Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net
niko

X. Susret željezničkih modelara 27. 11. 2010. - KŽMZ

Recommended Posts

pozz

susret ce se odrzat 27. 11., subota od 10.00 do 18.00 sati na lokaciji Trg žrtava fašizma 14 , prostorije ZA-TE

10susret1jpgt.jpg

10susret2jpg.jpg

molim sve zainteresirane za prodaju na X. SUSRETU da se jave na PP ili mail radi dogovora :lol:

hvala, vidimo se :D

Dolazim, vidimo se, očekujem forumašku ekipu u što većem broju. :(

Ja dolazim 100%.

Samo ovaj put dosta rano, na prolječe sam malo zasnio pa nije bilo vremena za druženje s ekipom.

Ovaj put ču opet donesti nešto za prodati.

Vidimo se tamo.

Bassa je dovoljno baš onda kada ga je previše!

Kako got okreneš ROCO je zakon.

Nažalost, ovaj put bez mene...

I bez mene.Upravo sam pre neki dan čuo da mi je umro i zadnji Euro iz šteka... :D :cry: Počeo sam da poslujem kao nevladina organizacija tj. neprofitabilna firma i kao gubitaš u Socijalizmu...

Druže Stari,skrenuo sam s' puta...

Sad me jaše i Kurta i Murta.......

Danas me kolega na poslu upozorio na susret.

Vjerojatno neću uspjeti doći ali ću poslati juniora da malo gušta.

Poruka sebi: češće posjećivati zeljeznice.net.

U ovu subotu, 27.11.2010., od 10-18 sati će se na staroj lokaciji održati X. Susret željezničkih modelara.

Adresa je Trg žrtava fašizma 14 a uz uobičajenu prodaju, izložena će biti modularna maketa, vitrine sa modelima i poneko iznenađenje.

Uz sve to imamo i nekoliko novosti.

Za posjetititelje je organizirana tombola po simboličnoj cijeni od 10 Kn uz interesantne nagrade a sav prihod će se iskoristiti za daljnji rad kluba.

Tombola će se moći kupiti u toku cijelog dana a izvlačenje će biti u 17:30. Dobitni brojevi će biti objavljeni na klupskim stranicama.

Još jedna od novosti je i radno vrijeme kafića koji će biti otvoren do 17 sati.

Osigurani su i dodatni stolovi za prodaju a cijene stolova su 30, 40 i 50 Kn (ovisno o veličini). U cijenu stola je uključen i bon za jedno piće u kafiću.

Ulaz je naravno besplatan i svi ste pozvani i dobrodošli

Hvala

...pradeda mi ima rodendan.

Povedi i njega sa sobom?

Mislim da nebu mogo, praded je u staračkom :wink:

...pradeda mi ima rodendan.

Povedi i njega sa sobom?

Mislim da nebu mogo, praded je u staračkom :--)

Napisat ćemo potvrdu da ga ovi iz staračkog puste.

Ma, trebaju povest cijelu ekipu iz starackog. Da se deda i ekipa nauce nekim pametnim i zabavnim stvarima. :--)

Barney

Najpametniji čovjek na svijetu je onaj koji je izmislio WC školjku. Nikom nije uzeo mjeru, a svima odgovara.

Koja je najbolja lokacija za parking

Doći vlakom 703 iz Ogulina. Možda uloviš kakav riječki dio forumaša.

Garaža Branimir centra. Mislim da je 7 kuna po satu i vremenski neograničeno. Na samom Trgu žrtava je I zona, znači 12 kn/sat i ograničeno je na samo jedan sat pa moraš svaki sat ići po novu cedulju, što je vrlo nepraktično. Ali ako dolaziš iza 15 sati, onda je na Trgu parkiranje besplatno, no zaboravi da ćeš naći mjesto.

I inače zaboravi da ćeš na Trgu naći mjesto, zato je najbolje odmah se uputiti u garažu. S time da je navečer, pogotovo subotom, problem i u garaži naći mjesto, pogotovo sad kad igra Harry Potter. No, ako dođeš u prijepodnevnim satima i uvališ auto, miran si.

Garaža Branimir centra. Mislim da je 7 kuna po satu i vremenski neograničeno. Na samom Trgu žrtava je I zona, znači 12 kn/sat i ograničeno je na samo jedan sat pa moraš svaki sat ići po novu cedulju, što je vrlo nepraktično. Ali ako dolaziš iza 15 sati, onda je na Trgu parkiranje besplatno, no zaboravi da ćeš naći mjesto.

I inače zaboravi da ćeš na Trgu naći mjesto, zato je najbolje odmah se uputiti u garažu. S time da je navečer, pogotovo subotom, problem i u garaži naći mjesto, pogotovo sad kad igra Harry Potter. No, ako dođeš u prijepodnevnim satima i uvališ auto, miran si.

Moja omiljena opcija je autom ravno autocestom u Zaprešić. Tamo na kolodvoru parkiraš gratis, kupiš si za sitnu crkavicu povratnu kartu, u kolodvorskoj biblioteci pročitaš jednu knjigu i odvezeš se lijepo na Zagreb gl.kol. Tamo se nekim trajvanom (gratis) odvezeš do Trga žrtava, a onda u povratku kako ti aboridžani organiziraju (u svakom slučaju, od biblioteke "Medvedgrad" je bliže do Zaprešića) :D

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Vidimo se!

Dinamika vozila i Okretna postolja

KONČAR – Električna vozila d.d.

Hvala opcija auto otpada jer do sad već ima oko 15 cm snijega a sudeći kako pada biće da ne velim.Izgleda ono 703 i kišobran lopata da ne nabrajam .Vidimo se

Hvala opcija auto otpada jer do sad već ima oko 15 cm snijega a sudeći kako pada biće da ne velim.Izgleda ono 703 i kišobran lopata da ne nabrajam .Vidimo se

Vlak Ti je definitivno najsigurnija opcija

ZutkaGrtalica.jpg

Možda će kasniti, zapravo će sigurno kasniti, ali sajam ionako traje do 18 ha

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Kod vas pao sneg a ovde pao mrak...Ne znam šta više ne volem od ta 2... :D :kul

Druže Stari,skrenuo sam s' puta...

Sad me jaše i Kurta i Murta.......

Moja omiljena opcija je autom ravno autocestom u Zaprešić. Tamo na kolodvoru parkiraš gratis, kupiš si za sitnu crkavicu povratnu kartu, u kolodvorskoj biblioteci pročitaš jednu knjigu i odvezeš se lijepo na Zagreb gl.kol. Tamo se nekim trajvanom (gratis) odvezeš do Trga žrtava, a onda u povratku kako ti aboridžani organiziraju (u svakom slučaju, od biblioteke "Medvedgrad" je bliže do Zaprešića) :D

Uz mali mito možemo te i bliže parkirati. To čak i ne mora biti ispod stola. Može iz ruke u ruku.