Jump to content
zeljeznice.net

Recommended Posts

Izašla je u promet 025

Nije baš nešto... :mad:

p7040119.jpg

Emanuel

Izašla je u promet 025

Nije baš nešto... :mad:

Vukla danas teretni iz Dobove sva blešći :-)

Dinamika vozila i Okretna postolja

KONČAR – Električna vozila d.d.

Tko to kaže da nije baš nešto? :azdaja: Zbilja odlično izgleda. :smile:

Tko to kaže da nije baš nešto? :azdaja: Zbilja odlično izgleda. :smile:

Evo ja npr. Kada sam je prvi puta vidio ( na zagijevim slikama) mislio sam da je to u gredelju ili končaru, a ono bilo u radioni na rk! Sad stara boj uopće nije ostrugana vidi se na jednom dijelu crvena malo. A kabina je Bože sačuvaj sve je ostalo isto kao i prije 5 godina kada sam bio u njoj!!! Mislim da bih se oni u radijoni mogli ostaviti popravljanja lokomotiva i to prepustiti Gredelju!!!

Emanuel

Lokomotiva je već sedam dana u prometu od prošle srijede 29.06 2011 i prva tura joj je bila ako se nevaram 971 za Kc. malo ste okasnili sa objavom.

Nije izašla 29.6 nego 2.7. Ovo je slikano 4.7. kada sam išao sa upisa :)

Emanuel

Nije izašla 29.6 nego 2.7. Ovo je slikano 4.7. kada sam išao sa upisa :)

Moram ti nažalost reći da nisi u pravu ja sam iz Križevca u prošli četvrtak 30.06 2011 išao sa njom do gl. kolodvora vukla je brzi 782 a u srijedu 29.06 2011 joj je bila prva vožnja 971 do Kc. brzi 782 voze Bjelovarski strojovođe.

Dobro vidi se da nije bila u firmi kako treba i da je odmah poslana na prugu bez probe... A 29.6. sam bio na RK i nisam gledo dali je tamo slučajno.... OK!

Emanuel

Dobro vidi se da nije bila u firmi kako treba i da je odmah poslana na prugu bez probe... A 29.6. sam bio na RK i nisam gledo dali je tamo slučajno.... OK!

Da to si u pravu u srijedu kada je došla sa revizije odmah su je dali na 971 jer u ložioni nije bilo ni jedne elektre, još je pregledač vlakova majstoru rekao kada je potpisivao papire da još nije vidio taj broj a drugi dan je bila u Kž.mogu reći da loksa nije loša sve je ostalo staro u njoj ali je još mirišala po farbi a u Zg. ju je preuzeo Karlovački strojovođa za vlak 4106 umjesto mađara.

Nije ok ovako novopofarbana, ali ne znam zašto u ovoj kombinaciji boja mi tako ružno izgleda sa tim sivim odbojnicima... zašto i njih bojaju u sivo???

slika013jg2am4.jpg

Nije ok ovako novopofarbana, ali ne znam zašto u ovoj kombinaciji boja mi tako ružno izgleda sa tim sivim odbojnicima... zašto i njih bojaju u sivo???

Mogu ih obojat u crno možda bi bolje izgledalo?

Emanuel

Htio sam napisati da je ok ovako novolakirana ali mi se ne sviđaju sivi odbojnici...

slika013jg2am4.jpg

Od prije par dana... 025 i 309

p7070001.th.jpg

A ova nema dio pantografa...

p7070002c.th.jpg

Emanuel

Postao si thumbnailove umjesto full size (.th u linku na sliku), samo repost sa full size:

p7070001.jpg

p7070002c.jpg

evo ovo sam zaboravio staviti ali nikad nije kasno

Lokomotiva 1141-102 i njezin xenon 8)

pa, reflektor je xenon... dolje, ovo kaj si slikao, su H1 lampe iznad LED... tako da se ocito niste bas razumijeli oko pozicije ksenona...

pa, reflektor je xenon... dolje, ovo kaj si slikao, su H1 lampe iznad LED... tako da se ocito niste bas razumijeli oko pozicije ksenona...

**ispod

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...