u Rijeci je bilo ugodno toplo a u Zagrebu je bilo poprilično hladno.

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

ovaj zavoj u Našicama - jel to pruga u zavoju dvaput prelazi na kratkom razmaku preko iste ceste? :shock:

 

Je, al vidiš da i cesta ide dalje uz prugu, pa je možda ovaj prijelaz ipak malo manje prometan nego onaj drugi u daljini.. :wink:

Link to comment
Share on other sites

jel ti nije nitko trubio zast si otvorio prozor i slikao, ipak je malo zima u ovo vrijeme :D

Nije, ali sam se malo pazio kandusa da se baš ne dogodi to. Jedamput davno je jedna budala vikala name da nemam što pipnuti prozor.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 10 months later...

Prekrasno, ovo je zbilja sjajna reportaža, krajolik bude prekrasan na brdu kada padne snijeg! I nije da manje ronda, 7 121 xxx MANJE GRIJU...

 

Još bi bilo lijepo pokazati onaj krajolik kada se prođe ciglana, prije stanice Našice grad, prekrasno je kako kroz prozor skoro pa možeš ubrati kupus ili neko drugo povrće iz nečijeg vrta koliko su blizu :wink::?

421789_10150583085722304_276946597303_9174747_1740623047_n.jpg

 

Moje fotografije.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...