Jump to content

Šibenik-Drniš i Knin (depo)


2062 036

Recommended Posts

Naprosto me hvata jeza da nam toliki vozni park (i to relativno dobar da se sredi) propada pored tolikog manjka svega, svugdje i u svakom pogledu!!!!! Pa malo bi bilo nekoga objesiti za onu stvar na prvu vrbu!!! :evil::evil::evil::evil: Gamad!!!!

slika013jg2am4.jpg
Link to comment
Share on other sites

Za nepovjerovati tolike lokomotive stoje neaktivne, nevozne, pa te genijalce u Hž V.V. treba poslat na Mars!!! Šta oni rade zar ne vide kolika je potreba za lokomotivama, a oni novce valjda ulupavaju u kamione ili kombije koji služe za razvažanje pitaj Boga koga, jer šta bi se isplatilo popravljati takve lokomotive, bitno da bude manevri 2132, 500 podserija, da oni budu prali novčeke i baš ih briga a za ove lokomotive očito da nitko osim tamo nekakvog "NERCA" i "CIOSA" nema sluha!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

p1020105lt2sv5.jpg

 

Ova slika ti je fenomenalna. Nisam znao da ovakva ljepotica postoji u Kninu. Zamislite samo kada bi se ova 11-ica dovela u vozno stanje. Pa ova lokomotiva je neprocjenjivo blago i svakom pravom railfanu idu sline kada vidi ovu ljepotu.

Pozdrav iz Osijeka !

Link to comment
Share on other sites

Uh, koliko Karavela i Ličanki na čekanju, a budale pretvarale ispravne 2062 u Turnerice. :evil:

Inače dobre fotke, lošeg stanja HŽ-ovog voznog parka, pa da ima volje cijeli ovaj depo bi se mogao isprazniti i poslati ove lokse gdje i spadaju - na prugu, stvarno ne bi bile viška. :evil:

I onda se čudimo zašto brane slikanje, pa da se ne vidi jad, bijeda i mutni poslovi odgovornih u HŽ-u, a ne zbog industrijske špijunaže. :mrgreen:

Ako Turci grade prugu, da li pruga gradi nas? :hm

Link to comment
Share on other sites

Uuu šteta velikih diesela. :x

 

Nego... šta nije netko pred nekih 2mj. napisao da je vidio u Solinu 2061-015? Dali vozi ona, barem malo?

 

I dali netko zna kad je postala neaktivna Karavela 2063-007?

 

Zašto mi je u sjećanju da sam ja nju pred nekih možda godinu dana viđao na Riječkom području.... a možda sam ju pomiješao sa 006..

Link to comment
Share on other sites

Uuu šteta velikih diesela. :x

 

Nego... šta nije netko pred nekih 2mj. napisao da je vidio u Solinu 2061-015? Dali vozi ona, barem malo?

 

To sam bio ja rekao, al sam se prevario, umor i rani jutranji sati su malo pomutili mi pamet :cry: pa sam je tamjenio za jednu 2062 sa starim svjetlima i ralicom...

Mea culpa

Link to comment
Share on other sites

To sam bio ja rekao, al sam se prevario, umor i rani jutranji sati su malo pomutili mi pamet :cry: pa sam je tamjenio za jednu 2062 sa starim svjetlima i ralicom...

Mea culpa

 

Aaaaaaaaaaa ne, šteta. Baš šteta.

 

 

Dakle, koliko sam shvatio sve šta je neaktivno u Kninu tako će i ostati?

 

I 2061-015, i ova Turnerica 111, i karavela 007?

 

Za ostalo i ne sumnjam da se neće obnavljati.

Link to comment
Share on other sites

To sam bio ja rekao, al sam se prevario, umor i rani jutranji sati su malo pomutili mi pamet :cry: pa sam je tamjenio za jednu 2062 sa starim svjetlima i ralicom...

Mea culpa

 

Aaaaaaaaaaa ne, šteta. Baš šteta.

 

 

Dakle, koliko sam shvatio sve šta je neaktivno u Kninu tako će i ostati?

 

I 2061-015, i ova Turnerica 111, i karavela 007?

 

Za ostalo i ne sumnjam da se neće obnavljati.

 

2061 015 je motor navodno u rasulu, a od ovih karavela je bilo govora sklepat dvi vozne, ali očito i od togan išta :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Jučer sam odlučio malo se udaljiti iz Splita te otiči do Šibenika,Drniša i Knina.(...)

Zašto se ne mogu otvoriti slike od Drniša pa nadalje,,,,,molim te pošalji mi je na PP,,,,molim te......

EDIT (STIB): I ovdje brisano ponavljanje slika!

Link to comment
Share on other sites

Lep fotopis,hvala Ti.

Posebno mi je drago da je 661-120/2061-101/još uvek koliko-toliko živ!dao Bog da nam se on ponovo vrati u subotičku flotu!

Druže Stari,skrenuo sam s' puta...

Sad me jaše i Kurta i Murta.......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ove fotke sam dužan još od početka Svibnja :oops:

Nažalost mislim da se stanje u Kninskom depou nije promijenilo unatrag mjesec dana :roll:

 

Šveđani

 

e1.jpg

 

e2.jpg

 

2 062029 na GP

 

e3.jpg

 

njen motor

 

e4.jpg

 

Karavele

012

 

e5.jpg

 

011

 

e7.jpg

 

007

 

e8.jpg

 

009

 

e12.jpg

 

010

 

e13.jpg

 

e14.jpg

 

Ličanke (2 0620xx)

 

054

 

e9.jpg

 

047

 

e10.jpg

 

053

 

e11.jpg

 

051

 

e17.jpg

 

Turner (2 0621xx)

 

111

 

e6.jpg

 

113

 

e15.jpg

 

James (2 061101)

 

e16.jpg

 

Klipovi motora

 

e18.jpg

 

Košuljice cilindara

 

e19.jpg

 

Prugu će vjerovatno vidjeti ponovno samo rijetke: Karavela 007, Ličanka 051 te Turner 111 (113 je tamo bila slučajno). Ostale :cry:

Dinamika vozila i Okretna postolja

KONČAR – Električna vozila d.d.

Link to comment
Share on other sites

Vice, e jesmo linčine, pretekli su nas ovi odozgo sa slikama s našeg terena... c-c-c-c...

 

BTW, slike su super, fino se vidi kako naše lokomotive služe kao gnojivo za livadu...

... dokol budu svitit zvizde, teći vode...

zzoric72@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Vice, e jesmo linčine, pretekli su nas ovi odozgo sa slikama s našeg terena... c-c-c-c...

 

BTW, slike su super, fino se vidi kako naše lokomotive služe kao gnojivo za livadu...

 

Nego, reci ti meni di si ti iduči vikend ?

Da odemo do Knina malo :kul

Link to comment
Share on other sites

Daju se one sve dovest u super stanje, samo da je malo više dobre volje, a to na Hž-u očito ne postoji :cry:

 

Da nažalost, izgleda da nema više zaljubljenika u željeznicu koji bi nešto pokrenuli,,, nema više starih i pravih željezničara,,,nekad nismo imali toliko svega ko danas,ali je sve funkcioniralo,,,,a danas se dosta toga uništava,,,šteta svih tih starih i nekada dobrih likomotiva..........

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...