Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net

Recommended Posts

Bilo je OK neko vrijeme, sad se opet dogodilo da imam "nepročitanih" poruka iz 5. mjeseca. A cijeli forum sam označio kao pročitan 1.6.

S pravom sam bil skeptičan, pa me povratci u prošlost nisu uopće iznenadili. :raspa

Hm, nemamo puno informacija šta se točno i kako dogodilo, pa možemo samo pogađati o čemu se radi.

Npr. moguće je da su se neki postovi selili iz teme u temu. Tada se u novoj temi znaju pojaviti kao "nepročitani", iako si ih ranije u staroj temi označio pročitanim.

Postovi se nisu selili, radi se o više tema razbacanih kroz forum, ne sjećam se da se išta mijenjalo. Jedino ako se neki stari post obriše, jel to možda razlog?

Postovi se nisu selili, radi se o više tema razbacanih kroz forum, ne sjećam se da se išta mijenjalo. Jedino ako se neki stari post obriše, jel to možda razlog?

Koliko mi je poznato, brisanje postova nije razlog da se neki već pročitani post ponovno označi kao nepročitan.

Bilo bi dobro kad bi se to moglo reproducirati. Bez toga će to prilično teško biti reći šta se dogodilo.

Da, brisanje postova ne čini neku temu nepročitanu. Vjerujte mi, znam iz vlastitog iskustva, s obzirom na to koliko mi je do sad postova pobrisano :mrgreen:...

Zašto na mobilnoj verziji kad se otvori bilo koja tema nema broja stranice nego postoje samo gumbi prev/next? To mi se čini dosta nezgodno kad baci na prvi nepročitani post a rasprava prijeđe na novu stranicu, npr. danas mi je zbog toga u tramvajskim dnevnim podacima promakla dojava o 2100 na 11...

This is not a bug, it's a feature.

Ovo je zapravo pitanje za IP Board developere.

No, moram se složiti da imaš pravo ... lakše bi bilo da se može fleksibilnije šetati po stranicama.

Zašto na mobilnoj verziji kad se otvori bilo koja tema nema broja stranice nego postoje samo gumbi prev/next? To mi se čini dosta nezgodno kad baci na prvi nepročitani post a rasprava prijeđe na novu stranicu, npr. danas mi je zbog toga u tramvajskim dnevnim podacima promakla dojava o 2100 na 11...

Skini si Tapatalk ili IPB mobile verziju forumskog softvera.

Skini si Tapatalk ili IPB mobile verziju forumskog softvera.

Kakva je to IPB verzija?

Zašto se u podforumu "Tramvaji u ostalim gradovima Hrvatske i ex-YU" drže teme o trolejbusima i autobusima? Predlažem da se one prebace u podforum "Cestovni promet". Ovako pomešano zna da zbuni i jako je nepregledno.

Pozdrav,

kako se može pokrenuti nova tema, ali da je vidljiva isključivo članovima foruma, ne i ostalima (izvana).

Ako je taj dio foruma otvoren za sve (totalno javan) onda to nije moguće u istom dijelu foruma..

Pozdrav,

kako se može pokrenuti nova tema, ali da je vidljiva isključivo članovima foruma, ne i ostalima (izvana).

Možeš ju otvorit na privatnim porukama odabranim članovima ... i vužgi. Laie_38.gif Laie_33.gifLaie_35.gifLaie_36.gifLaie_39.gifLaie_37.gifLaie_40.gif

Da li netko od Admina može izbrisati ovi moj komentar iz rubrike Šveđani. Stranica 109. (Razlog neprimjeren).

Za Kninjane se nebi moglo reči da su kulturni s obzirom da svaki šved koji ostane par dana u njihovom depou bude dorađen od strane huligana (išaran), a kad smo već kod šveđana jučer sam vidio konduktera da je spustio sve zastore u vlaku te prozori nisu iskrivljeni tako da sve ovisi o dežurnim strojevođama u Solinu koji čuvaju vlakove.

TOMISLAV 2062