Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net
ivog

Viđeni fotografi...

Recommended Posts

Jel tko sinoć (1.10.2007.) išao slikat vlakove (pretpostavljam) oko 20.30 prema botanici...

Imal je stativ i fotić...

I prije jedno mjesec dana su viđeni u Zaboku dvojica kak slikaju, oko 8.30...

Jel se tko prepoznaje u tim opisima? :wink:

Kad si već postao ovo pitanje u podforum "Fotografija", moram te pitati jesi možda ti njih uspio fotkati ? :mrgreen:

Ove u Zaboku sam skužil prekasno, pa su mi ostali zaklonjeni iza macose... :wink:

A kaj je najbolje, nisam ih ni skužio dok sam čekal Vraždinca... :roll:

Jel tko sinoć (1.10.2007.) išao slikat vlakove (pretpostavljam) oko 20.30 prema botanici...

Imal je stativ i fotić...

I prije jedno mjesec dana su viđeni u Zaboku dvojica kak slikaju, oko 8.30...

Jel se tko prepoznaje u tim opisima? :wink:

a di si ga tocno vidio? moguce je da si vidio mene,ja sam se motao oko glavnog i po centru bas taj dan sa stativom i aparatom :wink:

a di si ga tocno vidio? moguce je da si vidio mene,ja sam se motao oko glavnog i po centru bas taj dan sa stativom i aparatom :wink:

Blizu kraja 4 perona, šibao tam onim putićem uz botanički..

onda ipak nisam bio ja.zanimljivo u isto vrijeme smo bili dvojica sa aparatom i stativom,i to u krugu od najvise 200 metara :D

Evo par slika fotografa vlakova koje sam ja slikao:

Perković- prvo su slikali 2061 pa 7123

foto7vw7.jpg

foto8xl1.jpg

Kod Meje

foto1zr2.jpg

Samo osmi položaj!!!

Latin

:shock: Ovog gospodina osobno poznajem, baš se zanima što će Toma reći na ovu sliku :mrgreen:

To je divlji badem; ništa nije tako lepo kao kad procveta, a ništa tako gorko kao kad se prvi put proba...

Mislim da sam i ja te vidio..... Uglavnom bila su trojica, prvo sam pretpostavio da su neki manekeni, pošto su dvojica slikala a jedan se pravio kao model..

Zamislite scene, legne se prek šinja, pa po dužini šinje... :D :!:

Jedino me zora, ko najvjernija žena, svako jutro čeka raširenih ruku...

Danas se netko (štoviše, čini mi se čak dvojica) smucao po Zapadnom malo iza 20 sati i blicao sve u šesnaest. Ko za jarca, ja nisam imao fotkalo uz sebe pa nisam mogao uzvratiti na provokaciju :mrgreen: :lol:

Samo je jedan lučni zagrebački željeznički most: ZELENI MOST (ili Most "Sava")!!!