Jump to content

1.8.2010. - Volinja / Sunja


Dinko-KA

Recommended Posts

E pa onda ti budi faca pa se svađaj s njima i slikaj. :mrgreen::P

Nema nikakvog svađanja s njima - onda uglavnom izvučeš deblji kraj.

Treba samo sve skupa lijepo ispregovarati s njima. Svatko to radi na svoj način, a i ti ćeš tu s vremenom skupiti iskustva ... 8)

 

Držim ti palčeve za Kotoribu ! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Onda sam ja očito imao peh.

@Seabral, naravno da sam ja njima pokazao dozvolu za fotkanje, ali on je rekao da je njemu već pun k... ljubitelja željeznice i da svako malo neko tamo dođe fotkat. Onda sam ga ja pitao jel smijem fotkat kad imam dozvolu na što je on rekao da se j... njemu za dozvolu i da je ovo granični prostor i da nema slikanja. Onda me tražio osobnu pa me počeo ispitivat da pošto ja iz Karlovca dolazim ovamo, da tko me poslao tamo, jesam evidentiran u policiji za neko kazneno djelo... Onda je pozvao kolegu koji je zapisao moje ime i prezime i datum rođenja, onda mi je vratio osobnu i reko da će oni zvat PU Karlovačku da provjere jesam ja kakav kriminalac. A sve slike koje su nastale u Volinji, nastale su dok su oni bili u vlaku za Ploče i iz mađara prije odlaska. Inače psovali su ko kočijaši tak da stranci odma dobiju sliku o našoj policiji čim uđu u Hrvatsku.

E pa onda ti budi faca pa se svađaj s njima i slikaj. :D:D

A u ponedjeljak ćemo vidjet kak ću se provest u Kotoribi s njima.

 

Takvog samo priupitas za broj njegove znacke. Duzan ti ga je dati, pa kad ti znas tko je on, cijela prica poprima ljupke ruzicaste tonove.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...