Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net
410 EXP

radna mjesta i TV prijemnik..

Recommended Posts

A kaj se tu može :mrgreen:

može svašta, ak se hoće !! Btw, pravila su tu da se krše, osim ak neugrožava sigurnost prometa, a jedan TV ili radio to sigurno ne čine !! :kul

...samo mokri snovi za pojedine...

Ponizno,u ime svih prometnika na HŽ molim Upravu,vratite nam TV,a trenutno uručite otkaze svim pijanim prometnicima koji se usude ne uslužiti gospođicu Ines.Iako,možda gospođica Ines ne zna,osnovna zadaća prometniku vlakova jeste regulacija prometa,a onda prodaja karata i pružanje informacija.

Možda gospođica Ines ne zna,da posao prometnika vlakova ne podrazumijeva isključivo izlazak pred vlakove i otpremu,več vođenje čitavog niza evidencija,šta svoje službe,a šta tuđe.Ako se pak i nađe u obližnjoj birtiji,možda je popio sok ili kavu-čaj sa kolegom ili prijateljem.

Ne smatra valjda gđica. Ines da su svi željezničari,pa tako i prometnik vlakova pijanci!?

Ako smatra,preporučio bih njoj,a ona svima koje poznaje,da izbjegavaju vožnje vlakovima i potraže sigurniji način prijevoza,iako sam ja uvijek smatrao da je na kopnu,željeznica najsigurniji način prijevoza.

TIHO

Ukidanje televizije je glupost, a još veča ukidanje radija. Neznam kako čovjeku radio može smetati u poslu. A što se tiče alkohola to se lako rješava: alkometar košta manje od 1000 KN, pa lagano u kontrolu.

U brodogradilištu u Splitu su to lako rješili, posli marende jedna grupa puše sutra druga.

drago mi je da ima onih koji reagiraju, makar sam navela da je rijec o pojedinacnim primjerima kojih je ipak malo puno.

ali sta mene briga sta prometnik mora sebi u teku zapisivati, vec me itekako briga ako u radno vrijeme koje je izvjeseno za putnike njega nema na blagajni, vec gleda film, surfa ili cuga vani. ali tu je sad koncentrat "branitelja" doticnih prozvanih "blagajnika", pa je prilicno neobjektivno uopce se upustati se u rasprave s njima!!

njima je na primjer normalno pod radnim vremenom ic van na pijace? ili to da su putnici zadnja rupa na svirali, ali nikako da shvate da su oni tu radi putnika, a ne obratno!!

ja sam ionako prijavila dva puta ove s blagajna kako ih nije bilo, a budem i dalje, samo sto nazalost imaju monopol.

drugi put cu pitati jel bi htjeli mozda lcd monitore ili plazme da im se oci ne kvare dok jadni moraju gledati u televizor. :x

divna sam, znam.

mrzim: kad mi netko nesto zabranjuje (mos mislit)

Ines je u pravu kad kaže da nju kao putnika baš briga kaj ima još za delat onaj koji bi trebal prodavat karte, dakle dojdem po kartu u radno vrijeme ima bit tam, druga je stvar kaj željeznica ima monopol pa je putnik zadnja rupa na svirali,

sad malo o dalekovidnici:

i ja, kao strojovođa, molim upravu da vrati prometnicima televizore, dok prometnik gleda teve u mraku ja barem znam da je tamo, koliko toliko prisutan, (vidim teve kroz prozor), ovak dok nemaju teve nisam siguran jel spavaju a to mi je je opasnije, jel mozda napravi kakvu fatalnu grešku, mi imamo budnik, prometnici imaju televizor, i ja volim pogledat nekaj kod prometnika na televizoru, a ja nemam na loksi teve jel zbog pokreta imam loš signal, pa onda mogu u svakom kolodvoru pitat koliki je rezultat, ovako kad oni nebudu imali teve, onda ce strojovođa morat nekaj kemijat da bi on imal teve, a gledat teve u vožnji nije toliko opasno kao gledanje tevea u prometnom uredu :kul

dakle teveje il na mašine il u prometne urede....

dakle teveje il na mašine il u prometne urede....

