Jump to content

Kako sam bijo na XX. susretu željezničkih modelara u Zagrebu (5. 12. 2015.)


Pfaff

Recommended Posts

Ispravak polu točnog navoda! Ja sam isto sudjelovao,a nisam član KŽMZ (ali,kao da jesam) član sam Štaciona!

Osim mene su sudjelovali i neki drugi članovi,a nisu članovi niti jedne "partije". :lula

Upravo tako! :)

Link to comment
Share on other sites

@Pfaff, izrazito sam zadovoljstven tvojim napisanijem, a u putpunoma se slažem da su mi dečki iz Krapinsko-zagorske debelo podbacili!!! Sramota i špot!

Hvala!

A što se tiče izočnosti gorespomenutih, jedino opravdanje može biti proizvodnja malih Zagoraca...

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

Mislim da će se svi na forumu složiti da Pfaff zaista pravi odlične putopise. Kada je od jednog, da se autor slučajno ne naljuti, ipak samo običnog putovanja u Zagreb napravi hrpu fotografija i opiše sve to svojim nadasve zanimljivim i uvijek duhovitim tekstom, dobijemo vrhunski putopis. I što je najvažnije odmah po obavljenom putovanju putopis je gotov za objavljivanje na forumu.

Možete li zamisliti kakvo bi nam tek zadovoljstvo Pfaff priuštio da se zaputi željeznicom preko Anda ili kroz Aljasku.....

A kad ćeš nam ti jedanput u metropolu doći?

Link to comment
Share on other sites

Možete li zamisliti kakvo bi nam tek zadovoljstvo Pfaff priuštio da se zaputi željeznicom preko Anda ili kroz Aljasku.....

Malo sam manjkav sa sredstvima za ovakve poduhvate, ali sam se sjetio da imam šešoar pa kad se nakupi dovoljno, odoh ja (a donatorima nudim opciju odabira destinacije)

 

Sesoar1.jpg

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

A kad ćeš nam ti jedanput u metropolu doći?

 

U pravu si mali.paja dugo nisam bio u Zagrebu, ako dozvole financije slijedći put dolazim i ja. Uostalom jedino čega mi penzići imamao u izobilju to je slobodno vrijeme!

Pozdrav iz Osijeka !

Link to comment
Share on other sites

 

U pravu si mali.paja dugo nisam bio u Zagrebu, ako dozvole financije slijedći put dolazim i ja. Uostalom jedino čega mi penzići imamao u izobilju to je slobodno vrijeme!

Ovaj mjesec ni toga više nemam. Trebao bih po planu sada biti na 41 Božićnom vlaku ako slučajno ne iskrsne još kakav.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...