Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net
drempa- tzv-v7

TŽV Gredelj

Recommended Posts

Hoce li se Gredelj zatvoriti iducu godinu jer spominju se naveliko da trebaju doci neke lokomotive iz Njemacke na remont pa jel zna netko nesto vise o tome??

Neznam za lokomotive al je receno da ce raditi okretna postolja za putnicke vagone.

Gredelj i dalje radi sa 200 ljudi za neke veče poslove osim okvire postolj dobiven u Berlinu neznam jest da im uvaljaju bilo kaj razbiju na Hž-u bilo kakav većči posao sa ovoliko ljudi nemogu radit mada kapacitete imaju a službeno su ugašene novogradnja , postolja ljudi na minimum , peta putnička i kanal kao glavna hala isto na minimum te isto radinica kočnice u istoj hali je dovedena na minmum ljudi dok je ostalo puno više iznad u kancelarijama i tako to funkcionira i da pogon lokmotiva je isto srezan bar u 70 posto broja radnika od prije

Možemo to zvati kako hoćemo, al' ako netko organizira rad i nađe posla, sve će se posložiti...

PS: Ma nema više izvješća iz "Gredelja" k'o što su bili Drempini Krepah.gif

Gredelj i dalje radi sa 200 ljudi za neke veče poslove osim okvire postolj dobiven u Berlinu neznam jest da im uvaljaju bilo kaj razbiju na Hž-u bilo kakav većči posao sa ovoliko ljudi nemogu radit mada kapacitete imaju a službeno su ugašene novogradnja , postolja ljudi na minimum , peta putnička i kanal kao glavna hala isto na minimum te isto radinica kočnice u istoj hali je dovedena na minmum ljudi dok je ostalo puno više iznad u kancelarijama i tako to funkcionira i da pogon lokmotiva je isto srezan bar u 70 posto broja radnika od prije

Drempa is back!!!!!!

Očekujem nova izvješća iako znam da neće biti vesela.

Deda je vozio seriju 32

Ja sam samo običan ferroequinolog

Drempa je na burzi od 7 mjseca i nemam namjeru više se vračat u Gredelj ostavili su si najbolje mjstore u večini ulizice i neradnike sad nek rade

Jbg... ali očito imaš informacije što se događa. Sve je dobro došlo.

Deda je vozio seriju 32

Ja sam samo običan ferroequinolog

To ti je zato jer svi bar večina bivših zaposlenika je dobro povezna što društvena mreža što mobiteli te znam ja još par stvari ali to nek čitaju iz medija za ove ljude tu ne jer sve kaj znaj usu nagađanja i poznate Gredeljevske priče i pričice a to je od muhe napravit slona

Jbg... ali očito imaš informacije što se događa. Sve je dobro došlo.

Treba samo biti oprezan sa Drempinim informacijama iz Gredelja jer su se ona u 95% slučajeva pokazala kao neistine i poluinformacije.Još uvijek je dobro poznata situacija kad je ekipa iz Gredelja znala da Drempa piše informacije iz Gredelja i razbacuje se s njima pa su mu davali lažne informacije i pravili majmuna od njega...pola Gredelja mu se smijalo stoga oprez.

Ti majmuni su i ostali u frmi a to kaj ne želim reči tiće se otpremnine a to ovdje nikog ne zanima ,al isigurno su tebe gnjavili sa tipičnim pitanjima kad če plača ili zovi uju da mi nekog zaposli i tako godinama i da prije burze sam radio na večini navedenog i čitao ovdje i smijao se pretpostavkama ekiipa yoko i ostali i kočnica to je priča za sebe i da ponovimao davno ostvranje u starom pogonu obnovljene ispitne stanice ili kad je bili svi od prjecednika do premijera ili radit posebni vlak za Split to jest vlak oslobođenja sve si to radio ili da napomenem kolko se mječeno osštetilo Gredelj na krađi matrijala ili izradi svega od ulaznih vrata do nmaještanja to se nesmije iznjet u javnost ili recimo radniku se piše 8-sati a on u biti šljaka na vikendici od poslovđe od košnje trave do selidbe sve se to radilo

Imam bolju ideju rađe tu svima objansi događanja prije 2 godine točnije 2 mjseca prije stečaja i da 01.06 tko je spasio da ne bude 150 cipela , 01.07 , 01.09 i 01.10 ove godine sve ljepo onako u detalj te sve kaj znaš o stečaju firme za fušom od rada u firmi do pisanja da rade a ne i ono njasočnije zapošljavanje sina i snahe od Pokrovca tjekom stečaja te nagli naspedak bivšeg inženjera u direktora pogona ja bi molio da kad sve več se zna nek se kaže jer mi idete na živce sa tim spuštanjem

Citam neki dan na poslovnom da se banke odreknu 30% duga, radnici 60% i dobavljaci 70% duga ili ce Gredelj u likvidaciju a s druge strane stalno najavljuju neke poslove pa stvarno neznam vise kome vjerovat, cisto sumnjam da ce mu pristati svi na toliki otpis duga stoga mi se cini da ce ipak biti likvidacija!!

