Jump to content

Pješački maraton Lupoglav-Raša


narcis

Recommended Posts

Na 23-ćem kilometru, smjer Kožljak:

P3010386_edited.jpg

Km 23, smjer Lupoglav:

P3010387_edited.jpg

Km 23,5 KŽ, ponovo pješčenjak:

P3010388_edited.jpg

Km 23,5 LP:

P3010389_edited.jpg

Pričekajmo ekipu:

P3010390_edited.jpg

Još malo Sisola:

P3010391.jpg

Km 23,8 KŽ:

P3010392_edited.jpg

Km 23,8 LP:

P3010393_edited.jpg

Km 24 KŽ. Još malo, još malo:

P3010394.jpg

Km 24 LP:

P3010395.jpg

Još malo pejzaža:

P3010396.jpg

Priroda i vrijeme:

P3010397.jpg

Km 24,2 KŽ:

P3010398_edited.jpg

Km 24,2 LP:

P3010399_edited.jpg

Km 24,6 KŽ, još malo:

P3010400_edited.jpg

Km 24,6 LP:

P3010401_edited.jpg

Gle brdo od pješčenjaka. Čemu se opirati planinarenju?

P3010402_edited.jpg

Halo, Mannas: :grinko:

P3010403_edited.jpg

Kišu već možemo namirisati:

P3010404.jpg

Km 25 i ulazimo u ciljnu ravninu: :wave: :croatia2: :stoj: :natrag: :produzi: :koci: :tease: :friends: :fireworks1: :fireworks5: :by_gr: :747:

P3010405_edited.jpg

Predstavnik sponzora :P)): nas dočekuje i predaje pehar DPŽ-a četvorici voljnih:

P3010406_edited.jpg

Već miljun puta fotkana kućica:

P3010407.jpg

I servisni kanal je već obrađen ranije:

P3010408_edited.jpg

Ostaci drugog kolosijeka:

P3010409_edited.jpg

Da, borovina voli hranjivu tvar pragovine:

P3010411_edited.jpg

Kolodvorska zgrada :=)):

P3010412_edited.jpg

Km 25,5, pogled prema Most Raši ( cilju slijedeće hodnje, koju, ako se organizira u slijedećih 23-3 tjedna, nažalost moram propustiti :mrgreen: ):

P3010413_edited.jpg

Km 25,5 LP:

P3010414_edited.jpg

Kućice uz bivši kolodvor:

P3010415_edited.jpg

Naravno, da to nije sve. S obzirom da nije daleko, jednoglasno je odlučeno da se ide u obilazak rotonde, ili što je od nje ostalo. Približavamo se:

P3010416_edited.jpg

Ta daaaa:

P3010417_edited.jpg

 

P3010418.jpg

 

P3010419.jpg

That all folks. Spuštamo se prema službenim vozilima i krećemo put Lupoglava gdje čeka treći službeni auto, i kratko u istom ugostiteljskom objektu, analiziramo sedmosatnu hodnju. Mislim da je zajednički zaključak, da je, bezu obzira na napor, ovo trebalo učiniti. Društvo je bilo nezaboravno. Hvala i LLeonu i Narcisu i Jeanu i posebno Pfaffu koji je ovaj događaj podigao na jednu višu razinu. Šteta što još zaljubljenika u pruge nije moglo ovaj put s nama, a znam kako im je.

Do slijedećeg ekšna, pozdrav. :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dečki,svaka čast na ovim odličnim,predivnim i zanimljivim fotkama!Svaki kilometar pruge je obrađen. :kul:kul:jup:jup

Samo me zanima:7 sati hoda :jup:mrgreen: .Kako ste to izdržali?Jesu kasnije boljele noge i mišići? :P Znam,znam,pravim railfanovima to nije problem. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dečki,svaka čast na ovim odličnim,predivnim i zanimljivim fotkama!Svaki kilometar pruge je obrađen. :jup:jup:jup:jup

Samo me zanima:7 sati hoda :!::roll: .Kako ste to izdržali?Jesu kasnije boljele noge i mišići? :P Znam,znam,pravim railfanovima to nije problem. :kul

Izdržali jesmo kao što vidiš, a da je lako, nije nimalo. Zašto?

