Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net
ivan_1

2062 - pitanje

Recommended Posts

Neka 2062 trenutno tutnji kroz noć u okolici Križevaca. Čuje ju se kao da mi je pod prozorom, a od kolodvora sam udaljen oko 2 km. To je zvuk! :mrgreen:

Per Aspera Ad Astra!

Turner 104 je jučer navečer došao na Zagrebačko područje i odmah prošao po vlak u Sisak. Upravo je stigao na RK sa spomenutim vlakom. Dolazak vlaka je zabilježen sa velikim kašnjenjem (ovdje) pa pretpostavljam da je Turner iz Ogulina bio poslan u pomoć. (?)

104 se uprava vraća prema Ogulinu s 825 kao neradna(radi radi napona) iza brene 015

Edited by Westin

Radi se o 2062 024,a teretni vlak je 61100.Ista je otpremljena sa RK u 8:05 prema Resniku gdje je i došla u 8:48 i otišla u "Gredelj".

Izgleda da je 024 popravljena jer upravo na 12415 juri za Vinkovce. ;-)

Serija 2 044 i dalje ostaje u Zagorju . :grin: :grin: :grin:

Turner 106 je rano jutros protutnjao kroz moj grad za Zagreb i, po svemu sudeći, još je tamo. Po mapperu piše da je došao na vlaku 1822, a to još nisam vidio. Koliko znam, taj vlak inače vuče elektra.

Opet manjak elektri ili neki kvar?

Turner 106 je išao kao neradni iz Splita.Vlak 1822 do Ogulina je vukla 2062 008.

Turner 106 je išao kao neradni iz Splita.Vlak 1822 do Ogulina je vukla 2062 008.

Iz kojeg razloga je išao za Zg? :hm

Moja greška. :sra:

2062 106 nakon što je dovukao 61314 iz Ražina zajedno sa 2062 119 je nakon nepuna 2 sata nakon dolaska sa teretnim u Ogulin uvršten u sastav vlaka 1822,a ne iz Splita kako sam prije napisao.Pretpostavljam da je neki sitniji kvar ili tokarenje.

Moja greška. :sra:

2062 106 nakon što je dovukao 61314 iz Ražina zajedno sa 2062 119 je nakon nepuna 2 sata nakon dolaska sa teretnim u Ogulin uvršten u sastav vlaka 1822,a ne iz Splita kako sam prije napisao.Pretpostavljam da je neki sitniji kvar ili tokarenje.

Mogla bi večeras s 825 krenuti ako je sve u redu

Mogla bi večeras s 825 krenuti ako je sve u redu

Ipak nije otišla večeras s 825

Izgleda da je 2 062 019 prešla na Splitsko područje, nočas je žurno poslana iz Varaždina preko Zagreba u Ogulin i sada je na vlaku 61811 i prošla je Gračac.

Nešto sam načuo da će zamijeniti postolja s 001. E sad, koja će od njih dvije dalje voziti, a koja ne, nemam pojma.

Serija 2 044 i dalje ostaje u Zagorju . :grin: :grin: :grin:

Ipak nije otišla večeras s 825

Jučer je bila na 825, slikao sam je jučer popodne kad je išla sa RK na GK.

dsc0702jn.jpg

Pratim ovaj vlak otkad je krenuo danas jer umjesto naginjaka ide klasika sa 2062 029: http://vred.hznet.hr/hzinfo/Default.asp?category=hzinfo&service=Pkvl&SCREEN=4&VL=..520&DVL=110830&SVL=0850&LANG=EN

No, taj vlak od 11:32 stoji u Malovanu, a sad je 13:35. Neki izvanredni događaj, možda?

Požar uz prugu na području Gračaca, vlak zapalio raslinje ima na teletekstu na tv.

Požar uz prugu na području Gračaca, vlak zapalio raslinje ima na teletekstu na tv.

Hvala! Ne gledam TV već 3 godine. ;)

Vlak je krenuo nakon preko 3 i pol sata čekanja.

Danas 2062 029 glumi kružnu izgleda. Razveselila me u Trnavi koju sve rjeđe pohodim. Išla je za Resnik sa Istočnog, u jednom trenutku sam pomislio da ide preko mosta kod Mićevca, ali vidim da isti još nije u funkciji.

Usput, čim se dokopala magistrale, opako je zadimila...

Edited by VICTOR

Samo je jedan lučni zagrebački željeznički most: ZELENI MOST (ili Most "Sava")!!!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...