Jump to content

Hladno - toplo (put u Rijeku)


Brunoh

Recommended Posts

Glažar, ti to opet na žutki radiš? :kul

 

Žutka, crnka,... princip je isti :mrgreen:

 

Glažar, pa ti si se zavukal u tu usku rupetinu :?

 

Pa, s obzirom da je riječ o imenici ženskog roda, zašto se ne zavući :mrgreen: Ovo ženskog naglašavam, ipak su ovdje muški u velikoj većini pa da slučajno ne bi bilo zabune. I, ne postoji uska rupetina, rupetina je rupetina, i tu nema pomoći.

I za popet se uz dimnjak sam ako treba, no, jednom ću istu ovu fotku napraviti kada vani bude dan, čini mi se da dimnjak nije direktan već sa "stepenicama", pa nije moguće vidjeti svijetli otvor. To ćemo odgonetnuti fotografiranjem kada je vani dan, a moguće je da je odozgo i pokriven sa nečim???

Treba se popeti, zavući pa što bude, nema druge. :mrgreen::kul

"Nikada nemojte ljude uzimati zdravo za gotovo"

Link to comment
Share on other sites

Glažar, baš si me nasmijao i razvedrio mi ovaj tmuran dan svojim zadnjim postom! :D

"Nikad stati, osim kad se mora"
"Bolje častan uzmak nego nečastan poraz"
''Bolje živa kukavica nego mrtav heroj'' - Grunf

Link to comment
Share on other sites

... Treba se popeti, zavući pa što bude, nema druge. :mrgreen::kul

Zbilja ti se čovjek treba diviti! Ja za takav pothvat ne bi imao srca. Ne zbog toga što bi vjerovatno zapeo negdje u toj rupetini zbog svog obima :mrgreen: već zbog klaustrofobije. Iz uskog u još uže slabo, mi je i od same pomisli :? . Samo budi vrlo oprezan ako se budeš penjao po tim šipkama jer mi ovako na fotkama ne odaju da su neke čvrstoće!!!

 

Nego reci što je ovo trokutasto na ovoj slici http://i233.photobucket.com/albums/ee84/Glazarr/DimnjakutuneluBrjdica2.jpg

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

To je jedna šipka iz gornjeg dijela dimnjaka koja je tu završila nakon što se za nju uhvatio jedan istraživač i tako je izvukao (nije bila dobro učvršćena ili je dotrajala), pa se zajedno sa njom survao u dno. Ima i kostur ali njega nisam htio slikati, iz pijeteta prema žrtvi.

Ništa strašno. :kul:mrgreen:

"Nikada nemojte ljude uzimati zdravo za gotovo"

Link to comment
Share on other sites

Uh Glažar,to su ti u tom tunelu Brajdica filmovi strave i užasa! :shock:

I ne postavljaj slike tih kostura iz tih rupetina a usput ima i kolega koji baš i nisu spremni za takve nemile scene,pa da se u snu košmari nebi pojavljivali. :mrgreen:

Pozdrav iz MOSTARA

Link to comment
Share on other sites

... Ima i kostur ali njega nisam htio slikati, iz pijeteta prema žrtvi.

Ništa strašno. :kul:mrgreen:

Ni bil ni'ko od poznatih istraživača? Je imal kakvu obleku na sebi? Si mu prepipal žepe, je bilo kakvih dokumenata užnjega?

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...