Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net
neutralac

Što je sa railfan-belgrade.org (railserbia.net)

Recommended Posts

Autobusi su se vratili...

Pozdrav iz Zagreba

Možda su problemi sa serverom... :mrgreen: Samo se nadam da nije sve otišlo u nepovrat.

railserbia se vratio :mrgreen:

I gdje je sada?

General Error

SQL ERROR [ mysql4 ]

User 'railserbia-forum' has exceeded the 'max_questions' resource (current value: 110000) [1226]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.

I gdje je sada?

Još uvijek u erroru.

Serija 05 je zakon!

I meni:

General Error

SQL ERROR [ mysql4 ]

User 'railserbia-forum' has exceeded the 'max_questions' resource (current value: 110000) [1226]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.

E balkanska aljkavosti...

Tri godine ne mogu da rjese problem..I bolje da zatvore taj forum ..

:skriv

gif%20train.gif

I meni:

General Error

SQL ERROR [ mysql4 ]

E balkanska aljkavosti...

Tri godine ne mogu da rjese problem..I bolje da zatvore taj forum ..

:skriv

Imam osjecaj da je splasnuo entuzijazam vlasnika te da su problemi samo posljedica toga. Zadnji Chrisov post je iz 5 mjeseca.

Ako ga stvar vise ne zanima mogao bi to prepustiti nekom drugom pa da to taj dovede u red. Sto se toga tice, Antonu kapa dolje. Ovaj forum kontinuirano funkcionira.

steta kaj ga nema vise toliko cesto ovdje. antona mislim ;-)

Hej haj, bas nas briga,

vozamo se na taljiga!

Last Active:24. 07. 2011 15:30

User is offline

User is offline

ali mu je zadnji post od 14.7. a prije toga 25.4. ;-) na to sam mislio.

Hej haj, bas nas briga,

vozamo se na taljiga!

Sto se toga tice, Antonu kapa dolje. Ovaj forum kontinuirano funkcionira.

Istina! :hai

“HŽ je jedna od najgorih hrvatskih kompanija, umjesto da je jedna od najuspješnijih”
Slavko Linić

"Wer nix weiss, wer nix kann, geht zum post oder eisenbahn."

Imam osjecaj da je splasnuo entuzijazam vlasnika te da su problemi samo posljedica toga. Zadnji Chrisov post je iz 5 mjeseca.

Ako ga stvar vise ne zanima mogao bi to prepustiti nekom drugom pa da to taj dovede u red. Sto se toga tice, Antonu kapa dolje. Ovaj forum kontinuirano funkcionira.

Istina! :hai

Hvala Renato, wiggum. :palac:

User is offline

Ma budem ja tu, ali jednostavno ne stignem pisati. Radim na terenu, pa nemam pristupa kompjuteru, a kada dođem kući, imam nekih drugih obaveza, ali redovno dođem svaki dan nešto pročitati.

Ma budem ja tu, ali jednostavno ne stignem pisati. Radim na terenu, pa nemam pristupa kompjuteru, a kada dođem kući, imam nekih drugih obaveza, ali redovno dođem svaki dan nešto pročitati.

Guzda, samo neka si ti nama živ i zdrav, budi bez brige - sve je pod kontrolom. :wink:

Serija 05 je zakon!

Znas... sitnicav si za tako velikog covjeka :lool

Ima covjek privatnih obaveza. Za razliku od railserbia ovaj forum ima 5 administratora i uvijek je neki od njih dostupan. O broju moderatora necu ni pricati.

Samim time osigurano je da je uvijek netko od osoblja prisutan.

Da ne pricamo da par stotina clanova ima nase brojeve mobitela te se sa njima rado i cujemo ili nadjemo na picu.

Izleti, rostilji ili samo railfanovske cuge (kao nasa neki dan) isto tako nisu rijetkost. Sve u svemu, smatram da smo postali zajednica koja prilicno dobro funkcionira!

Pogotovo mi je drago da se baza stalno aktivnih clanova (koji se pojavljuju na forumu, sastancima, izletima....) iz dana u dan povecava!

Eto, to ti je moje misljenje.

ja sam ugodno popunjen, molit cu lijepo :lol: :lol: :-D

Ima covjek privatnih obaveza. Za razliku od railserbia ovaj forum ima 5 administratora i uvijek je neki od njih dostupan. O broju moderatora necu ni pricati.

Da ne pricamo da par stotina clanova ima nase brojeve mobitela te se sa njima rado i cujemo ili nadjemo na picu.

Izleti, rostilji ili samo railfanovske cuge (kao nasa neki dan) isto tako nisu rijetkost. Sve u svemu, smatram da smo postali zajednica koja prilicno dobro funkcionira!

Pogotovo mi je drago da se baza stalno aktivnih clanova (koji se pojavljuju na forumu, sastancima, izletima....) iz dana u dan povecava!

apsolutno se slazem s tobom, i mogu samo na to reci: Keep up the excellent work :-D

Hej haj, bas nas briga,

vozamo se na taljiga!

Guzda, samo neka si ti nama živ i zdrav, budi bez brige - sve je pod kontrolom. :wink:

Istina. :)

A ne mogu reći, svi ste dobri, pa vas se može ostaviti i nasamo po potrebi. :mrgreen:

Dobro napisano Renato. Kao što si napisao, apsolutno je uvijek netko od administratora dostupan, a postoji i veliki broj moderatora. Većina aktivnih članova ima i brojeve mobitela, tako da smo i na taj način dostupni ( ako se slučajno nešto dogodilo sa forumom, uvijek mi je netko javio mobitelom ), a i forum je postao jedna lijepa zajednica, koja je uvijek raspoložena za nekakva druženja i događanja. :palac:

apsolutno se slazem s tobom, i mogu samo na to reci: Keep up the excellent work :-D

:palac:

ja sam ugodno popunjen, molit cu lijepo

Moj bi bivsi prosefor rekao elegantno popunjen :)

gif%20train.gif

Gospodo... nisam ciljao na kilazu!

Molit cu lijepo, ima i mene.

Gospodo... nisam ciljao na kilazu!

Molit cu lijepo, ima i mene.

Ma di Te ima? Nekidan na skupštini KLJŽ nije Te se ni vidjelo iza Luke :rolleyes:

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Opet ne radi, pa ću vam reći koje je moje mišljenje. Forum railserbia.net se nalazi na hosting serveru www.servage.net koji nudi ogromne pakete za malu cijenu. Kao što znate "kol'ko para, tol'ko muzike", te je to vjerojatno razlog problema. Znam da sam Chrisa upozoravao još prije par godina da ne idu na takve servere.

Zna li netko što se ovih dana događa s tom web stranicom?

Jučer i danas se pokušavam ulogirati, prihvaća mi prijavu i onda me vrati na početak. I tako jedno pe'šes' puta. What's goin' on?

Serija 05 je zakon!

Zna li netko što se ovih dana događa s tom web stranicom?
Jučer i danas se pokušavam ulogirati, prihvaća mi prijavu i onda me vrati na početak. I tako jedno pe'šes' puta. What's goin' on?

Upravo sam se logirao i normalno mogu pregledavat forum... :ne zna:

Brzi vlak (744 "Cibalia") iz Vinkovaca, Strizivojne Vrpolja, Slavonskog Broda, Nove Kapele - Batrine, Nove Gradiške, Novske i Banove Jaruge, za Ivanić Grad, Dugo Selo i Zagreb dolazi na treći kolosijek.