Jump to content

Moj dan na poslu IV....


ErrAseR

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja ne bum odgonetal, sam bi štel zafaliti meštrima na slikokazima. Posebno je Erraser u formi...super :x Ova manevra na vagončetu je slika za arhiv ;) a dobra je i ova sa stupićima...

Samo je jedan lučni zagrebački željeznički most: ZELENI MOST (ili Most "Sava")!!!

Link to comment
Share on other sites

na deuti, brzinomjeru imaju 2 nepravilnosti

 

1. čep od soka nataknut na vijak koji drži brzinomjer zatvorenim

 

2. pokazuje 5-6 km/h a predpostavljam da je vlak stajao !!

...samo mokri snovi za pojedine...

Link to comment
Share on other sites

moj radni dan :oops::shock:

 

Vlak 744, vrijeme-oblačno, vidljivost-idealna, brena 010, 4 vagona---dakle sve super !

 

10:41

ALi..... do Sesvetske Selnice........lik sa motorom obilazi rampu, podveze se i padne u kolosijek, a još k tome zapadne mu skuter u tucanik.........trga ga, navlači....ja dolazim....brzo kočenje....sirena.....gotov je......ali ipak u zadnji čas se izvuče....ostalo iza njega u kolosijeku vrećica sa kruhom i ko zna što još !!

 

meni tlak 200, srce 150 x u minutu lupa.....uh...a lik vjerovatno mjenja gaće....ma šta gaće...sjedalo na skuteru !!! :roll::roll:

 

10:46

 

Stajalište Trnava...........pošto je ulazni signal u Borongaj bio u položaju za zabranjenu vožnju ( crven ), bio sam u fazi kočenja i dolazim do stajališta trnava........kad ko iz vedra neba 2 klinca s biciklima................a yeboteeee............sirena.....brzo kočenje......gotovo je....i nečujem udarac....gledam na retrovizor.....uspjeli su umaći.......stao sam, taman 3-i vagon kod njih na prijelazu.........silazim s lok i krećem do njih, alii me skužiše i pobjegoše.......gledam, nevjerujem, 2 stresa i to yebačka u 5 minuta....

:D:roll:

 

Došao sam na GK još nisam došao k sebi, tresem se, a putnici dolaze i zahvaljuju mi što sam ih dovezao u Zg, jer su i oni sami sve to promatrali iz vlaka ! Pitaju me jesam dobro, osuđuju divljake, čak me jedan gospon pitao dal želim da pozove hitnu, jer reče " gospon, jako loše zgledate" !!

NE hvala, reko to mi je u opisu posla !!!

 

Sad ovo pišem i hvata me neka nelogoda, i opet kažem jedna tura manje do mirovine :D

...samo mokri snovi za pojedine...

Link to comment
Share on other sites

A da bi priča bila potpuna, na GK se "iz zasjede" pojavljuje lik koji snima - srećom bez loših namjera i s kratkim druženjem u lokomotivi na putu do depoa. :palac:

th_Brena010.jpg

_______________________

Pozdrav iz Zagreba

Link to comment
Share on other sites

A da bi priča bila potpuna, na GK se "iz zasjede" pojavljuje lik koji snima - srećom bez loših namjera i s kratkim druženjem u lokomotivi na putu do depoa. :D

Odlično kočenje .... :palac:

I onda nek samo opet veli da ne može zakočiti na mjestu :wink::lol:

Link to comment
Share on other sites

@EXP 410

 

Zaista svaka čast ... rijetko tko doživljava takve stresove kao strojovođe... :kul

 

...i to zbog kretena i balavaca...svakodnevno sam u Trnavi...tamo ljudi uopće ne doživljavaju ŽCPR signale, prolaze ne gledajući...i ne znam što je gore: oni koji idu, vide vlak i NAMJERNO prelaze (neka baba S DJEČJIM KOLICIMA, jedva se kreće i da nije bilo autoriteta sirene....tko zna što bi bilo :lool ) ili oni koji prelaze i uopće ne gledaju....

 

Pitam se bi li tako bilo da im, ko u Americi, leslie buši uši minutu prije ŽCPR...

 

No poznavajući naš mentalitet, ne bi se ništa promijenilo ni da se zidovi dižu ispred pruge...opet bi bilo idiota :lool;-):wink:

Samo je jedan lučni zagrebački željeznički most: ZELENI MOST (ili Most "Sava")!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...