Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net
Barney

Ljepota zeljeznice u simulatorima

Recommended Posts

Ne znam je li ova tema rezervirana samo za screenshotove ili se moze staviti i video. Posto nije naglaseno, smatrat cu da je i za video. Dakle, evo kratkog filma iz Rail Simulatora, a radi se o madjarskoj parnjaci MAV 424, odnosno JZ novijoj seriji 11 (prvi modeli nisu imali usi). Ako dobijem dozvolu od madjarskih autora koji su napravili izvornik za MSTS, bit ce mi drago da ju ponudim za download. Ima jos posla oko dodavanja sjena i mozda malo oko popravka textura i mislim da ce biti OK.

Naravno da moze i video. :) Iako.. slike preferiram jer su detaljnije i cisce nego ono sto mozemo stavit na YouTube i druge slicne siteove.

Kakva ti je ono zuta stijena koja se nicim izazvana odjednom pojavljuje u lijepom srednjoeuropskom zelenom terenu? :shock:

Barney

Najpametniji čovjek na svijetu je onaj koji je izmislio WC školjku. Nikom nije uzeo mjeru, a svima odgovara.

...Kakva ti je ono zuta stijena koja se nicim izazvana odjednom pojavljuje u lijepom srednjoeuropskom zelenom terenu? :shock:

:D Ma to ja imam rutu po kojoj isprobavam sve i svasta....pa zaboravio na tu stijenu...zanemari :mrgreen:

Vlak 2602 (Stuttgart - München)

Vozim između Geislinger Steige i Amstettna. Proga ima na ovoj dionici 22,5 ‰, i vozi se brzinom 70 kmh.

t41f4img.png

t41f4imga.png

t41f4imgaa.png

PTP:

~ Addon's: 1, 2, 3, 6, 8, 9, 11

~ Extra: 1, 2

~ RSP: BR 01, 52, 182, 189, Nachtzüge, Highspeed, Nahverkher,

~ Güterzuge pack

Brzo koćenje zbog 500 Hz vpliva.

t7e25img.png

PTP:

~ Güterzuge pack

TS2009 je ime produkta = Trainz Simulator 2009.

http://www.ts2009.com/index.php

Pozdrav

CF

Jel to izašlo ili?

Jesi kliknul na link? Ako jesi onda bi trebal znat!

Ako ti svi priznaju da si istinski nezavisan, znači da su te obilježili kao luđaka, pa se možeš družiti jedino s drugim marginalcima – Denis Kuljiš
4111601737.gif

Možda, kao i ja ne razumije engelski.. :oops:

PTP:

~ Güterzuge pack

Hvala Bogu i internetu ... to nebi smjela biti prepreka! Ako ne razumiješ neki jezik na netu ima bezbroj prevoditelja! Ja se konkretno koristim Intertranom i dobro služi za ono što meni treba prevesti.

Ako ti svi priznaju da si istinski nezavisan, znači da su te obilježili kao luđaka, pa se možeš družiti jedino s drugim marginalcima – Denis Kuljiš
4111601737.gif

Upravo tako ... :(

Upravo tako ... :(

Ajde onda ovako, kako biste pisali na turskom željezničkom 4umu? A da vas većina razumije? Ili na turskom ili na engleskom, jel tako! E sad, problem je taj što dio nezna engleski a turski je ... toliko stran da ga vrlo malo tko sa ovih prostora prakticira, jel tako! Ali .. na netu ima poprilično translatora koji vrlo solidno prevode s jednog jezika na drugi. U startu se odmah ogradiš da ne poznaš dotični jezik i da se koristiš prevoditeljem i da će prijevodi ponekad biti smiješni. Većina prevoditelja prevodi i cijele stranice tako da ni to nebi smio biti neki strašan problem. Nadam se da sam Vam obojici stavio bube u uši!!!

E da, još samo malo pojašnjenje iz prve rečenice: da, pišem i na turskom željezničkom 4umu vezano za simulatore! Na solidnom engleskom, uz malu pomoć "Intertrana" :mrgreen: . Za one koji neznaju engleski, njihov Admin povremeno prevede moj post na turski.

Sve se može samo se treba znati snaći. I danas nije nikakav izgovor da se nezna neki jezik!

4111601737.gif

Da, postoji čitav niz translatora (prije svega ja koristim Google translate), jer inače nikako ne bih mogao imati ovakav site :mrgreen: :

http://www.geocities.jp/bvegarden/route.html

No, vratimo se mi temi našoj:

gui0.jpg

BVE, jedna brazilska ruta:

http://www.bvebrasil.com.br/

Samo je jedan lučni zagrebački željeznički most: ZELENI MOST (ili Most "Sava")!!!

Samo tako nastavite i Barney ce nam zatvoriti temu !!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Nevidim razloga zašto bi!

4111601737.gif

Ne šetam se ja po turskim i engelskim forumima!! Samo sam regstriran na forumima, koje kužim po jezicima: hrvatski, i njemački. To je pa i sve.

PTP:

~ Güterzuge pack

Aaahhhh.... tunel u snijegu je predivan. Skoro kao da gledam sliku s goranske ili licke pruge. :)

Barney

Najpametniji čovjek na svijetu je onaj koji je izmislio WC školjku. Nikom nije uzeo mjeru, a svima odgovara.

Upravo tako...fascinantno, Vlado :P

Samo je jedan lučni zagrebački željeznički most: ZELENI MOST (ili Most "Sava")!!!

Nesto ti je zarasla pruga na ovoj zadnjoj slici. Kad je kemijski zadnji put tuda vozio? :wink:

Barney

Imam RS pa otud i moja prezentacija uglavnom screenshotova iz RS-a. Ako ste primijetili cesto stavljam screenshotove od jedne velike rute koju radi RAIL-X sa UKTrainsim foruma. Iz dosadasnjih primjera moze se vidjeti da je covjek jako pedantan i da sa velikom paznjom radi svaki pedalj.

station2pd2.jpg

Malo zimskog ugođaja :mrgreen: .

screen064zk0.jpg

screen065rs0.jpg

4111601737.gif

Susret dvije DB 189 (koje su bile i na HŽ unajmljene).

trainz-2009-01-23-12-51-.jpg

PTP:

~ Güterzuge pack

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...