Jump to content

Podsusedski zavoji


2 063 XXX

Recommended Posts

:lool:lool:lool , a ja bil u 3013 u zadnjem Bt-u.. :mrgreen:

 

I još mi je nekaj govorilo da je možda neko kraj pruge i slika, al nisam nikog videl.. :kul

 

 

kao što si možda primijetio nije baš nešto slikat na onom fomznom "s" zavoju... smeta semafor i bandere....

 

sutra ću ić tamo i sve porezat sa fleksom.... oš mi pomoć furat agregat???? :kul:kul

 

pitanje za SV: Šta si mislite kada ugledate da netko stoji poprilično blizu pruge, i čeka vlak sok se dosta ne približi da bi mogao sliknut, a ne uočite na vrijeme da ima fotić??? Kočiti ili ne??? Da ne bi ja završio na policiji pa u Vrapču sa dg suicidalnih misli ako će netko nekad zaustavit vlak...

...to znači da je mržnja prema Zagorju ipak nešto jača od ljubavi prema Koprivnici. :mrgreen:
Link to comment
Share on other sites

Mene je jučer opet nešto odvuklo u Podsused, ali samo u Podsused. Nastalo par slikica, 2 filmića..... e sad sam u fazi di tražim dobro mjesto za okinut fotku u Podsusedu ali kad mi svugdje smetaju bandere od KM-a.. :evil:

 

Uhvatio sam par mađara u zavoju...

 

prvi....

 

IMG_0778.jpg

 

IMG_0779.jpg

 

drugi....

IMG_0780.jpg

 

IMG_0781.jpg

 

IMG_0782.jpg

 

i 3017 sa 2044...

 

IMG_0785.jpg

 

IMG_0786.jpg

 

IMG_0787.jpg

 

IMG_0788.jpg

 

i 2 filmića... prvi je 3014.... a drugi macosa(ubrzani koji oko 7 dolazi u Zg)...

 

 

 

...to znači da je mržnja prema Zagorju ipak nešto jača od ljubavi prema Koprivnici. :mrgreen:
Link to comment
Share on other sites

Čekaj, to bi trebal biti ona macosa iz Đurmanca/Stubice, zakaj je onda samo jedna macosa, pa uvijek su dvije? :wink:

 

ujutro da ali navečer ne...(snimano oko 19h)

 

ta vrača 3018 za Varaždin...

...to znači da je mržnja prema Zagorju ipak nešto jača od ljubavi prema Koprivnici. :mrgreen:
Link to comment
Share on other sites

ujutro da ali navečer ne...(snimano oko 19h)

 

ta vrača 3018 za Varaždin...

 

Jooooj, pa sad sam skužil da si mislil na 19h.. :kul

 

Al, imam loše svjećice.. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...