Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net
drazenb67

Knjiga "Tramvaj 101"

Recommended Posts

Obavještavamo članove da je naša knjiga "Tramvaj 101",sa svih svojih 224 stranice, napokon izišla iz tiska,te će biti prigodno predstavljena dana 8.svibnja u 17 sati u restoranu spremišta tramvaja Trešnjevka uz mali domjenak (u objektu osam),te prigodnu vožnju okićenim tramvajskim kolima TIP 101.

Svi ste pozvani,a dodatni detalji će biti pravovremeno javljeni.

Za sva pitanja oko promocije i nabavke knjige molimo javite se sa pp.

drazenb 67 i Zeljko Halambek.

img6303.jpg

img6306.jpg

img6307r.jpg

drazen

Bilježim se za domjenak, vožnju sa 101 i knjigu!

Dinamika vozila i Okretna postolja

KONČAR – Električna vozila d.d.

Potvrđujem da će promocija naše knjige "Tramvaj 101" biti održana u petak 8. svibnja u 17 sati u prostoru ZET-ovog Restorana na Trešnjevačkoj remizi,Ozaljska ulica 105.

Uz skromni domjenak i nekoliko prigodnih riječi ,bit će organizirana i kraća vožnja tramvajskim kolima tip 101 sa prikolicom ulicama grada.

Svi zainteresirani su pozvani,ali molim da se svi koji žele doći mailom ili pp-om obavezno imenom i prezimenom ŠTO PRIJE NAJAVE meni ili Zeljku Halambeku ,kako bi pravovremeno dostavili popis čuvarskoj službi koja će propuštati najavljene osobe u krug poduzeća.

zahvaljujem

drazen

Puno je godina proslo, ali mene zanima moze li se knjiga "Tramvaj 101" jos negdje nabaviti?

Hvala!

Puno je godina proslo, ali mene zanima moze li se knjiga "Tramvaj 101" jos negdje nabaviti?

Hvala!

Mislim da može, da su ostala još 2-3 komada ali nisam siguran. Kontaktirat ću Dražena pa ćete se vi čuti.

.