Zato jer hodati po želj. pragovima 25,5 km nije ni približno isto kao po nekoj šumskoj stazi, koliko god je to bilo moguće koristili smo stazice uz prugu, ali bilo je i dijelova gdje su betonski pragovi i krupno kamenje između, a sa strane nema nikakve stazice (Jao petama i tabanima :x ). Boljele su noge itekako, žuljevi, na lijevu petu nisam mogao stati dva dana, tek u srijedu sam malo došao k sebi. A morao sam, jer ipak slijedi..... :mrgreen:

Inače ovo je jedno predivno i nezaboravno iskustvo, koje smo eto koliko-toliko podijelili sa svima vama i veliko hvala na pohvalama i podršci.

 

P.S. Bit će još!!! :kul

Link to comment
Share on other sites

Uuuu Pfaff, bogamu, bogamu, pa 'ko 'nako udubi lim? :mrgreen:

Neam blage. Neki papak na parkingu - nemam pojma kad. Uglavnom se vozim sam pa jako rijetko prilazim autu s te strane...

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

One slike odrona trebaju pod hitno u medije, vjerojatno sad više ne bu kiša, ali do jeseni se to mora sanirati, ili ode sve kvragu.

Broj vlakova po toj pruzi sada i prije odrona se nije promijenio, pa im je jednostavnije i jeftinije ostavili oznaku "stop" u Lupoglavu. Nažalost :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Nastavak ekspedicije slijedi sutra, ekipa će biti jaka "za ubit vola golim rukama".

Mannas i ja ćemo pružiti tehničku, moralnu i inu potporu.............

Nemoguce, nek me neko pljusne da se probudim. HZ popravlja zatvorenu prugu.

Link to comment
Share on other sites

Nastavak ekspedicije slijedi sutra, ekipa će biti jaka "za ubit vola golim rukama".

Mannas i ja ćemo pružiti tehničku, moralnu i inu potporu.............

Nemojte im samo davati po dršku...

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

One slike odrona trebaju pod hitno u medije, vjerojatno sad više ne bu kiša, ali do jeseni se to mora sanirati, ili ode sve kvragu.

Broj vlakova po toj pruzi sada i prije odrona se nije promijenio, pa im je jednostavnije i jeftinije ostavili oznaku "stop" u Lupoglavu. Nažalost :lol:

 

No, pa to je onda idealno za ocrnjivanje HŽ-a pred javnošću.

Link to comment
Share on other sites

Nastavak ekspedicije slijedi sutra, ekipa će biti jaka "za ubit vola golim rukama".

Mannas i ja ćemo pružiti tehničku, moralnu i inu potporu.............

Jeeeees

Koliko nas ... bude ... j..... koliko nas bude!

Dinamika vozila i Okretna postolja

KONČAR – Električna vozila d.d.

Link to comment
Share on other sites

gospon thomcro, valjda bute i vi išli putopis nije potpun ak nema vas :?

Jel to navlakuša da vidiš kako ću reagirat or what :o ? Naravno da ću ovaj put i ja ić. Ali vidio si ... mogu to dečki slobodno i bez mene besprijekorno odradit.

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

... pa to je onda idealno za ocrnjivanje HŽ-a pred javnošću.

I onda tražit da ti daju dozvolu za fotkanje po kolodvorima :o .

 

Ne, nije to ocrnjivanje.

 

To je, diplomatski izraženo: "iznošenje argumentiranih činjenica, koje izgledaju negativne, a zapravo služe konstruktivnom poboljšanju". :?:shock:

Link to comment
Share on other sites

Jel to navlakuša da vidiš kako ću reagirat or what Mr. Green ? Naravno da ću ovaj put i ja ić. Ali vidio si ... mogu to dečki slobodno i bez mene besprijekorno odradit.

 

ma ne samo sam pitao jel idete jer znam da ste bili pali :o

Link to comment
Share on other sites

me ne pitam,jer znama da ste bili pali pa pitam zato, nije bad :mrgreen:

Josipe, ajde pls citiraj post na koji odgovaraš ako to nije onaj zadnji u nizu. Ovako je teško pratiti šta hoćeš reći, a pogotovo još uz sve ove tipfelere ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...