Jump to content
zeljeznice.net
ivan_1

2062 - pitanje

Recommended Posts

dogovor je i da se proba sačuvati i truba sa 018 ako budete zanovjetali nebudem se potrudio i da ona ostane jer prioritet je 007 Đems .

:wink: :wink: S/M ...

Pa,pobogu...Koji si Ti faktor da se Tebe pita šta će,kako će i na koji način će se sačuvati sirena i boja na lokomotivi o kojoj je reč već mesecima(2044-007,na primer)...

Nemoj puno uzimati ovlašćenja na svoja pleća,jer ih NEMAŠ.Ti si tamo samo tapetar,a NE neki Šef...A i Tvoji Šefovi se ne pitaju ništa,već slede uputstva koja su dobili od naručioca posla,tj. HŽ.Tačka.

Potpisujem :wink:

... kako da ja njemu objasnim kada na loksi nešto krepa, u radioni zabušavaju, a šef koji se treba zauzeti da se sve napravi kako treba je takav kreten.

Onda se snalazite sami u vezi te lokomotive stvarno pravi relfanovi ja oču pomoči a vi tak i fulao si mi zanimanje nije to nego drugo .I da se dogovoriti sa ljudima iz HŽ-a samo moraš poznavati prave ljude ništa više .

dogovor je i da se proba sačuvati i truba sa 018 ako budete zanovjetali nebudem se potrudio i da ona ostane jer prioritet je 007 Đems .

:wink: :wink: S/M ...

Pa,pobogu...Koji si Ti faktor da se Tebe pita šta će,kako će i na koji način će se sačuvati sirena i boja na lokomotivi o kojoj je reč već mesecima(2044-007,na primer)...

Nemoj puno uzimati ovlašćenja na svoja pleća,jer ih NEMAŠ.Ti si tamo samo tapetar,a NE neki Šef...A i Tvoji Šefovi se ne pitaju ništa,već slede uputstva koja su dobili od naručioca posla,tj. HŽ.Tačka.

Oprosti ovo nije bilo uredu, zašto moraš biti pesimist, pa već je dosta ljudi i udruga dignuto na noge, sindikat strojovođa, KLJŽ, Štacion... Čovjek se trudi, zajedno s još par ljudi sa ovog foruma, a ti tek tako odbrusiš, nemoj ovo shvatit kao poticaj na svađu, ali stvarno nije uredu. Ja volim EMD-ove, a bond mi je jedna od najdražih lokomotiva, zajedno s 2061 011 i još nekim lokomotivama. Zato ajmo malo optimizma, jer ovaj forum ima dosta ljubitelja orginal zelene boje i leslia :wink:

Mislim dečki, niste baš pošteni.. S/M

Oke, da je drempa obečaval i rekel da bu ostala zelena i da bu ostala orginalna truba, a onda iz tvornice izađe karikiram crvena sa "patkom" na krovu onda ga možete podj..

Ovak, ak čovek more potegnuti veze, nek ih potegne, ak ne uspije bar je probal..

A to kaj najavljuje već neko vrijeme, samo se vidi entuzijazam, koji svi mi railfanovi imamo prema željeznici u nekom obliku..

Neko se pali na diesel (ke ne doktore :wink: ), neko na macose (ke ne ja :wink: ), neko na "struju", svako ima svoje neko da mu srce poskoči kad to vidi, pa zato ak čovek ima volje, nek se trudi..

Ak niš drugo, to "dosađivanje", bar ima jedan cilj i svrhu, barem, 90% ljudi na forumu i dobar dio šire zna za taj plan i želju, pa možda evo dođe do nekog tko ima kakvih ovlasti..

Nije ovo nikakva prijetnja niti niš, samo mali dobronamjerni savjet.. :wink:

A nitko nije rekel da su još 2 Vinkovčake došle u Gredelj na poravak jedna zelena i jedna plava.

Što znači da će zelena poplaviti... :roll:: cry:

Samo je jedan lučni zagrebački željeznički most: ZELENI MOST (ili Most "Sava")!!!

Pa kako je ovako da oprostite usraše? :mrgreen:

Maper kaže 026.

Mali OT:Koja je to bila kompozicija vlaka 68027 iz GK za Resnik: 2044 017+2044 028 i 2062 026 :wink: .

Ode li na RK to je amen :)
nije amen,104 je isto bila ležala na RK duže vrijeme, pa je napravljen SP i danas opet vozi :lol:

Prije par min došla s RK na GLK i odma otišla put Gredelja...

Vukel je đuro 2041 030

photo1538.jpg

“HŽ je jedna od najgorih hrvatskih kompanija, umjesto da je jedna od najuspješnijih”
Slavko Linić

"Wer nix weiss, wer nix kann, geht zum post oder eisenbahn."

dali se može srediti da na tim lokomotivama ostane leslie sirena pošto sve imaju takve trube,bio bi puno zahvalan.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...