Jump to content

Trokut Čulinec-Resnik-Sesvete


ZlayoZg

Recommended Posts

Zatim slijedi nešto živog prometa, a uhvatio sam dva soma istodobno na stajalištu:

B807bQ8.jpg

qgfpNkq.jpg

gM1PZWT.jpg

Brzi broj 414:

XgDWrng.jpg

I ovi domoroci su pozvani na nastup velikog majstora...

GNPW65l.jpg

... koji je autor muzike i teksta između ostalog i ovog malog remek djela:

https://www.youtube.com/watch?v=YR5ApYxkU-U&list=RDYR5ApYxkU-U&t=1

 

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

Švercam se u ovaj stari Zlayin putopis, koji je bio izvrstan dok su se u njemu vidjele slike.

 

Sve Zlayine slike se i dan-danas jako dobro vide ako si u svoj preglednik instaliraš pravi dodatak, npr Photobucket Hotlink Fix za Firefox.

Fakat se isplati to instalirati.

Link to comment
Share on other sites

Brzi broj 414:

415 (za Beograd), 414 je u suprotnom smjeru (iz Beograda za Zürich).

 

A koliko mogu primjetiti ovo je slikano nešto poslije 11. Pretpostavljam da ti je pobjegao vlak 2230 iz Križevaca (iako je kasnio 20 minuta). Inače to doba dana je dosta nezgodno za putovanje s obzirom da postoji rupa u prigradskim vlakovima od sat i 20 minuta.

Link to comment
Share on other sites

415 (za Beograd), 414 je u suprotnom smjeru (iz Beograda za Zürich).

A koliko mogu primjetiti ovo je slikano nešto poslije 11. Pretpostavljam da ti je pobjegao vlak 2230 iz Križevaca (iako je kasnio 20 minuta). Inače to doba dana je dosta nezgodno za putovanje s obzirom da postoji rupa u prigradskim vlakovima od sat i 20 minuta.

 

Hvala na ispravci.

Točno, slikano je nešto iza 11 sati. Putovao sam iz Čulinca u Vrapče i pobjegao mi je 8030 koji je krenuo iz Čulinca u 10:20. Zapravo sam krivo zapisao na papirić vrijeme polaska pa sam se zblenuo kada sam vidio da moram čekati 8034 u 11:41. :sra:

Vrijeme sam iskoristio za malu šetnju po okolici. Vlakovi na stajalištu u Čulincu su 2012 i 2205.

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

Danas sam stjecajem okolnosti (pobjegao mi vlak) imao kraće ''bavljenje'' na stajalištu Čulinec i prenosim nekoliko foto-impresija. Švercam se u ovaj stari Zlayin putopis, koji je bio izvrstan dok su se u njemu vidjele slike.

 

Dobro utroseno vrijeme, Stanley!

Inace, sa ovim vlakom (a i nekim drugima) sam nesto ranije imao peripetije! Naime, oslovno sam 18. 4. putovao u Pistoiu u tvornicu Hitachi Rail Italy (ex-Ansaldo Breda) i natrag. S obzirom da mi je vrijeme putovanja vlakom boje odgovaralo od bilo kojeg aviona - isao sam sa 414 do Villacha i dalje prema Firenzi NightJetom. U povratku je NightJet iz Rima kasnio oko 60 minuta, upravo dovoljno da ne stignem na Lisinski u Villachu. Nakon 2 sata provedena u Villachu od 4 do 6 ujutro, sjeo sam na prepun 415, koji je do Zagreba nakupio jos cca pola sata kasnjenja... Iduci put avionom :grin:

 

pozdrav

toma

Three Blind Mice

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...