Jump to content

moj dan na poslu IIIdio... puno slika....


ErrAseR

Recommended Posts

stanley jel ovo bilo staro i kad si ti bio mlad?

Hehe... To je iz vremena kad sam još navijal za Dinamo, a igrali su Irović - Šikić, Košćak - Šantek, Crnković, Režek - Lipošinović, Čonč, Jerković, Matuš i Benko. Pa si vi zmislite kad je to bilo. :mrgreen:

P.S. Ti si fulal profesiju. Umesto strojovođe trebal si bit (puto)pisac, a stanovite sitne problem(čić)e rešili bi lektori.

Ali i ovak imamo forumaškog Karela Čapeka. Jedva čekam nastavke.

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

... a stanovite sitne problem(čić)e rešili bi lektori.

 

Stanley, naj ga kuriti ;)

 

Sam nek on tak nastavi :)

Samo je jedan lučni zagrebački željeznički most: ZELENI MOST (ili Most "Sava")!!!

Link to comment
Share on other sites

Stanley, naj ga kuriti :)

Kaj bi kuril, moja profesionalna deformacija.

Kaj sam napisal to sam i mislil. ErrAseR-ovi putopisi su specifični ne samo po sjajnim fotkama i dobro izabranim motivima, već i po duhovitim komentarima i smislu za detalje.

Majstore, sreća naša forumaška da još imaš još puno do penzije (za razliku od nekih koji već odbrojavaju). ;)

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

Koja je to sad loksa bila koja te tak oduševila (ni valjda da je opet 217)?

 

ne, noćas sam perjo 217 i skoro otkanto karijeru :mrgreen: no o tome sve u svoje vrijeme... a ova, ak me pamet služi je bila 017...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Se ufam da našeg strojoadmina :roll: nisu odveć iživcirali razni specijalni međunarodni vlakovi :palac: i da bu uskoro upregnul opet svog SX-a jer meni jako fale njegve putešestvije, a znam da nisam jedini s tim osjećajem (makar su se Putopisi u zadnje cajte baš raspojasali :wink: )

Samo je jedan lučni zagrebački željeznički most: ZELENI MOST (ili Most "Sava")!!!

Link to comment
Share on other sites

joj daj čkomi... imal sam pregršt slikica na kartici, 3 putopisa napravljena i zamisli krepa mi kartica? usred slikanja card error?!!! i neda se isčitati više nikakvim softwerom niti čitačem... card unavailable i moš se slikat... :D

Link to comment
Share on other sites

N bi ja tulio da sam znao :( Odi u Hondlovu, tamo si uvijek rado viđen gost...(a i ja svašta tipkam, ziher si već bio tam :wink: ).

Samo je jedan lučni zagrebački željeznički most: ZELENI MOST (ili Most "Sava")!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...