Jump to content

Ponešto iz Drniša


reiche06

Recommended Posts

Ekšli slike nisu moje, nit sam ja putovao, ali od prijatelja sam dobio "ekskluzivna" :mrgreen: prava na njih - ustvari slikao ih je za mene, znajuć za forum itd..

 

Pa evo par slika zgrade i okoliša -

 

2s16r8g.jpg

 

14tlyxs.jpg

 

fwuot3.jpg

 

ffd1tg.jpg

 

Jedan "stari željezničar" iz Vinkovaca kupuje kartu :mrgreen:

dw8ldd.jpg

 

A evo i dvije ljepotice..

v5ahoh.jpg

 

f9qfr7.jpg

 

2z8e1pi.jpg

 

eu4h3s.jpg

 

..i švedo

1h5zf4.jpg

 

23tqhpx.jpg

 

15d4f1l.jpg

 

i još nagibalo = gužvitis :kul

ab3sdv.jpg

 

qx53eu.jpg

35k4tq1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Čekaj malo.Jel se to meni čini ili je Šved zbilja stao na isti kolosijek gdje i teretni? :shock::shock: Meni se čini da jest.Šta nije mogao stati na nekom drugom kolosijeku? :? Usput,kaži prijatelju da su slike odlične! :D:)

Link to comment
Share on other sites

Čekaj malo.Jel se to meni čini ili je Šved zbilja stao na isti kolosijek gdje i teretni? :shock::shock: Meni se čini da jest.Šta nije mogao stati na nekom drugom kolosijeku? :? Usput,kaži prijatelju da su slike odlične! :D:)

 

Je...Ne sjećam se točno kako mi je frend objasnio, ali bilo je malo manevriranja s kolosjeka na kolosjek... :kul

35k4tq1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Je...Ne sjećam se točno kako mi je frend objasnio, ali bilo je malo manevriranja s kolosjeka na kolosjek... :kul

Mogu si misliti kako je bilo putnicima u Švedu koji su očekivali da vlak ide naprijed,ide odjednom natrag,pa opet naprijed!Sigurno su se digli iz sjedala,gledali lijevo-desno kroz prozor i pitali:"Karamba i Karambita,gdje sad ideeeemoooooo?" :mrgreen::mrgreen: :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Pa ima Drniš dovoljno kolosjeka da sva tri stanu bez problema....

 

 

 

da ali prometnik ima kontrolu samo nad 2 i 3 odnosno prolaznim kolosijekom

a skretničara nema,pa zato šveda prima na zauzeti kolosijek i po izlasku nagibnog vraća se nazad preko skretnica i dobija prolaz.To se sve radi zbog teretnog jer 3 kolosjek u Žitniću je zatvoren zbog radova pa da teretni vlak ne čeka puno(pretjecanje,križanje)

sigggg.gif
Link to comment
Share on other sites

Pa ima Drniš dovoljno kolosjeka da sva tri stanu bez problema....

 

 

 

da ali prometnik ima kontrolu samo nad 2 i 3 odnosno prolaznim kolosijekom

a skretničara nema,pa zato šveda prima na zauzeti kolosijek i po izlasku nagibnog vraća se nazad preko skretnica i dobija prolaz.To se sve radi zbog teretnog jer 3 kolosjek u Žitniću je zatvoren zbog radova pa da teretni vlak ne čeka puno(pretjecanje,križanje)

Lakše mu je bilo primit Šveda na zauzeti kolosijek,malo mahne kapicom da vlak stane gdje treba i to je to,nego se hebavati sa skretnicama,ići pješice do njih i ručno ih okretati. :?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...