Jump to content

Dan HŽ, Čakovec 5. listopada 2010.


Stanley

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vidim da ste svi pisali i postavili svoje slike. Ja zato neću ni pisati niti slike postavljati. Zado ću postaviti jedno pitanje za HODOPISCE. Kud idemo na slijedeće putovanje? Možda vožna sa parnom lokomotivom? Ili da ostavimo za iznenađenje?

Link to comment
Share on other sites

Nek mi bude dopušteno pohvaliti drempin napredak u fotkanju i blago upozoriti veleštovanog M. K. Pfaffa na greškicu kod imenovanja prvog filmeka: nije riječ o kolodvoru Čakovec već Koprivnica :wink:

Yesss, valaj (Mea culpa i tako to), ali ispravak toga će malo sač'kat jer treba najprije ispraviti filmić pa ga uploadati pa naći neku prijateljski nastrojenu dušu među adminima koja će pokrpati link... A u krajnjoj liniji - ionako se ne vidi kolodvor :roll:

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

Nek mi bude dopušteno pohvaliti drempin napredak u fotkanju i blago upozoriti veleštovanog M. K. Pfaffa na greškicu kod imenovanja prvog filmeka: nije riječ o kolodvoru Čakovec već Koprivnica :wink:

Yesss, valaj (Mea culpa i tako to), ali ispravak toga će malo sač'kat jer treba najprije ispraviti filmić pa ga uploadati pa naći neku prijateljski nastrojenu dušu među adminima koja će pokrpati link... A u krajnjoj liniji - ionako se ne vidi kolodvor :roll:

Zašto bi ispravljao sam filmić, tamo si ispravno napisao da se radi o Koprivnici.

Treba samo promijeniti naslov i opis filmića na YouTube, a to je par klikova mišem.

 

Proslava je, koliko vidim, bila uglavnom relativno skromna, tako da mi je manje žao jer nisam mogao doći.

Glavno da ste se vi dobro proveli, čak niste puno uštopali redovni putnički promet sa posebnim vlakom. :shock:

Ako Turci grade prugu, da li pruga gradi nas? :hm

Link to comment
Share on other sites

Nek mi bude dopušteno pohvaliti drempin napredak u fotkanju i blago upozoriti veleštovanog M. K. Pfaffa na greškicu kod imenovanja prvog filmeka: nije riječ o kolodvoru Čakovec već Koprivnica :wink:

Yesss, valaj (Mea culpa i tako to), ali ispravak toga će malo sač'kat jer treba najprije ispraviti filmić pa ga uploadati pa naći neku prijateljski nastrojenu dušu među adminima koja će pokrpati link... A u krajnjoj liniji - ionako se ne vidi kolodvor :roll:

Zašto bi ispravljao sam filmić, tamo si ispravno napisao da se radi o Koprivnici.

Treba samo promijeniti naslov i opis filmića na YouTube, a to je par klikova mišem.

Aaaaah! Spasio si mi život! Hvala (Sjedim u GK pa opet imam problema s ADSL-om i nisam sasvim svoj. Krepao mi je router pa sam nabavio novog pa se već dva dana natežem s instalacijom. Ima neka dobra duša koja zna kako se setira AirLive router?)

 

[Proslava je, koliko vidim, bila uglavnom relativno skromna, tako da mi je manje žao jer nisam mogao doći.

Glavno da ste se vi dobro proveli, čak niste puno uštopali redovni putnički promet sa posebnim vlakom. :shock:

Proveli smo se ludo, a proslava je, kao što sam već napisao, bila čisto solidna. Jedino što ja ne volim peripatetičke obroke, al' što se može...

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

A drugo...Stanley izgleda sve mlađi i mlađi.Ona slika sa pandurom to i dokazuje.Pivo i pemzija dokazuju da čovek počinje živ'sti tek posle 60-te :D:D Izgleda bolje nego ja,buhuhuhuuuuuu...

Jel ti to meni udvaraš? :kul

Bilo kako bilo još nisam promijenio orijentaciju, upravo sam bacio oko na jednu dobro držeću susjedu. :D

 

Khm...Jaaa??!

Ma jok. Ja Ti samo rekoh da Ti za svojih 6000 godina izgledaš odlično.

Ja sam ženoljubitelj.Još pogotovo ako dotična zna da kuva,čisti,pere,pegla - dakle sve ono što sam ja,mlad,krhk i nezaštićen,morao da radim u prethodnoj vezi... :D -ondak super.

Samo...Problem je što ove mlađe ne voledu kujnu i redovno,ehm...da sad ne divanim šta. A ni ja nisam nešto atraktivan...Deb'o,siroma',brez stalnog zaposlenja...Zlo i napaoko... A ove sadašnje devojane samo gledaju koliko ti je novčanik pun.Jeste mi pun,ali prašine...

 

A propos susede,nek' je sa srećom.Ako je kalibra one Portosove susede,sjajno! :D

 

Izvinjavam se za blago veliki offtopic.

 

PS:Pfaff je napis'o:

 

"Ova gospođa nam je vodila priredbu. Nikako da joj slikam lice... "

 

Iskusnom artiljercu dovoljan je i lafet!

:D

Druže Stari,skrenuo sam s' puta...

Sad me jaše i Kurta i Murta.......

Link to comment
Share on other sites

Evo, kak sam i obećala dečkima koje sam pelala, evo satelitske slike Čakovca i fino ucrtanih mogućih ruta od centra do kolodvora. Naravno, ja sam išla najduljom. :wink:

 

akovecroute.jpg

 

Kazalo:

 

Svetloplavo - Centar za kulturu

Tamnoplavo - Kolodvor

Crveno - Zvezdica Trans

Žuto - Ruta kojom bi Zvezdica inače išla (nije najkraća)

Zeleno - Najkraća ruta (koju Zvezdica nije ni skužila)

 

 

Zaključak izvucite sami gospodo. :wink:

 

 

Vozdra!

Link to comment
Share on other sites

Zaključak izvucite sami gospodo. :P Vozdra!

 

Ti bokca, kak ti se dalo zekati sa tim.

Još se i danas sjećam riječi profesora koji mi je predavao matematiku a rekao je otprilike ovako: "nije važno hoćete li rješavati zadatak duljim ili kraćim putem, važno je da ga točno riješite". :wink:

Hvala, šteta što je bio mrak pa se niš od grada nije moglo videti. :wink:

samoborcekver1_zps9440815b.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...