Jump to content

Kružno pustošenje ( Zagreb-Križevci-Koprivnica-Varaždin-Zabok-Zagreb )


kico101

Recommended Posts

Redaju se kolodvori i stajališta: Budinšćina

DSC08254.jpg

 

Konjšćina

DSC08256.jpg

 

Zlatar bistrica

DSC08258.jpg

 

Bedekovčina

DSC08261.jpg

 

U Zaboku se odvaja pruga prema Krapini

DSC08263.jpg

 

U Zaboku je čini mi se neki Macosa meeting :mrgreen:

DSC08264.jpg

 

DSC08267.jpg

 

Lagermaxov automobilski terminal. Negdje oko Pojatnog, ako se ne varam.

DSC08272.jpg

 

Spajamo se na dvokolosječnu prema Dobovi DSC08275.jpg

 

Približavajući se Zaprešiću počinje kiša, koja je dolaskom u Zaprešić prerasla u pravi pljusak. Pljusku unatoč, u vlaku nam se pridružio Portos.

Hop, hop, uskači Portos.

DSC08277.jpg

 

Uvjeti za fotografiranje su postajali sve lošiji, a i koncentrirao sam se na razgovor na našim novim domaćinom- Portosom koji se vozio sa nama do kraja putovanja, tamo gdje smo ga i jutros započeli- Zagrebački glavni kolodvor. Druženje smo nastavili u jednoj svima poznatoj pivnici uz „zlatnog medvjeda“, pivske kobasice sa policama, miješano meso… ma da ne nabrajam dalje… :klopa::pivo

Pozdravljamo se sa Portosom i hvatamo se ARZ-a te pomalo umorni, ali zadovoljni i puni dojmova sretno stižemo u Rijeku.

 

Zahvaljujem svojim suputnicima Kići i Mannasu na odličnoj organizaciji i realizaciji izleta, kao i našim domaćinima Gaspi, Anti-vž i Portosu koji su odvojili nešto svoga slobodnog vremena da bi nam se pridružili i svaki na svoj način pridonijeli našem putovanju. Do slijedećeg ekšna, pozdrav od LLeona. :mah:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima! :mah: Evo i mene na ovom cijenjenom forumu. Ima dosta forumaša koji me već poznaju, a ostalima ću se predstaviti kada dođe vrijeme u temi predviđenoj za predstavljanje.

Pozdrav i tebi, LLeone !!!c0119.gif

 

Jako mi je drago da si nam se pridružio na ovom forumu i da ćemo i na ovom mjestu imati prilike za međusobno druženje. Hvala ti na izvrsnim opisima i vrlo interesantnim fotkama (tu sad ne mislim samo na one visinske fotke iz rodine perspektive ;-)).

 

A čitav ekšn, pogotovo uzevši u obzir na nevrijeme koje vas je pratilo između Rijeke i Zagreba je .... kapa dolje c0133.gif

Link to comment
Share on other sites

Šteta. :-( Mimoišli smo se za par sekundi.

Ovo nam je već drugi put da se ti i ja mimoilazimo u Varaždinu. :kul3 Bit će valjda treća sreća. :pivo

 

Da podsjetim, prvi put je bilo:

Dali se netko od forumaša motal i slikal po kolodvoru u Varaždinu u subotu oko 18 sati?

http://www.zeljeznice.net/forum/index.php?/topic/4493-vidheni-fotografi/page__view__findpost__p__77348

 

 

Pozdrav dečki, do idućeg susreta. :mah

DSC08234.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ma Tour the France prema ovome je mala beba.. :mrgreen:

 

Svaka čast dečki.. :)

 

I u kolodvoru Luka je Lagermaxovo skladište auteka.. ;)

U Pojatnom je Špoljar..

Link to comment
Share on other sites

Iako sam se već javim na riječkom forumu, moram još jedanput zahvaliti na odličnom druženju i na odličnom putopisu koji je proizašel iz cijele vaše avanture.

 

Hvala!

 

Bok!

 

Ante

Unin_grb.png.29f4a5dacaee32a0dea2e7b9930a22d4.png

 

 

1318035464_logovodoravni.jpg.374c9de55cca2fd0384894b16e3a0dd0.jpg

 

Moja galerija na Photrain.net - https://www.photrain.net/photos/member/ante.klecina

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...