Jump to content

Carpe diem: kolodvor Sesvete, 6. studenog 2010.


Stanley

Recommended Posts

(Jedino bih očekivao da dijete kao znak raspoznavanja & obiteljske pripadnosti u ruci drži zengvič, pogotovo za vožnje vlakom Krepah.gif)

 

Dijete se prije puta nakrkalo dobre papice (između ostalog deda kupio puter-kiflu). Uz to se ispiškilo, vulgo obavilo sve pripreme, jer kad deda-izviđač organizira putovanje tu nema propusta. :kul

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

...

Ex vagon kao garaža:

...

 

Ta vrsta arhitekture mi je najomiljeniji način korištenja kasiranih resursa u civilne svrhe. :)

 

Ova ograda mi vuče na željezničku arhitekturu:

 

 

Pa naravno, kad su stupovi od tračnica. :kul2

Link to comment
Share on other sites

Električari, ki vrag je u ovoj kutiji:

 

 

...

 

Već je "2044" odgovoril ... al da si pogledal / poslikal prema nebu, videl bi na vrhu portala primitivnu sklopku, kojom se na napon spaja (pretpostavljam) magazinski kolosjek. Al ajde, nije još pala kmica, pa ti nebumo zamjerili ...

Ključevi ormarića su u Prometnom uredu. Kad se vrata otvore, ručka se može podići i pustiti struja. prosto ko pasulj. :kul

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Danas smo se unuka i ja vozili vlakom od Sesveta do Vrapča pa neka se nađu ove dvoje fotke, da tema ne potone preduboko u arhivu.

 

Lokacija:

 

7Mb7qpF.jpg

 

Brzi 746 iz Vinkovaca za Zagreb Glavni kolodvor s Brentačom nepoznatog broja:

 

wS8TPdP.jpg

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

A tek slike s vjenčanja za 10 godina...

Za razliku od slika s početka ove teme, slike s vjenčanja su najčešće vidljive i nakon 10 godina (htjeli mi to ili ne :kul3 )

Link to comment
Share on other sites

Nekako kao policijski dosssieri, ne?

 

Može se i tako reći ;-)

 

Sad će nas Stanley zamrziti jer smo mu ubili temu, a STIB jer mu radimo nered na podforumu ... mislim da je bolje da nastavimo preko maila ili PP :D

Link to comment
Share on other sites

Sad će nas Stanley zamrziti jer smo mu ubili temu.

 

Na protiv, učinili ste je živahnom. :kul

Nažalost sam prekasno skužio da su glavne slike uginule, inače bi pustio temu neka tone do dubine Bismarcka. :luda:

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...