Jump to content

Zdenčina - Crna Mlaka


seabral

Recommended Posts

Šteta da je četvrtak, "neki" ljudi rade...

Da, to sam i ja najprije pomislio .... a slobodni dan ipak ne bih išao uzimati samo radi ovoga.

Hm-m :hm ... al' event je od petnaest ur a ne od zore rane :mrgreen:

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

Hm-m :hm ... al' event je od petnaest ur a ne od zore rane :mrgreen:

 

Ne znam kakvo je bilo tvoje radno vrijeme, ali kod mene se u 15 sati još uvijek naveliko radi. Baš kao i kod Duha.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kakvo je bilo tvoje radno vrijeme, ali kod mene se u 15 sati još uvijek naveliko radi. Baš kao i kod Duha.

... pa dok sam delal jutarnja šihta je završavala tu negde od tri popodne :mrgreen: al' sad sam u penžjunu pa imam "klizno"

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Jedna molba za aktere (3S+P) ekšna iz 01.03.2008.: molio bi Vas da prekopate svoje stare fotke sa tog putopisa i ako nađete koju onih starih "ribljih" vagona iz Zdenčine da pošaljete ili mailom ili na PP (osobno bi više volio mejlom jer se mogu poslat fotke u punoj rezoluciji)

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

Jedna molba za aktere (3S+P) ekšna iz 01.03.2008.: molio bi Vas da prekopate svoje stare fotke sa tog putopisa i ako nađete koju onih starih "ribljih" vagona iz Zdenčine da pošaljete ili mailom ili na PP (osobno bi više volio mejlom jer se mogu poslat fotke u punoj rezoluciji)

 

Ne šaljem ti ni mailom niti preko PP, jer je Dropbox jednostavnijim a fotke su isto tako u punoj rezoluciji. :grin:

 

Sve svoje fotke s ribovagonima sam uploadao na svoj Dropbox account:

https://www.dropbox.com/sh/5hx1vtaltcmqnrj/AAB1qmkBSW_uVHAsg25vt-M_a?dl=0

 

Ostat će na Dropboxu tri dana, nakon toga ih brišem. Pa tko voli nek' se posluži ...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...