Jump to content
zeljeznice.net
Karavela

Ex HŽ 2063 i nove GT 26 za NREC

Recommended Posts

Jel ima još slika ovih dviju karaveli, po mogućnosti detaljnijih, malo bi se pozabavio i s njima crtajući ih. :?:

E da, negdje sam vidio i nove jenbahe narančaste, mogo biš i njih. :wink:

Njih sam ubra već, iman dovoljno za njih, ali neman baš za ove papagaj karavele.

Vijest od danas:

TŽV Gredelj NREC-u isporučio lokomotive za tržište Saudijske Arabije

TŽV Gredelj u sklopu nastavka uspješne realizacije ugovorne suradnje s američkom tvrtkom National Railway Equipment Company (NREC) isporučio je četiri lokomotive koje su namijenjene krajnjoj upotrebi u željezničkom sustavu Saudijske Arabije, objavljeno je u četvrtak iz zagrebačke tvornice željezničkih vozila.

Opširnije na:

http://www.bankamagazine.hr/dnevnevijesti/tzv-gredelj-nrec-u-isporucio-lokomotive-za-trziste-saudijske-arabije

Pozdrav iz Zagreba

Vijest od danas:

Jucer, u petak su dvije karavele vidjene u rijeckoj luci...

pozdrav

toma

Three Blind Mice

Ne otvara mi se nova tema ,pa ćui pitati ode.

Zanima me koje sve ex Hž lokomotive su izašle iz Gredelja bilo u NREC ili kojem drugom programu?

Dakle 1061,2061,2063,2132 i ima li još koja?

Isto tako i iz Končara, MŽ 442 i ima li još koja :?:

Ne otvara mi se nova tema ,pa ćui pitati ode.

Zanima me koje sve ex Hž lokomotive su izašle iz Gredelja bilo u NREC ili kojem drugom programu?

Dakle 1061,2061,2063,2132 i ima li još koja?

Isto tako i iz Končara, MŽ 442 i ima li još koja :?:

Za MITAL ce ici i dvije 2041 - 018 i 021.

pozdrav

toma

Three Blind Mice

Za MITAL ce ici i dvije 2041 - 018 i 021.

pozdrav

toma

Znam to, njih čekam, da i njih mogu crtat, ali me još zanimalo dal je još išta izašlo, jer tražim slike loksi, da bi po njima ih nacrta :wink:

Jednostavno su obje predivne!!! Zelena im najbolje pristaje,ali i ovako žuta mi je super.Sad ovako uređena,vidi se koja je to makina :!: :!: :!:

Makinje i po, a naše budale iz Mihanovićeve ih otpisale, ne tribaju njima karavele...budale...

a i 5 ih trune još u Kninu...sramota

a i 5 ih trune još u Kninu...sramota

A i te će ili u CIOS ili u neke egzotične zemlje... :x :(

Nadam se da neće ni jedno ni drugo, nego da će glavonje skužit snagu lokomotiva, i da će ih ipak kad zagusti sa manjkom loksi poslat ih na reviziju, a ako ne, nek idu u NREC program, sve je bolje nego CIOS.

Nadam se da neće ni jedno ni drugo, nego da će glavonje skužit snagu lokomotiva, i da će ih ipak kad zagusti sa mnjkom lksi poslat ih na reviziju, a ako ne, nek idu u NREC program, sve je bolje nego CIOS.

Da,ako nisu skužili dosada sumnjam da će ikada... :(

Slažem se,bolje i NREC nego da ih isjeku...

ne sviđaju mi se

a) ampermetar iako je to više stvar navike, onaj manji mi je ljepši; simpa su oznake za trajnost pojedine struje, šteta kaj nema istaknuta i 10 minutna struja

B) brzinomjer digitalni je katastrofa svugdje a na loxama posebice

c) žuta mi je odvratna boja za loxu tipa karavelić

d) ona kutijica ugrađena na vrh upravljačkog stola ukazuje na traljavost - tu opremu su ziher mogli zbuxat negdje "unutra"

e) to kaj odlaze od nas... :cry:

:mah - posljednji pozdrav

#1 truth hurts

#2 It's hard not to hate..

najbolje/isplativije bi bilo da HZ sada ove dvije karavele otkupi od NRECa, barem prije nego isplove iz rijeke - ako vec nisu - ustedit ce na transportnim troskovima zubo.gif

Chuck Norris vozi elektru bez žice. :mrgreen:

najbolje/isplativije bi bilo da HZ sada ove dvije karavele otkupi od NRECa, barem prije nego isplove iz rijeke - ako vec nisu - ustedit ce na transportnim troskovima zubo.gif
Pa da, te karavele su sad friško modernizirane, dobro bi nam došle :wink: . A da nejdu u Afriku, nikad se ne bi modernizirale(trunule bi i dalje ako su bile u nevoznom stanju) :evil: :evil: :evil: .

PTP sa: PTP 1,2,3,6,8,11,Extra 1 i 2, Taurus/BR 182, Nachtzuge, RSP BR 189, Guterzuge, Highspeed, Nahverkehr

MSTS sa: ProTrain 7 Deluxe,12 Deluxe,14,17,18,19,20,23,24,25,28, TSP BB-FFO

Šta arabela može juriti maximalno 99,9 km/h? Tak mi barem izgleda na onoj crnoj kutiji sa jeftinim displejom. :shock:

...dva vozača, malo jača...

mozda ima "pomicnu" decimalnu tocku... :wink: puno bolje joj pase cajger nego display

Chuck Norris vozi elektru bez žice. :mrgreen:

Nisam neki ljubitelj dizela ali moram priznati da djeluju impresivno. A tek zvuk........

Neku noć na RK (mislim da su tada išle za Rijeku, nisam siguran, čini mi se da sam vidio da su vozile u tandemu, spojene kablom),

skoro sam odletio sa stolca na elektri kad su zabrundale pored mene u polasku.......reko da nije potres........impresivno nema šta.....šteta što odu od nas.....

Član 27a

Nisam neki ljubitelj dizela ali moram priznati da djeluju impresivno. A tek zvuk........

Neku noć na RK (mislim da su tada išle za Rijeku, nisam siguran, čini mi se da sam vidio da su vozile u tandemu, spojene kablom),

skoro sam odletio sa stolca na elektri kad su zabrundale pored mene u polasku.......reko da nije potres........impresivno nema šta.....šteta što odu od nas.....

gemini? si pogledal malo ovaj topic ? 4 slika :kul http://zeljeznice.net/forum/viewtopic.php?p=149800#149800

Drstoka: fuckas 10min struju kad je max struja limitirana navodno na 600A

kad je max struja limitirana navodno na 600A

mora da je netko jeo ludih gljiva (čujem da su one crvene sa bijelim točkicama dobre :lool ). Ko je to radio je gori od tehnike i njegove 2043 :kul

#1 truth hurts

zakaj ludih gljiva ?

600A je i više nego kaj jednoj karaveli uopce treba... pogotovo u uvjetima u kojima ce voziti (tropska klima ili nekaj takvog)

zakaj ludih gljiva ?

600A je i više nego kaj jednoj karaveli uopce treba... pogotovo u uvjetima u kojima ce voziti (tropska klima ili nekaj takvog)

zato kaj je ista na 900-1000A još tri put luđa ;)

#1 truth hurts