Jump to content
zeljeznice.net
Kurtz

Gdje po vlakove?

Recommended Posts

a tog ducana nema više tamo? davno sma bio tamo,prije 3,4 god i imali su vlakova dosta

ima, ali koliko ja imam informacije nema tamo ništa, jer je sve kaj ima trgovini na placu. imaš temu Trgovina sa nekim dijelovima, pa pogledaj kaj imaju zasad...

www.veselihackeri.com

gledam sad na roco.cc neke lokomotive i sad mi nije jasno,osim da pretpostavim po cjeni,kako da ja znam koja je loko vec digitalna,koja je analogna a koja je dcc ready?

evo, najsvježije vijesti vezano za kupnju setova, lokomotiva, vagona i ostaloga. u trgovini RC - model shop ima ponešto od gore navedenog i to od PICO-a, Fallera. Ponuda se može pogledati na http://www.rc-model.net. I uskoro dolazi još toga.

www.veselihackeri.com

evo, najsvježije vijesti vezano za kupnju setova, lokomotiva, vagona i ostaloga. u trgovini RC - model shop ima ponešto od gore navedenog i to od PICO-a, Fallera. Ponuda se može pogledati na http://www.rc-model.net. I uskoro dolazi još toga.

Kasniš sa najsvježijim vijestima.Ja za ovo znam već par mjeseci.Prošli mjesec nisam uspio ni spojnice nabaviti,pa ću izgleda morati naručiti!

nije stvar da ti znaš ili ja, već da i ostali koje to zanimaju saznaju za ovaj podatak. spojnica još nemaju, a što im sve dolazi nije mi se znalo reći. no, nekako mi je čovjek u trgovini dao do znanja da se da naručiti sve što nas zanima... toliko od mene...

www.veselihackeri.com

Ja što trebam kupim u Conradu u Grazu ili po shopovima dok idem u njemačku. Neke specifične stvari proguglam i direktno naručim iz shoopa ili e-Bay. Da se kupiti ista stvar koju gledaš u dučanu od njih samo preko e-Bay 20-30% jeftinije. Vjerovatno zato jer te ne gledju i troše vrijeme s mušterijom sat dva dok nešto kupiš.

Mehano je još definitino naj jeftiniji i naj pristupačniji, puno dečki na forumu prodaju Mehano.

Bassa je dovoljno baš onda kada ga je previše!

Kako got okreneš ROCO je zakon.

Mehano je još definitino naj jeftiniji i naj pristupačniji, puno dečki na forumu prodaju Mehano.

Slažem se.... Ali čini mi se da nas se većina u nekom trenutku želi maknuti ili se maknula s Mehana.

Jer Mehano nema niti je ikad imao organiziran asortiman s kojim bi mogao donekle pokriti neku zemlju i epohu. I ponuda pruge mu je slaba. Mehano je sličan Limi, izbaci što se sjeti. Evenutalno američke teretne vlakove....

Ali eto, uglavnom dobar je za ekonomičan početak, jer su modeli jednostavnije izvedeni, ponekad na granici s igračkom. Ne svi, ali mnogi...

I ja sam ga u startu imao :mrgreen:

Tada nisam shvatio zašto mogu npr. Mehano loksu kupiti već za 100 kn, a Roco za minimalno 300...

Zapravo tu mi se Piko čini puno prikladnijim u jeftinijoj klasi. Npr. modeli iz Hobby serije nisu skupi, a ipak liče na modele (a ne na igračke), Pikov ukupni asortiman vozila je znatno veći, izbor pruge je u odnosu na Mehano neusporedivo veći, te ima i raznog drugom pribora. A nude se i rezervni dijelovi.

Jedno, eto, treba negdje vani nabavljati.

U petak sam posjetio Muller u soping centru prije Graza, te sam bio ugodno iznenadjen kad sam vidio cijelu policu namijenjenu Roco proizvodima. I nije tako skupo, da sam imao truncicu vise novaca :roll:

Down around the corner, half a mile from here

Taj Muler je super no oni imaju i brdo Marklina.

Prije 8 godina kada sam tamo intezivno kupovao bila je puno veča ponuda no točno prije godinu dana sam bio zadnji put tao i bilo je dosta manji izbor kao prije ali još uvijek odličan.

U petak sam posjetio Muller u soping centru prije Graza, te sam bio ugodno iznenadjen kad sam vidio cijelu policu namijenjenu Roco proizvodima. I nije tako skupo, da sam imao truncicu vise novaca :?

Bassa je dovoljno baš onda kada ga je previše!

Kako got okreneš ROCO je zakon.

1. Graz Seiersberg Seiersberg, Shopping-City Seiersberg 5

Mo-Fr: 08:30-19:30 Uhr, Sa: 08:30-18:00 Uhr

Drogerie, Parfümerie, Schreibwaren, Spielwaren, Multi-Media

2. Graz City Park Citypark, Lazarettgürtel 55

Mo-Fr: 09:00-19:30 Uhr, Sa: 09:00-18:00 Uhr

Drogerie, Parfümerie, Schreibwaren, Spielwaren

www.veselihackeri.com

Danas našao mali dučan sa maketama u Šoping centru Prečko na 2 katu i vidio Piko -Đurana a drže i ostali asortiman to jest sva vozila .

Danas našao mali dučan sa maketama u Šoping centru Prečko na 2 katu i vidio Piko -Đurana a drže i ostali asortiman to jest sva vozila .

http://www.malezeljeznice.net/_forum/viewtopic.php?f=11&t=1342

“HŽ je jedna od najgorih hrvatskih kompanija, umjesto da je jedna od najuspješnijih”
Slavko Linić

"Wer nix weiss, wer nix kann, geht zum post oder eisenbahn."