Jump to content
zeljeznice.net
gripen

Modernizacija HK-KŽ lokomotiva u Gredelju

Recommended Posts

Jedno glup pitanje hadzibane :kul

Kako je sa infrastrukturom, postoji uopce infrastruktura za odrzavanje/remont novi Kosovski lokomotiva?

Bolje receno, postoji uopce kadar koji moze obavljati te poslove?

Pretpostavljam da je bilo (do)skolovanja kadra u Gredelju?

Iskreno blage veze nemam kak je situacija na Kosovu, ali nemam razlog da sumljam u tvoju izjavu. Jer koliko se sjecam ni prije u staroj nije bas bilo sve ruzicasto na Kosovu.

To je jedina loksa, ili postoji opcija za vise lokomotiva?

Hvala na odgovoru!

Pozdrav :mrgreen:

Jedno glup pitanje hadzibane :beba:

Kako je sa infrastrukturom, postoji uopce infrastruktura za odrzavanje/remont novi Kosovski lokomotiva?

Iskreno blage veze nemam kak je situacija na Kosovu, ali nemam razlog da sumljam u tvoju izjavu. Jer koliko se sjecam ni prije u staroj nije bas bilo sve ruzicasto na Kosovu.

Hvala na odgovoru!

Pozdrav :raspa

Nije "glupo" pitanje! :cheer:

Infre za održavanje takvih lokomotiva - NEMA.

Infre za održavanje postojećeg voznog parka... ne bih komentarisao... da ne pišem dalje..-.Sve dalje via PP!

@Drempa: KAKVIH još 4 lokomotiva???!!!!Kakve su to priče??!Hmh...

Druže Stari,skrenuo sam s' puta...

Sad me jaše i Kurta i Murta.......

Hvala Hadzibane :raspa

Onda ce vjerovatno Gredelj odrzavati lokomotive. Ma to je super posao, kad njeguju tako svoje lokse.

Modernizacija ce biti na starim Kosovskim lokomotivama ili na nekim (izranziranim) HZovim lokomotivama?

Ako je infra i vozni park tolika banana, ima tu mjesta cak za DMV i EMV :roll:

Sorry Hadzibane, znam da je za vas (KIM) emocionalno pitanje, ali (nazalost) sam ekonomsko/profiterska strumpfeta

:cheer: :beba:

Jedno glup pitanje hadzibane :beba:

Hvala na odgovoru!

Pozdrav :raspa

Nije "glupo" pitanje! :cheer:

Infre za održavanje takvih lokomotiva - NEMA.

Infre za održavanje postojećeg voznog parka... ne bih komentarisao... da ne pišem dalje..-.Sve dalje via PP!

@Drempa: KAKVIH još 4 lokomotiva???!!!!Kakve su to priče??!Hmh...

Mislim da nema neke potrebe za PP-om, ako se na forumu govori o cinjenicama. Kakva je infrastruktura na Kosovu? Znam da oni imaju jednu Voith manevarku ili nesto slicno, mozda koji Nohab... Na forumima je jeako malo realnih podataka u vezi Kosovskih Zeljeznica.

Hvala

Down around the corner, half a mile from here

S obzirom da nista nisam nasao na web-u TZV-a Gredelj, zaista me zanima da li ce se raditi jos 5 lokomotiva za Kosovo ili ne...?

Ima li netko ikakvu relevantnu informaciju?

Hvala i pozdrav

toma

Three Blind Mice

Ako grijesim hadzibane, slobodno pucaj :mrgreen:

Znaci, od 1999 godine (mozemo komotno reci) nitko nije na KiMu skolovan sto se tice zeljeznice!?

Postoji opce neka institucija koja skoluje kader?

Znaci te (ta) lokomotive/a ce biti glavno vucno sredstvo na Kosovu (putnicki/Cargo).

Pa covece, to je Eldorado za Gredelj i KEV !!

Nadam se da ce glavonje makar izvest juris na Pristinu, koliko sam video gradevinari vec trljaju debelo ruke na projektima na Kosovu.

Neka vam bude sa srecom i puna knjiga narudbi (Gredelju/KEVu) !

:jup

Znači tako če iči to po isporuci svake potpisuje se ugovor za sljedeču jer ako mene sječanje ne vara na potpisivanju za 1 lokomotivu bilo je rečeno da se se ugovara na kosovu posao za naredne 3 do 4 godine u vrijednosti 10 milona eura .

Samo su mi cijene interesantne projekt JT38CW-DC 2,5 mil. €, a ovaj će koštati 5,3 mil kuna. Da li se onda radi o istoj lokomotivi? Ili možda o nekom od kennedya?

Samo su mi cijene interesantne projekt JT38CW-DC 2,5 mil. €, a ovaj će koštati 5,3 mil kuna. Da li se onda radi o istoj lokomotivi? Ili možda o nekom od kennedya?

Izgleda da je neki Kenedi u pitanju,jer se ne spominje rekonstrukcija već generalna popravka.No,ko zna...Možda bude i rekonstrukcije.Videćemo šta će od toga ,na koncu, da ispadne.

Nece se slagat kenedy nego 2044-01 koji nije izrezan i najojatnije je rijec o jacem SP-u i radit ce se generalka na motoru

Kakav li će te to tek biti šarolik vozni park,majko mila... :mrgreen: Ta 645 im je i jedina,sve ostale su u depou Crveni Krst(Niš) i čekaju voz koji povuć' neće... :oops:

Rjec je o 2044-031 koji nije otisao u staro zeljezo

Ti si rekel da zločesta deca iz CIOSa režu dotičnu. Sad veliš da je živa. Kaje onda na kraju? :D

#1 truth hurts

#2 It's hard not to hate..

Zeznul se je, nekog Krampa su bili zrezali.

004?

Nije vrag da je još jedan manje :mrgreen:

... kako da ja njemu objasnim kada na loksi nešto krepa, u radioni zabušavaju, a šef koji se treba zauzeti da se sve napravi kako treba je takav kreten.

Zeznul se je, nekog Krampa su bili zrezali.

004?

Nije vrag da je još jedan manje :mrgreen:

nije 004, jedan od onih zelenih (osim 006) što su stajali u Gredelju (001,003,006) :kul

Sad su 2 lokomotive u pripremi 1 je 2044-031 i 644-060 koja kao da je sa upravljačnicom nabijeno u nešto i plug sa duže strane je isto uništen .

Sad su 2 lokomotive u pripremi 1 je 2044-031 i 644-060 koja kao da je sa upravljačnicom nabijeno u nešto i plug sa duže strane je isto uništen .

644 060?

Drempa, ajde molim te nemoj pisati stvari koje ne provjeris.

Hvala!

pozdrav

toma

Three Blind Mice

A da nisam bio danas slučajno kraj nje sa obje strane i vdio kako je uništena stoji ti sipred 2 karavele a prekoputa nje je 2044-002 pa 2062 -018 pa je ispred 2044-007 i popeo se na gornji plato da vidim na kaj ta lokomotiva liča a u jednoj rečenici izgleda izubijano .

A da nisam bio danas slučajno kraj nje sa obje strane i vdio kako je uništena stoji ti sipred 2 karavele a prekoputa nje je 2044-002 pa 2062 -018 pa je ispred 2044-007 i popeo se na gornji plato da vidim na kaj ta lokomotiva liča a u jednoj rečenici izgleda izubijano .

644-060?

Tolike si godine vec na forumu da si mogao nauciti da je 644-060 nemoguce.