Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net
gripen

Modernizacija HK-KŽ lokomotiva u Gredelju

Recommended Posts

Lokomotiva je Đems sa Jugoslavenskim oznakma ,zelena i broj je 060 jer ima 1 čitavi nuberbords sa dužeg kraja .

I ti ne vidis da je to 664 iliti 2062?

Najradije bi ti sad dao ban zbog nepoznavanja materije.

Lokomotiva je Đems sa Jugoslavenskim oznakma ,zelena i broj je 060 jer ima 1 čitavi nuberbords sa dužeg kraja .

Ovo je malo pretjerano, pa znaš i sam da se drempa zabunio(makar bi trebao prekontrolirat što napiše barem 2 puta) što se tiče pisanja, misli na 664 060 koja je pripadala ŽTO-u Priština (i sam znate već), fala bogu da nemože biti 644 jer je njih bilo samo 25 komada, znači samo do 025 :prof

Ovo je malo pretjerano, pa znaš i sam da se drempa zabunio(makar bi trebao prekontrolirat što napiše barem 2 puta) što se tiče pisanja, misli na 664 060 koja je pripadala ŽTO-u Priština (i sam znate već), fala bogu da nemože biti 644 jer je njih bilo samo 25 komada, znači samo do 025 :wink:

Ne znam je li se zabunio ili pise gluposti kao i inace.

Neki dan su izrezali 2044-01 po njemu...

na 2044 su razbili numberboard i zamijenili sa 060 da ne puše... :D

na kojoj 2044 :cry:

na 2044 su razbili numberboard i zamijenili sa 060 da ne puše... :D

na kojoj 2044 8)

Ha......ha......ha :cry:

Iz ove Drempine slike se lako da zaključiti da se ovdje radi o lokomotivi 664-060!!! :D

Iz ove Drempine slike se lako da zaključiti da se ovdje radi o lokomotivi 664-060!!! :D

Naravno da se radi o 664. Vec su u nekoliko navrata na forum stavljene slike te lokomotive iz Gredelja.

I koje je serije lokomotiva? OPET 001 broj... Jao,mati moja...Ako bude 2044 - 001 onda stvarno... I čiji će UIC broj imati? HŽ-ov(obzirom da će tzv. HK-KŽ ući u UIC jednog lepog dana)? Jao mati presveta...No,kakva "država",takvi im i pravilnici o obeležavanju lokomotiva i kola...Bruka.

A tek kad prođe sukcesija i prebijanje dugova i kredita koje je ŽTP Beograd(sad Železnice Srbije)bio garant i nosilac i koji i dan danas dospevaju na naplatu u Beograd a ne u Prištinu...Ostaće im ona 2 Šveda i NOHAB lokomotive...

Ništa ovde nisam pisao politički , već realno(onako kako jeste de iure).NHF ! ;-)

Druže Stari,skrenuo sam s' puta...

Sad me jaše i Kurta i Murta.......

Drempa, kako ima numberboardse na kojima piše 001, kada si u prethodnom postu napisao da je 031?

Drempa, kako ima numberboardse na kojima piše 001, kada si u prethodnom postu napisao da je 031?

Lokomotiva je pod HŽ-ovim oznakama vozila kao 2044 031, a na Kosovu će očito voziti pod oznakom 001.

Jel itko danas ulovio lokomotivu na brzinskoj probi.

Jel itko danas ulovio lokomotivu na brzinskoj probi.

ivancrnkoci ju je slikao na GK, vidio fotku, izleda malo prekišasto u onoj shemi bojanja. :mrgreen:

Lokomtova dans obavila probu grijanja putničkih vagona , grijala je 2 BL-a ,Bt,Kušet neklimatizirani i 4 Talijanska Kušeta .

A HŽ konjine 009 prodali pod staro željezo. :ljut2

#1 truth hurts

#2 It's hard not to hate..

A HŽ konjine 009 prodali pod staro željezo. :ljut2

E moj Doktore pa Hž konjine su i 031 prodali u staro željezo, a vidi ju sad!8)