Jump to content

Ex žcp Kršan-Kloštar Čepić na pruzi Lupoglav-Raša


narcis

Recommended Posts

Super ... sviđaju mi se tvoje arheološke ture, narcis. k025.gif

 

...prije neg postanu iskopine.

Kao sto neko ranije rece: Ko (koga) pita da li je nesto potrebno, isplativo, upotrebljivo?

Vecinom svugdje "odlucujuci" pitaju: Koliko sam ja dobar u tome?

Sub sole aut pluvia ducemus ea.

Link to comment
Share on other sites

Hvala puno za slike :shock:

 

Ova dolina uz Rašu me oduvijek fascinirala, tako pitoma, a opet me podsjeća pomalo na Divlji zapad :shock:

Samo je jedan lučni zagrebački željeznički most: ZELENI MOST (ili Most "Sava")!!!

Link to comment
Share on other sites

DAJTE MI film od Štalija do Lupoglava ...

Nemoj me sad shvatit zdravo za gotovo ... može se realizirat. Ali ... da, ima i taj uvijek sudbonosni "ali", nažalost! ... kao DPŽ moglo bi se nešto napravit ali morali bi povuć debelo debele veze da se netko potrpa ako ništa drugo barem u drezinu kad idu u ophodnju. Sad je čak i to upitno zbog tog nesretnog odrona ali nije baš ono da je nemoguće napravit film. Treba samo otić kod prave osobe na pravo mjesto pitat. Ali ne kao pojedinac već samo kao predstavnik udruge/društva. A s obzirom da je DPŽ "registriran" od strane željezničará u Rijeci moguće da bi se i moglo što "zriktat". Zašto pišem u Rijeci a ne u Istri/Lupoglavu/Puli? ... m0125.gifm0501.gif

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...