Pa zavisi ako bi se odrekli kamata to bi još i išlo nekako ali cisti dug sumnjam jer nitko nije lud da hrani političke uhljebe u Gredelju jer svi znaju da su oni tamo zaposleni.Za Gredelj bi najbolje bilo u stečaj i prodaja nekoj stranoj firmi.

Drempa boli mene briga za tvoja naklapanja i tvoga (političkog uhljeba ) ujaka i koga je on zaposlio ili koga je spasio i kakva su to prepucavanja po Gredelju.Ti jednostavno nisi pouzdana osoba za informacije i točka.Mene samo zanima kako Gredelj uopće zapošljava nepismene ljude.

Nisu politička nego interna Gredeljvska da čujem koje pričice znaš o meni , ako si tolko pametan i tolko informacija znaš o Gredelju pričaj nemao jsad glumit nekog tko gleda samo sastrane ,Krađa je kao nevažna stvar otuđivanje firminog vlansištva i nisu nklapanja jer po povratku sam radio 0d 15.10.2013 do 01.07.2014 8 i pol mjseci te više nisam mario kaj ulazi kaj se radi bolila me briga samo sam radio svoj posao tte i frend ti je politički ulebljen u HŽ Informatiku ako očeš da budem konkretan preko Uje je išlo i Toliča i stalno pljuješ po ljudima koji su radili sva vozila a niš po ultra pametnim inženjerima koji su to dizanjrali ne mislivši o nikakvoj funkcionlanosti ,navedeni datu mi su kad su bili otkazi ljudima

Ma nemoj nisam ja od jučer Hž infrmatika spada pod Hž cargo i infru tamo se ne upada samo tako ,i očito neznaš kaj je ovaj frum napravio sa prvom plavom lokicom i ova filozofiranja ovdje , onda ako sam gluposti ljepo alat u ruke i napravi reviziju bilo kojeg vozila sve

Dobro i kakve veze ima sada sto to spada pod Cargo? Sta ja imam s tim i sa ovom pričom? Nemam prijatelja zaposlenih u Cargu.Kakav forum? Kakva plava lokomotiva?Revizija? Ahhh svemir i ljudska glupost zaista imaju nešto zajedničko.

Ja sam krajnje ozbiljan nikava šala i da i onako ti trenutačno ovi isti Gredeljevci koji su završili na burzi grade končar vlakove jer su radili isto u Gredelju , i ja sam ljepo rekao da neželim biti dio ovog formu ako se i dalje nastavi me omalvažavat bilo mi je ljepo 2 godine bez ovog svega i to kaj se ovdje stalno bilo kavi Gredeljavi djelatnici bilo bivši il isadašnji stalno šikaniraju te nije ni čudo do kuda je forum došao i taj isti gredelj me koštao zdravlja tebi zanmariva činjanica radit u neljuckim uvjetima razne stvari a oni kji su ostali su dobrano potezali veze da ostanu i radna atmosfera im je savršena bez pritiska nadrđenih i za kakvu plaču nedavno su im opet smanjili plače ali sve jendo obični radnik je prije imao veču plaču u Gredleju nego u Sokolu za duplo manje odrađenih radnih sati

Pa ak ti je bilo tak lijepo dvije godine bez ovog, kaj si se vratil onda? Možeš polu-informacije širit i negdje drugdje.

Nego, back on topic.

Jesu sve one lokse koje stoje u Gredelju "vlasništvo Gredelja"? Zna l' to ne'ko?

Reci mi nije bilo nikavog natjčaja za električara u infri kako si upo , lokse kolko se ja sječam sve ih je Amer kupio osim one 2 male karvele i 2 rakopana Turnera kako su to rješili sa Cargom i PP-om i dalli su dugove Cargo i PP podmirili prema Gredelju

Ja znam kako je to rješeno jer želejznice su jedna velika obitelj nisaml jubomoran i onako bi uskoro trebao ja na željeznicu ali ne Gredelj , sigurno uživa popravljat kontaknu mrežu ja sam puno duže u tome i znam da i biti strujič nije neka teška stvar jer nisam jedamput osim svog radio i strujčev posao u Gredelju jer im je bilo teško napustit radionu

Ako čemo o uhljebu reci mi kaj prometnik radi u Hž informatici to je psao sa nekog sa fera i ja ču radit isti posao koje sam i struke koje sam radio i tu da sam htio uhljeb radio bi u HŽ -u u nekom od skladišta i radio ništa