Jump to content

Jedno poslijepodne u Rijeci


thomcro

Recommended Posts

u cijeloj ovoj prici najzanimljiviji je

 

U cijeloj ovoj pod-priči najzanimljivije je kako si se odjednom ti stvorila i što uopće tražiš ovdje.

koristim ovaj forum jednako kao i ti, samo uz manje filozofiranja i vise opustenog komuniciranja, gdje ne trazim u svakoj rijeci neku zlobu ili pokvarenost. 8)

mrzim: kad mi netko nesto zabranjuje (mos mislit)

Link to comment
Share on other sites

u cijeloj ovoj prici najzanimljiviji je

 

U cijeloj ovoj pod-priči najzanimljivije je kako si se odjednom ti stvorila i što uopće tražiš ovdje.

koristim ovaj forum jednako kao i ti, samo uz manje filozofiranja i vise opustenog komuniciranja, gdje ne trazim u svakoj rijeci neku zlobu ili pokvarenost. 8)

 

A meni baš ti odgovaraš tim osobinama!

Link to comment
Share on other sites

... thomcro, Dobri Duh riječke forumaške ekipe...

:mrgreen: Daleko san ti ja od Dobrog Duha!

 

:mrgreen::skok

 

Svaka čast Riječanima, bravo :P

 

PS:Nemojmo tak Ines na zub, morti sve dojde na svoje :wink:

Samo je jedan lučni zagrebački željeznički most: ZELENI MOST (ili Most "Sava")!!!

Link to comment
Share on other sites

 

Naravno da je (bilo) lijepo.

S obzirom na tvoja dosadašnja (oskudna) putovanja HŽ-om ima da te što prije privedemo u Rijeku i to ICN-om. :mrgreen:

Putem ćemo ti lijepo pokazati npr. rijeke koje prate prugu - Mrežnicu i Dobru, kolodvore Karlovac, Oštarije, Ogulin, Moravice, Delnice, Lokve, Fužine, Drivenik, Plase, Meja, Škrljevo, Sušak-Pećine..., tunele Kupjak, Sljeme, Kalvarija..., ponor gdje su ostaci poštanskog vagona i još čuda toga, a sve za nešto više od tri sata vožnje.

Ha?

 

Daaa, of kors :D:P .........

Jedino me zora, ko najvjernija žena, svako jutro čeka raširenih ruku...

Link to comment
Share on other sites

A Rečina? (Jest da prati prugu jako kratko, al' svejedno je nama Riječanima draga :mrgreen: )

 

To već spada u grad Rijeku. A onda bih morao spomenuti još i Savu i Kupu. :mrgreen:

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...