Jump to content

Bakar -> Moravice -> Rijeka sa Siemensom 004


Thommo

Recommended Posts

Koliko sam ja pratio Thommo ni u jednom postu nije izrekao da je upravljao lokomotivom jer mu to naprosto nije niti omogućeno, pa da se i interesirao za to, što, istina, nije.

Kako sam ja razumio, između Thomme i Ante-vž se radilo o humoru, na što sam se i sam osvrnuo tobožnjim "prijetnjama" tipa "nemoj da se upoznamo" ili "trebalo bi mu potkresati krila...", i ništa više, također u smislu šala.

Za sve ostale insinuacije pojedinaca i dušebrižnika ne odgovaram.

 

Ante, vjerujem da je laiku poseban gušt uzeti kontroler u ruke, i majstoru je, vjeruj mi, kada to priušti nekoj laikinji.

Trebam li još što dodati... ? :mrgreen::wink:

 

Ma, naravno! Sve je bil humor i molim da se to tak shvati.

 

S obzirom da sam danas od prijatelja koji prate i/ili sudjeluju na ovom forumu čul neke pritužbe na napise u ovoj i sličnim temama, još se jedanput obraćam svima sličnim tonom kao kak je to napravil kolega forumaš Glažar.

 

Dakle, svi ovi napisi vezano uz upravljanje i/ili kontrolu željezničkog prometa od strane laika čista su šala u cilju zanimljivijeg internetskog druženja forumaša. Naravno da strojovođe ozbiljno shvaćaju svoj posao i ne dovode olako u pitanje sigurnost ljudskih života i imovine.

 

Svima onima koji su krivo shvatili dopisivanja tijekom ove teme ispričavam se i također se ograđujem od raznih insinuacija koje su neki posjetitelji foruma mogli izgraditi čitajući ovu temu.

 

U cilju da se i dalje budemo odlično družili, raspravljali i zdravo se šalili na teme u potpunosti ili djelomično vezane za željeznicu sve vas najsrdačnije pozdravljam!

 

Živi bili i vlakom se vozili! :D

 

Bok!

 

Ante

Unin_grb.png.29f4a5dacaee32a0dea2e7b9930a22d4.png

 

 

1318035464_logovodoravni.jpg.374c9de55cca2fd0384894b16e3a0dd0.jpg

 

Moja galerija na Photrain.net - https://www.photrain.net/photos/member/ante.klecina

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...