Jump to content

08-09.10.2010 Vukovar,Ovčara ,Iločki podrumi ,Kopački rit


drempa- tzv-v7

Recommended Posts

Nije loše, drempa, nije loše. Lijepi putopis, svaka čast.

U jednom restoranu u Kopačkom ritu (nisam ga vidio na slikama) jeo sam prije nekoliko godina izvrsnog smuđa.

Probao sam u više navrata ovamo dovesti moje zagrebačke poštarčine, ali njima više paše zabiti se u neku hotelčinu na moru i tamo se oblokavati. :roll:

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

Evo Drempe u mojem kraju :roll: Hvala ti na lijepim slikama moga kraja ali moram te ispraviti da Kopački rit nije nacionalni park nego park prirode i restoran Citadela nije u Vladimirevcima nego u u Vardarcu :D

Link to comment
Share on other sites

Nije loše, drempa, nije loše. Lijepi putopis, svaka čast.

U jednom restoranu u Kopačkom ritu (nisam ga vidio na slikama) jeo sam prije nekoliko godina izvrsnog smuđa.

Probao sam u više navrata ovamo dovesti moje zagrebačke poštarčine, ali njima više paše zabiti se u neku hotelčinu na moru i tamo se oblokavati. :roll:

Sigurno si mislio na restoran obitelji Josič u selu Zamjvci tamo smo bili na večeri jak oljepi restoran sa jako finim vinima .

Link to comment
Share on other sites

Hvala Drempa na lijepom putopisu iz moga kraja !

 

Na početku si rekao da ste putovali u aranžmanu sa turističkom agenciojm Croatia express koja je u vlasništvu željeznice. Nekako bi mi bilo logičnije da je ta agencija ovo putovanje organizirala željeznicom. Zamisli specijalni turistički vlak Zagreb-Vinkovci-Vukovar-Dalj-Osijek-Koprivnica-Zagreb.

Valjda bi trebalo biti normalno da željeznička turistička agencija propagira putovanje vlakom a ne autobusom......

Pozdrav iz Osijeka !

Link to comment
Share on other sites

dobro nije sporazum pregovori Tuđman -Miloševič ali ovo nije slikano radi toga nego da se vidi čisto turistički .

 

Tu je i Tito dogovarao puno više puta bio nego TU-MI, bio je čak i Mesić sa hrpom predsjedničke svite, čak je (iako moguće sa Mesićem) bio i Putin ... tako nisi jasan o čem se radi.

Link to comment
Share on other sites

 

Tu je i Tito dogovarao puno više puta bio nego TU-MI, bio je čak i Mesić sa hrpom predsjedničke svite, čak je (iako moguće sa Mesićem) bio i Putin ... tako nisi jasan o čem se radi.

 

Znam da smo sada puno odlutali sa kolosijeka ali ja prvi put u životu čujem da je Putin bio u Tikvešu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Hvala Drempa na lijepom putopisu iz moga kraja !

 

Na početku si rekao da ste putovali u aranžmanu sa turističkom agenciojm Croatia express koja je u vlasništvu željeznice. Nekako bi mi bilo logičnije da je ta agencija ovo putovanje organizirala željeznicom. Zamisli specijalni turistički vlak Zagreb-Vinkovci-Vukovar-Dalj-Osijek-Koprivnica-Zagreb.

Valjda bi trebalo biti normalno da željeznička turistička agencija propagira putovanje vlakom a ne autobusom......

 

pa 2008. je bio dan HŽ-a u Rijeci. Službeno prijevozno sredstvo je bio autobus (ZG-KA-RI-KA-ZG).

 

2 godine kasnije, sve manje i manje čudnije da je bus glavno prijevozno sredstvo HŽ društva i firmi kćeri

Link to comment
Share on other sites

ovo ljepo mjesto nije jedino koje sam posjetio jer prije slikanja vlakova počeo sam izletima slikati od Bleda pa do Brijuna sve obišao sad ima želju da na prolječe odem na sjeverni Velebit i u Dubravnik a svima preporučam nacionalni park Risnjak i njihovo jelo pitu od kupina fenomenalna je i nacio nalni park Plitvice sam prehodao sa longetom na nozi desnoj znači punih 8 sati hoda i snimao park sa 1 fotoaparatom .

Link to comment
Share on other sites

Sigurno si mislio na restoran obitelji Josič u selu Zamjvci tamo smo bili na večeri jak oljepi restoran sa jako finim vinima .

Ne, nije bio Zmajevac već neki restoran u samom Kopačkom ritu.

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

Sigurno si mislio na restoran obitelji Josič u selu Zamjvci tamo smo bili na večeri jak oljepi restoran sa jako finim vinima .

Ne, nije bio Zmajevac već neki restoran u samom Kopačkom ritu.

 

Pitaj stručnjaka.To je Restoran "Kormoran",mesto gde se kuvao najbolji fiš na svetu.Koliko sam samo tamo kao klinac zapio i pojeo love-čudo jedno... :lol:

Druže Stari,skrenuo sam s' puta...

Sad me jaše i Kurta i Murta.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...