Jump to content

Kakav mak ja vozim vlak!


lovac_na_pruge

Recommended Posts

Hvala ti na lijepom izvjestaju s putovanja, bero.

 

Nego da ti velim - ovo ti je po meni definitivno najbolja fotka koju si postao u ovoj temi o makovima, mada nema makova:

Jedna 383 donijela je dobri nagovještaj, brena 9 vratila mi sumnju.

http://i250.photobucket.com/albums/gg253/berislavster/kakav%20mak/3_BZ160907_resize.jpg

Ne znam kak si to snimio, ali dobra je.

 

Drvo sa ekoloških vrećica.

Lipa?

Link to comment
Share on other sites

Nego da ti velim - ovo ti je po meni definitivno najbolja fotka koju si postao u ovoj temi o makovima, mada nema makova:
Jedna 383 donijela je dobri nagovještaj, brena 9 vratila mi sumnju.

http://i250.photobucket.com/albums/gg253/berislavster/kakav%20mak/3_BZ160907_resize.jpg

Ne znam kak si to snimio, ali dobra je.

 

da, ovo je neuobičajena situacija za vidjet... barem dok misliš da se slika na dvokolosječnoj pruzi... ali razočaranje nastaje kad saznaš da je to samo ukrsnica Prečec.... ;)

Link to comment
Share on other sites

da, ovo je neuobičajena situacija za vidjet... barem dok misliš da se slika na dvokolosječnoj pruzi... ali razočaranje nastaje kad saznaš da je to samo ukrsnica Prečec.... ;)

 

Uh, vidis Erraser - to ti je Kolumbovo jaje - u mojoj glavi je to do prije 5 minuta bilo nemoguce za uslikati.

Link to comment
Share on other sites

Postoji li neki željeznički mak? Možda sam ga previše jeo dok sam bio mali?. A ako ima, nastavio bih. Ima lijep učinak. Vidiš na željeznici ono što drugi ne vide.

 

100% si u pravu Bero što se tiče učinka makova. Baš mi je drago da sam pod njihovim utjecajem! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...