Jump to content

Tura po Istri 25.08.2007.


Boki23

Recommended Posts

Kolega Kiki273 i ja smo u subotu malo išli u obilazak

 

Tako smo došli do Buzeta

Pruga

 

20070825_1760.jpg

 

20070825_1761.jpg

 

 

Pa do Motovuna u potrazi za ostacima stare željeznice Poreč-Trst

Naletjeli smo na trasu te pruge, iako je dosta teško preciznije reći jer je sve zaraslo

Pretpostavljamo da je ovo nekadašnji željeznički kolodvor Motovun, danas obiteljska kuća

 

20070825_1766.jpg

 

20070825_1767.jpg

 

Po povratku smo navratili u Pazin

Kolodvor

20070825_1776.jpg

 

U očekivanju vlaka

20070825_1777.jpg

 

20070825_1778.jpg

 

 

Ovdje je gazda

20070825_1779.jpg

 

 

Tko čeka dočeka teretni vlak

20070825_1780.jpg

 

20070825_1781.jpg

 

20070825_1782.jpg

 

Mislili smo čekati i ekspres Pula- Ljubljana, ali zaključili smo da ga je ipak puno čekati 40-ak minuta.

Link to comment
Share on other sites

ma bravo, braaaavo... samo si malo izmijesao drzavnu prugu i parenzanu. kako ste samo uspjeli iz buzeta zavrsit u motovunu dole ispod glavne ceste na starom kolodvoru? da, to je ta zgrada koju si del. a da si krenuo zapadno 100 metara od te zgrade, vidio bi i taj cuveni motovunski tunel.

 

di ste isli nakon ovog pazina, kaj se ne ide do njega preko lupoglava?? cekamo slike....

mrzim: kad mi netko nesto zabranjuje (mos mislit)

Link to comment
Share on other sites

Išli smo drito natrag u Rijeku, nije nam se više dalo čekati taj express, prvo smo ga mislili čekati u Pazinu, zatim u Lupoglavu, da bismo na kraju odustali i vratili se doma :oops:

 

Više slika nemam, ali sutra će ih svakako biti :wink:

Link to comment
Share on other sites

ovaj ,cek cek cek....nemoj mi rec da ste samo zbog toga isli iz rijeke do pazina i buzeta?? da cekate expressni vlak??

 

kaj si novi na forumu, vidim. dobro dosao. sad bu rulja navalila. :lol:

mrzim: kad mi netko nesto zabranjuje (mos mislit)

Link to comment
Share on other sites

ovaj ,cek cek cek....nemoj mi rec da ste samo zbog toga isli iz rijeke do pazina i buzeta?? da cekate expressni vlak??

 

kaj si novi na forumu, vidim. dobro dosao. sad bu rulja navalila. :lol:

 

ne, neg smo išli poslikati malo pruge, kolodvore i sl. :wink:

 

Teretni je slučajno uletio, a na voznom redu u Pazinu smo vidjeli da treba iz Pule stići ekpresni u Pazin u 19h, al nam se nije dalo čekati

 

Da, novi sam, registrirao sam se na Kiki273 nagovor, hvala na dobrodošlici :D

Link to comment
Share on other sites

ovaj ,cek cek cek....nemoj mi rec da ste samo zbog toga isli iz rijeke do pazina i buzeta?? da cekate expressni vlak??

 

kaj si novi na forumu, vidim. dobro dosao. sad bu rulja navalila. :lol:

Išli smo malo se peovozat i slikat za čak 3 foruma:zeljeznice,autobusi i crometeo,uživat u prirodi i lijepom danu :mrgreen:

I još nešto:za razliku od kolodvora Ivani gdje šef stanice ima narančastu kap(p)u u Pazinu ima crvenu kapu :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Nemoguce, nek me neko pljusne da se probudim. HZ popravlja zatvorenu prugu.

Link to comment
Share on other sites

bravo, lijepe slike i dobrodosli. Zar nije lijepa 038-ica iz Pule?

 

Za ekspres Pula-Ljubljana vidi ovdje: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/71/S%C5%BE_series_711_train_%2805%29.JPG

Link to comment
Share on other sites

bravo, lijepe slike i dobrodosli. Zar nije lijepa 038-ica iz Pule?

 

Za ekspres Pula-Ljubljana vidi ovdje: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/71/S%C5%BE_series_711_train_%2805%29.JPG

Doć u Pazin i naletit na teretnjaka to je kao i prstom u :ser ili imamo više sreće nego pameti? :mrgreen:

Nemoguce, nek me neko pljusne da se probudim. HZ popravlja zatvorenu prugu.

Link to comment
Share on other sites

Malo sam nadopunio ovu temu slikama na http://zeljeznice.net/forum/viewtopic.php?t=5561 , čak se vidi i šef stanice s crvenom kapom. Sori ako su slike malo mutnjikave, slikao sam nakon zalaska Sunca bez stativa i bez dodatnog osvljetljenja.

... dokol budu svitit zvizde, teći vode...

zzoric72@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Malo sam nadopunio ovu temu slikama na http://zeljeznice.net/forum/viewtopic.php?t=5561 , čak se vidi i šef stanice s crvenom kapom. Sori ako su slike malo mutnjikave, slikao sam nakon zalaska Sunca bez stativa i bez dodatnog osvljetljenja.

Zorane,hvala na nadopuni teme.Mislim da je taj uspon od Pazina prema Hekima,molim kolege da me isprave ako griješim

Nemoguce, nek me neko pljusne da se probudim. HZ popravlja zatvorenu prugu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...