Ja bi sve vas u tunel Sinac, pa tamo gledajte teveje. :mrgreen:

Serija 05 je zakon!

a tko kaže da mi strojovođe nemamo tv-je na loksama !!!

:lool :fajt

ak nam stave kamere na lokse, neznam zaš ne i tv-je :lol: !!

Kak u susjednim zemljama imaju DVD, radio...i ostale stvarčice, a i TV aparate a naravno to koriste u stankama i čekanjima !!!

Je li piše negdje da je i "bella" zabranjena u noćnoj smjeni :?:

Ines je u pravu

hvala, ljubavi!

a kuzim ja i da je ljudima dosadno pa bolje nek gledaju tv, ako nema stete, samo kaj se to zloupotrebljava pa im bas ne bih dala. mala ne bi dala!!!

410 EXP, kaj to uopce znaci (nick)? molim ozbiljan odgovor, bez duhovitih "smicalica".

expresni vlak br. 410

pa pobogu, eraseru, pa zar mala ines nije završila nekakvu faking željezničku školu ( kurs), pa bi trebala znati što je 410 EXP ! Pa nije nekakva molekularna biolška stvar, a duhovite smicalice bi bile ovo što ti je eraser napisao !!!

(upecat će se garant :mrgreen: :kul )

Uostalom Ines,sama si svojim komentarima dosad pokazala NEzavidno znanje i poznavanje željeznice, a tako pljuješ po svima !!!

Samo eto, nek ti bude !!

1190146056-1-2-1.jpg

Hmmm... Nije da se miješam u temu, ali nadležni bi trebali proučiti ovo situaciju. Došlo je do vrijeđanja :mrgreen:

Down around the corner, half a mile from here

1190146056-1-2-1.jpg

Admine, učini nešto !!!

pa pobogu ovo već prelazi granice zdravog razuma

žalim ali mislim da si prvi poćeo, pa si zaslužio :mrgreen:

uostalom moram ti dati upozorenje s praćenjem, zbog quotanja fotki...

kako sam to vrjeđao ??? I što nije u redu sa fotkama ???

Ak sam otvori o temu koja je škakljiva, jesam li nekoga uvrjedio, evo sad za erasera ono što je ines napisala, slobodno si prevedi !

Imam rjesenje za sve: teveje natrag u prometne (jos moj tata ga je imal sedamdesetih), u cekaonice automate za prodaju karata , a na lokse flipere (po nasim prugama se nebu puno igralo jer bu furt u tiltu, daklem igranje samo u stajanju) :kul

mismotunavek

sad sam procitao tu zapovjed koja je izašla u službenom vjesniku a glasi otprilike ovako:

zabranjuje se upotreba svih naprava koje mogu reproducirati audio i video sadržaje....

Molio bih kolegu SPVH, da napravi totalitarno pridržavanje ove naredbe tako da iz prometnih ureda ukloni:

1. računala

2. razglase

3. telefone

:wink:

zabranjuje se upotreba svih naprava koje mogu reproducirati audio i video sadržaje....

3. telefone

a kaj ak ima onaj starinski crni od 5 kila sa brojčanikom i onom smiješnom slušalicom sa trubom na mikrofonu? :lool

#1 truth hurts

#2 It's hard not to hate..

sad sam procitao tu zapovjed koja je izašla u službenom vjesniku a glasi otprilike ovako:

Molio bih kolegu SPVH, da napravi totalitarno pridržavanje ove naredbe tako da iz prometnih ureda ukloni:

1. računala

2. razglase

3. telefone

:wink:

Prenio sam tvoj prijedlog na našu web str., uz komentar:

Zašto moliš - naredi!

"U mrkloj noći vidimo -ponekad kroz vlastite suze - najljepše zvijezde"