Jump to content

Ž-A-M-E via Terra Istriana


kiki273

Recommended Posts

O tome sam noćas i ja razmišljao! I bila mi je prvotna namjera staviti kondoti u zaseban post ali sam bil toliko umoran da sam jednostavno odustao od toga i sve pohital zajedno. Al' da bi ih trebalo poslikat i napravit zasebnu temu ... svakako! Mislim da bi se svega tu našlo.

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O tome sam noćas i ja razmišljao! I bila mi je prvotna namjera staviti kondoti u zaseban post ali sam bil toliko umoran da sam jednostavno odustao od toga i sve pohital zajedno. Al' da bi ih trebalo poslikat i napravit zasebnu temu ... svakako! Mislim da bi se svega tu našlo.

Ja, ma s druge strane me strah da bi se onda našal kakov dežurni dušebrižnik ki bi rekal da nam je Forum pal va... :mrgreen:

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

Ma stavil bin ja kartu, ali je cera bila vela pozerada ( krstitke ), pa je dobro da san i ovo napisal. Ali probat cu storit kartu. Ma je tesko nac takav format da sve ca ste pasali stane va jednom komade. :mrgreen:

Stavi ti 2,3,4 komada.koliko god treba,samo da se vidi

Nemoguce, nek me neko pljusne da se probudim. HZ popravlja zatvorenu prugu.

Link to comment
Share on other sites

Ma stavil bin ja kartu, ali je cera bila vela pozerada ( krstitke ), pa je dobro da san i ovo napisal. Ali probat cu storit kartu. Ma je tesko nac takav format da sve ca ste pasali stane va jednom komade. :mrgreen:

Zanči i pul Tebe! Viš na, ča je bilo pul mene (znan da je OT ma ne moren to ne podelit z vami :mrgreen: ). Jedino nisu bile krstitke nego rojendan od prijatelja...

 

Pozerada1.jpg

 

Pozerada2.jpg

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

Odradjujem kaznu:

Dooobro si se iskupio!!! Sad mi je tek jasna ona konstatacija od fileta

... ma vi niste normalni ...

Prestrašno!

Nismo,nismo :kul

Nemoguce, nek me neko pljusne da se probudim. HZ popravlja zatvorenu prugu.

Link to comment
Share on other sites

Ja ... lako se tebi smet. Ma me celi dan žena pita da ča mi je slabo, da me ni niš čut :mrgreen: . Ča ću joj reć da san sav prekinjen, "Ma ne zlato, vidiš kakov je dan vane, vas cmoljav, pa san i ja takov" :mrgreen: .

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

... kad si do pola tri ujutro uploadao fotke i slagao na forum ... :wink:

:mrgreen: tr ih nisan z lopatun hital na foto bujol je to makina delala a dok je ona delala ja san kucal tekst (viš sad mi je palo na pamet, bi mogal iskat delo va ken novinan :mrgreen: , istu šihtu delamo).

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...