Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net
ivan_1

2062 - pitanje

Recommended Posts

dali se može srediti da na tim lokomotivama ostane leslie sirena pošto sve imaju takve trube,bio bi puno zahvalan.

joj dajte malo ohladite s tim leslijima (tj. pogledajte istini u oči i budite objektivni). :mrgreen:

“HŽ je jedna od najgorih hrvatskih kompanija, umjesto da je jedna od najuspješnijih”
Slavko Linić

"Wer nix weiss, wer nix kann, geht zum post oder eisenbahn."

stanje s 2062 na RK-u je slijedeće, 029 i 004 su parkirane ispred hale OVV, ne na kolosijku za otpis, nego ispred hala

stanje s 2062 na RK-u je slijedeće, 029 i 004 su parkirane ispred hale OVV, ne na kolosijku za otpis, nego ispred hala

Hm, vrlo vjerovatno će opet "presađivat" dijelove sa 004 na 029.

sumnjam, jer je 004 imala najlon na auspusima kada sam bio zadnji put, sada ga nema, a 029 je istrčala kilometre :D

sumnjam, jer je 004 imala najlon na auspusima kada sam bio zadnji put, sada ga nema, a 029 je istrčala kilometre :D

004 je već par godina van pogona, zbog toga sam i svoju pretpostavku izniom jer logičnije mi je de će popravljat onda istrčalu 029, ali znamo dobro da na hž-u nema logike :) :kul

004 je već par godina van pogona, zbog toga sam i svoju pretpostavku izniom jer logičnije mi je de će popravljat onda istrčalu 029, ali znamo dobro da na hž-u nema logike :) :kul

znam ja da je 004 van pogona već dulje vrijeme, ali ko zna, Bože daj da će opet u pogon :--)

sve koje su u gredelju su rastavljene osim zadnjih 101 i 112 koje su danas ušle u halu na popravak .

Drempa, kaj podrazumijevaš pod "rastavljene"? rastavljene za popravak, rastavljene za dijelove ili rastavljene s CIOS-ovim alatima??

Danijel

pa kaj vam treba nacrtati izvađeni motori ,generator , ventilatori hlađenja , postolja maknuta , pokrov motora skinut i sva struja iz nje to smatram a pojam izrezna ima drugo značenje to jest izrezna.

sve koje su u gredelju su rastavljene osim zadnjih 101 i 112 koje su danas ušle u halu na popravak .

Drempa, kaj podrazumijevaš pod "rastavljene"? rastavljene za popravak, rastavljene za dijelove ili rastavljene s CIOS-ovim alatima??

Pročitaj si prethodnu stranicu, sve ti tamo lijepo piše :wink:

Sve 2062 lokomotive osim Turnera če izlaziti u Crvenom bojanju poslje popravaka .

Zašto sad to ? Šta će to bit manevre ili sam nešto gadno propustio ?!

35k4tq1.jpg

Ne nego kolko sam ja informiran git če iste bojae kao Đurani 100 serije i to vrjedi za sve lokomotive koji su na popravku ,to jest i ostali Đemsi če pocrveniti ili ti Crvena postaje glavna boja za Dizel lokomotive .

:shock: :shock:

Pa što ga ne vratiše na zelenu???

Zelena je samo za 2044-007 kolko sam upučen za ostale nitko nije ni a rekao da bi htio da ostanu zelene a i bilo bi previše od uprave odjedamputa tražiti da sve ličanke ostanu zelene ,one koje su na popravku .

Ma ja sam mislio, kad su vec ponovo mijenjali boju diesela trebali su vratiti na zeleno.

Da li ce se mijenjati boja manervarki?

Dieseli će također pocrvenjeti ajme meni pa to je katastrofa, umjesto da ih u zeleno farbaju oni u crveno, pa nisu normalnijednostavno nisu, a to je sad i potvrđeno!!! :palac: :palac:

:palac: :palac: :P :o :)

Sve naopako i u zemlji a bome i na hažeu... :)

Sad još samo fali da se elektre počnu farbati u zeleno sa žutom crtom... :roll: :puc

#1 truth hurts

#2 It's hard not to hate..

Ne nego kolko sam ja informiran git če iste bojae kao Đurani 100 serije i to vrjedi za sve lokomotive koji su na popravku ,to jest i ostali Đemsi če pocrveniti ili ti Crvena postaje glavna boja za Dizel lokomotive .

HŽ wannabe OBB :D :cekic:

Meni osobno te crvene lokomotive izgledaju moćno, a i vidljivije su.

Nisam našao temu o dotičnoj pa pitam ovdje.

Večeras (oko 22:20) vidio sam na GK kako ASEA 201 vuče 2062-109. Što se dogodilo?

Hvala ako netko zna odgovor.

Deda je vozio seriju 32

Ja sam samo običan ferroequinolog

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...